Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

arbitr

Slabá romantická komedie s použitím drsného slovníku. Tracy Lords hraje sama sebe, ale už je to taky pěkně vyzobaná slunečnice. Pro mě slabší průměr. Tohle komedie roku nebude. Nevím co na tom kdo vidí. ()

markuc

Tak priznam se, ze od techto tvurcu jsem cekal daleko vice. V podstate x-ta variace toho sameho (opravdu zadne prekvapeni pro nikoho - dva pratele najednou zjisti, ze k sobe citi neco vice, jak prekvapive), slaba komedie (zasmal jsem se opravdu jen parkrat) a jeste si budete rikat, ze tvurci filmu maji moralku hodne nizko, pokud toci podobny film (s nadechem porna). A hlavne mi az vadily sprosta slova, sproste vyrazy, sproste hlasky a vulgarita (a to nejsem zadny puritan, ale zde toho bylo trochu moc). ()

KanjiVital

Chyběl mi tu Jay a Mlčenlivej Bob a jejich travařskej humor, chyběl mi tu Dante s Randallem a jejich debaty o životě, ale i tak natočil Kevin Smith opět výbornou komedii. Brilantní dialogy samozřejmě nemůžou chybět u tvůrce jenž natočil kultovní Clerks. Sličné slečny Elizabeth Banks a hérečka-masérka Katie Morgen si získaly mé sympatie. ()

LordSnape

Zatímco jiné filmy jako Chci to! či Sexbomba od vedle chodí kolem svého ústředního porno motivu jako kolem horké kaše a prakticky nic neukáže!, tak Zack a Miri se do toho pořádně opřeli a dokázali, že jde udělat romantickou komedii pro dospělé, kde se objeví i to zmíněné porno! Elizabeth Banks a Seth Rogen se k sobě dosti hodí, jelikož to není takový ten napudrovaný páreček z Holywoodu, ale normální herci, což je pro mě veliké plus. Celý zbytek herců je rovněž skvělý a ve svých rolích naprosto přirození, což se jentak nevidí. Vsadím se, že si natáčení všichni užívali. Opravdu jsem se zasmál a už za ten povedený rektální výplach to opravdu stálo! ()

Mrkvič

Tak žádná extra sláva se nekoná. Na to, jakej to je námět, a o co ve filmu jde, to byla celkem nuda. Párkrát se člověk zasměje, ale jentak lehce, protože do tý doby nic lepšího nebylo. Seth Rogen je výborný, stejně tak Elizabeth Banks, ale na celý film to nestačí. ()

Sfinkter

Smith je ostřílený režisér podobných úchyláren, takže jsem si byl kvalitou jistý dopředu, jen jsem byl zvědav co originálního přinese na scénu. V podstatě geniální, v kulisách porna se krásně vyjímá upřímný vztah dvou zamilovaných lidí. Mewes bez chyby a na scéně s krátkými vlasy, paráda. ()

ecceHOMMO

Boli mladí a potrebovali peniaze...a tak sa pustili do natáčania...nie ledačoho...ale porna.....Ak by som sa mal držať toho čo som zhliadol poviem len: TAK TO BOL RIADNE ( vtipný) ANÁL!!! ()

DaUr

Neskutečně sympatická (po)hlavní dvojice dodává filmu něco, co zachraňuje tuhle na první pohled naprosto zvrhlou komedii. Porno neporno, je v tom víc romantiky než v čistě láskyplných filmech. "Let us fuck!" ()

pytlák

Naprosto skvělá komedie, která válcuje i všechny romantický filmy v dosahu. A Elizabeth Banks je pravděpodobně nejroztomilejší stvoření na Zemi. 100%. ()

Honzíno

Na mainstream hodně ostrý námět. Přes snad ještě více vulgarismů během dialogů a spoustu 'sexu' během filmu jakoby Smith o něco vyměknul a na konci vlastně vidíte, že tohle znáte a je to stále ono samé dokola. Stejně mu to ale žeru a nedoporučuji slabším povahám. Je třeba velkorysá dávka nadhledu. ()

PeterNet

K této vynikající komedii dodám je to, že má jednu nespornou výhodu. Po velmi provokativních scénách s Katie Morgan si po skončení filmu můžete její skutečné porno videa pustit na internetu. Já tomu říkám "after shot". ()

_DAVE_

Parádní parodie na pornofilmy, ale taky možná romantická komedie roku. Nelze ji doporučit konzervativnímu publiku, ale to asi nic od Kevina Smitha. Ostatní se ale myslím slušně pobaví, u natáčení amatérského porna může být opravdu sranda. PS: A Elizabeth Banks je opravdu sladká. ()

Cushing

Ehm -- je tady snad někdo prudérní? Ani se nezdá. To však nic nemění na tom, že tato "komedie" je blbá a nevtipná, až to bučí. Přiznám se, že jsem to vydržel sledovat plných 60 (slovy: šedesát) minut. Pak mi po těle naskákaly morové boláky a vydržely, dokud jsem nerozkopal přehrávač... ()

Teebo

Ani nevím, co mě přinutilo se na Zack and Miri Make a Porno podívat, no Smithovo jméno to nebylo, protože jsem ho objevil až při závěrečných titulcích. Asi i proto jsem se před projekcí obával průseru a vybavil si třeba pro mě téměř nesnesitelné Superbad. Naštěstí se nic takového nekonalo a můžu radostně prohlásit, že jsem viděl místy dost zábavný a snad i vkusný film. Dokonce jsem váhal, jestli se nepřiklonit k 4*, no nakonec mě přesvědčil laciný název, klišé na konci a po Kopačkách už ne tak šokující dajk na scéně. Ale byla to sranda. ()

marvan

Pár vynikajících dialogů, banální příběh a několik originálních nechutností. Raději bych viděl tu porno verzi Hvězdných válek. ()

Beky

Opět a zase paráda!! Seth Rogen je momentálně nejlepší komik na trhu a brzo ho budou všichni uhánět jako prsatou blondýnu, ono se to vlastně děje už teď, proto se maximálně těšim na Funny People!! Kevin Smith prostě umí a umí velice dobře spojit nespojitelné, kdo normální by řekl, že šíleně sprostý věty + příběh, který se točí kolem točení porna, kde hraje i skutečná pornohvězda Katie Morgan nakonec sklouzne k romantické linii, která baví a nepředstírá nic jiného než touhu po lásce!! Dalším obrovským plusem je Elizabeth Banks, která je absolutně perfektní a nevim kdo jiný by zahrál její roli lépe, další herci včetně starého známého Jasona Mewese (...ten týpek je prostě k sežrání:) si své role viditelně užily:)...prostě fajn, doporučuju všem co se rozhodujou jakou práci dělati, točení porna může být super zábava:)!! Jednou větou: Více jazyků...míň jazyků:)...P.S. Málem bych zapomněl...Brandon Routh a Justin Long je dvojká horká a kdo neví...ten ať kouká!! ()

Sabiana

Na první pohled teen komedie, kde jde jen o to jedno, na ten druhý stupidní romantická komedie, kde princezna potká svého prince. A s brýlemi na blízko neuvěřitelně vtipná, tak akorád zamilovaná podívaná střelená správným směrem. Palec nahoru! ()

GrooveJump

Tak mi tak přijde, že Kevin Smith je stále dospělejší a dospělejší. Tento film je dokonalou směskou smithovského oldskůl vulgár humoru a jakési smithovské lidskosti, která už byla vidět v Clerks 2. Výsledek je dospělý, inteligentní, humorný a především po všech stránkách na jedničku slaďený a brilantně zvládnutý režisérský počin, jehož kvalita bude v budoucnosti pouze zrát a zrát. ()

T-pack

Nejlepší romantická komedie, kterou sem kdy viděl... no snad stejně s My Sassy Girl, ale tohle je navíc toková ta šílená... počkat... prostě tohle je americký, tak je to na stejno. Každopádně plus za půlku hlavních postav Clerks, hlavně Jason Mewes mě odzbrojil. A zapomeňte, že bych měl pracovat na Černej pátek! So, Kevin Smith, you did it again! ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Tak čím je Kevin Smith lepším režisérem (jeho poslední tři kusy, Clerks 2, Zack a Miri a Poldové jsou co se "atraktivity" týče úplně někde jinde než jeho předchozí filmy), tak se stává s výjimkou návratu do Quick Stopu i pro mě méně zajímavým tvůrcem. Alespoň, že se tady připomenou jeho staří známí a někteří nováčci přibudou do Smithova skomírajícího View Askewniverse universa. 65 % ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)