poster

Sedmý syn

 • USA

  Seventh Son

 • slovenský

  Siedmy syn

Fantasy / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Kanada / Čína, 2014, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Hruzostrasny mišmaš..(30.4.2015)

 • Yardak
  ***

  Fantasy Sedmý syn je přesně ten typ filmu, který je bohužel průměrný, ale od začátku mu to nepřejete a doufáte, že se to zlepší... Snímek je šablonovitý až hrůza, k tomu béčkovost z toho jen křičí, špatné efekty zachraňují krásné přírodní exteriéry a kráska Alicia Vikander. Bodrov s takovou hereckou sestavou měl vytěžit víc! Lepší (zejména kvůli zábavnosti) 3 hvězdy.(26.4.2016)

 • Enšpígl
  ***

  Dám sice tři, ale servírovat budu zejména kritiku. Je to promarněná šance, třeba finále bylo vysloveně odfláklý. Buď tvůrcům došla fantazie nebo peníze. Čarodejnický nálet na město moh bejt daleko vymazlenější. Ben Barnes je topornej že se to hned tak nevidí. Jeff má taky na víc než se filmem proťapat s jedním výrazem. Hereckou čest tedy zachraňovala Julianne Moore a výborný wellness pro pánský očíčka připravila Alicia Vikander. Ze všeho nejvíc se mě však líbil "Špičák", protože mně připomínal Františka Fuku. Na pochvalu jsou všechny ty čarodejnický postavy, věčná škoda že jim byl poskytnut poměrně malý prostor. Filmu se nedá upřít hezký námět, možná bych úplně vymazal humor, resp. pokusy o humor, protože se příliš nedařil a udělal bych z toho regulérní temnou bachorku. Měl jsem dobrý pocit z jednotlivostí, ale celku by slušela pečlivější filmařina.(6.1.2015)

 • draculca
  ****

  Já jsem se prostě a jednoduše bavila. Ale předesílám, že fantasy obecně nemám moc ráda, tudíž na tom filmu bude asi něco špatně :)(7.1.2015)

 • Xmilden
  ***

  Možná zbytečná fantasy, která se samozřejmě nemůže rovnat s takovými velikány jako například Hobit, ale úrovní někde k Hněvu Titánů asi pasuje. Jsem si vědom faktu, že mé hodnocení je vysoké hlavně z důvodu, že jsem Sedmého syna viděl v kině. Akce je fajn a vidět Lebowskeho, kterak mlátí chlapa půlitrem do hlavy se jen tak neomrzí. 50%(11.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace