Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Šimpy

Škoda, že Seth takhle dobře nehrál v Green Hornet, byl by to tak stokrát lepší film. Možná, že shozenými kily shodil i talent. Tady jsou totiž všickni úžasní. Jen škoda nedotaženého konce....kdyby byl v titulkách ještě dovětek, kde Zack a Miri stojí za kamerou a režírujou spoustu dalších velmi úspěšných filmů a zack tak dává volnost svému talentu...pak by to bylo bezchybné... ()

KajusaK

Průměrná komedie s dobrými herci v čele s trošku netypickým koncem, ale i tak je to klasická americká komedie. Elizabeth Banks je v Hunger games oproti tomuhle k nepoznání. ()

WolfR

Silná chemie mezi dvěma hlavními postavami, zajímavý nápad a spousta skvěle vypointovaných vtipných scén. Ale, je to neskutečně předvídatelné, co se týče děje. Ale o ten tu asi moc nejde, 4 hvězdy. ()

mortak

V podstatě úplně obyčejná romantická komedie, jen se tady fuckuje a točí amatérské porno. První půlhodina ukazující oba ztracence na high school setkání ujde, ale pak už se dočkáme jen dvou pornohvězd (životopis Traci Lords je zajímavější než její pornofilmy, Katie Morgan si zase na při natáčení našla manžela), a předvedení toho, jak Kevin Smith natáčel svůj první film. Zbytek už je zase jen obyčejná hollywoodská romantika s krásnou Banks a fuckujícím Rogenem. ()

KatanaCZ

Parádně našláplá komedie, která disponuje velkou dávkou vtipu, slušným příběhem (nenáročným - přesto zábavným) a sympatickými herci. Už dlouho se mi nestalo, že bych se u komedie tak bavil již po několika úvodních vteřinách. Navíc film neztrácí na tempu a ve stejném duchu se nese až do samého závěru, dokonce ani romantický konec není klasickým klišé, ale vtipným zakončením (bludný holanďan :D). Tohle se prostě povedlo. ()

Aquarius

Humor rocks, romantic part sucks cock. Period. A nedá mi to nepozastaviť na celkovou neuveriteľnosťou: v ére internetu, amatérskeho a gonzo (priamo na vec bez kecov) porna sa srať s nejakými kulisami, produkciou, zvukárom, scenárom a obsadením, to mi príde veľmi divné. Natočím sa pri sexe na hocijaký šunt, nahrám do notebooku, spravím krátky trailer, hodím niekam na blog že ak chcete plnú verziu tak pošlite cash, a je to. A ak to mal byť oldschool Be Kind Rewind Clerks tak tam nespomínam klasické internetové symboly ako amazon a flashlight vagína. ()

okkac

Zack Brown: What's your name? Lester: Lester... Lester the Molester Cockenschtuff. Zack Brown: Wow. That's a great porn name. Lester: I get to pick a porn name?... Then I want to be called... Pete Jones. P.S. Elizabeth Banks je fakt nádherná. ()

Radiq

Tak hezky sprosté a nechutné a přitom je to romantickej film, chchchch. Vidět to s dabingem, tak si určitě zapamatuju aji nějakou hlášku, protože joků tam bylo hafo. Akorát vím, že dabing zase bude stát za prd. ()

otík

Neuvěřitelně přisprostlá, ulítlá a přitom tak zábavná komedie, že ten, kdo překoná určité zábrany dány už názvem filmu, dočká se spousty vtipných scén. Ano, je občas něco vidět, je to o sexu, ale vše je tak lidsky udělané, že ani ta láska vám pak nepřijde divná. Prostě Kevin Smith je poděs, ale umí pobavit. Hudba: James L. Venable ()

Immortal17

Nepochopím, čím si tenhle snímek získal tak vysoké hodnocení. Mě osobně na tom nic moc nezaujalo, jen samý sex, nahá těla, sem tam nějaké celkem dost legrační hekání a nakonec ještě Zack a Miri, kteří se již přátelí několik let, ale jen porno je přinutilo se spolu sblížit. Od hodnocení jsem očekávala nějakou "pecku", která by mě odhodila z křesla, ale ať už jsem v tom snažila najít něco, co by mě přinutilo změnit názor a udělit vyšší hodnocení než slušný průměr, marně. ()

StanislachKo

Kombinácia Kevin Smith a Seth Rogen u mňa sľubovala veľa a preto s ťažkým srdcom, ale musím dať palec dole... Úprimne som sa bavil na tej ich stretávke zo strednej, či kerá marha to bola, tam padali vtípky naozaj prirodzene. Ale čo sa dialo potom bol jeden veľký kŕč... Hora romantiky zvalcovala veškerú snahu o humor, ktorý myslím tiež nestál za veľa. Snáď je toto len Smithovo skĺznutie a nie predzvesť vyčerpaného génia. Dúfajme ! ()

URBAN

já jsem si myslel že mě tenhle porno průmysl už nemá čím překvapit xDD BTW natáčet porno není jen tak xDD (6.3.13 ) ()

DannyJ

Režie a scénář: Kevin Smith, hlavní role: Seth Rogen. Tenhle film byl odsouzen k tomu stát se skvělou komedií. ()

HorrFi

Tak tohle je suvereně nejhorší film Kevin Smithe (pro mě). Nebylo to rozhodně špatný, ale čekal jsem teda větší srandu. Jediná scéna která mě opravdu rozesmála byla ta v kavárně jak točili a ten tlustej týpek se zeptal jestli maj ještě otevřeno ... :D:DJinak docela zklámání, bohužel ()

TomStall

Přestože se rozhodně nepovažuju za pokrytce nebo prudérní osobu (xxx rocks:), nepopírám, že jsem si pouštěl film už s určitými předsudky. Jde vůbec natočit dobrá ROMANTICKÁ komedie o pornu? Kdoví.. Každopádně Smith to nezvlád. Jasně, osvědčenej základ o loserech co pořádně nevěděj co je práce a zodpovědnost může fungovat, pokud se pohybujem v rámci nadsázky a všichni tak nějak víme, že si z toho děláme prdel. Pak můžem šermovat s vibroušema, kupovat si masturbační flashvagíny místo placení účtu za elektriku a podobně.. A věřte mi, fakt by mi to směšný přišlo - kdyby po mě nikdo nechtěl nějaké sžití s charaktery a vnímání romantické stránky, když se na mě valí ty dávky bezcharakterních zvrhlostí.Miluju lásku nebeskou, mám rád Deuce Bigalowa. Ale neservírujte mi to prosím dohromady, už tak mam o světě a morálních kvalitách společnosti dost málo iluzí. ()

FilMiki

Kevin Smith prostě dostane něco ze Star Wars do každýho svýho filmu a pořád mě to bude bavit.. And naked Jay? uuuaaaaa:) ()

Triple H

Musím sa priznať, že štýl Kevina Smitha pre mňa začína trošku starnúť. Taká všehochuť - niektoré vtipy ma naozaj pobavily, niektoré mi zase prišli nasilu vulgárne. Seth Rogen hrá to čo vždy, ale Elizabeth Banks bola výborná. Jej som ten zaľúbený orgazmus a veci s tým spojené úplne zožral. Fajn komédia na jedno pozretie. ()

Hafran

Kevin Smith opět dokazuje svůj talent. Takhle má dneska vypadat nenucená konverzační romantika se spoustou originálního humoru ()

chelseaman22

Pokud váš život upadl do stereotypu a navíc pořád bydlíte na koleji Hvězda, je čas začít točit porno. Jako medvěd Zack a orientální tanečnice Miri. Natáčení aktů bude dosti expresivní, což ocení hlavně jedinci, jež mají jen tu svou jedinou anču dlaňovku. 65% ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)