Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

wampire23

Kevin Smith konečne natočil svoje prvé spomínané porno. Teda film o tom, ako by sa porno točiť nemalo:D. Dvojici priateľov sa v živote nedarí, nemajú peniaze na bývanie, tak dostanú nápad natočiť si vlastné porno za pomoci pár priateľov. A skvelé scény plné smithovského humoru na seba nenechajú dlho čakať. V obsadení nesmie chýbať Smithov najlepší priateľ Jason Mewes, bez ktorého by to nebolo ono. Mimochodom neviem ako vám, ale mne mladne pred očami (ženské osadenstvo by malo vydržať do úplného konca, čaká ich bonbónik). Najviac ma však dostalo, že film pôsobí nevyváženým dojmom a po prvej polovici natrieskanej tými najlepšími hláškami z Kevinovho pera, prichádza sentimentálna romantická sračka s občasným brnknutím na strunu (Bludný Holanďan,...). Veľká škoda, mohol to byť najlepší Smithov kúsok. Ale aj tak výrazný nadpriemer v súčasných komédiách. 80% ()

klokyn

Rovnaká šablóna ako pri iných romantických komédiách, ale obalená úplne inak ako klasické romantické komédie. Nechutnosti a slovíčko fuck je prirodzená súčasť filmu a to ako si film uťahuje z porna je geniálne. Napríklad taký porno dialóg: "Chtěl bych dvojité espresso, abych zůstal celou noc vzhůru, protože mám chuť na mrdačku!" - "No, já jsem baristka, takže mrdám ráda. Chceš mě omrdat?" - "Kurva, to myslíš, jako až skončíš v práci?" - "Myslím během mé práce. ()

Pavelos

Celkem pohoda se spoustou sprostých hlášek a trochou té erotiky:-) Akorát mě přišlo že na to jak vydržely dlouho vedle sebe žít jen jako kamarádi, tak najednou z toho byla láska jako trám.. ()

Stepan!

"And a Dutch rudder is?|| Don't know what a Dutch rudder--? All right, you grab your dick, then you have someone else work your arm." ()

Nekgro

Konečně komedie, u které jsem se fakt nasmál. Pro některé nevkusná, ale kdo viděl něco od Clerks, tak si zvyknul. A jejich světelný meče mě fakt dostali:-) ()

halogan

Nikdy bych do Justina Longa nebo Elizabeth Banks neřekl, že budou ve Smithovce, ale zajímavě opěpřili typický casting . Celkově mě překvapilo, jak moc tam bylo romantiky a byla to taková příjemná sprostá romantická komedie. ()

Kroupa

Výborně jsem se bavil, i když tentokrát jsem se neválel smíchy po zemi. Rozhodně příjemný film, který v první polovině baví tím, jak spolu hrdinové komunikují zcela bez zábran. Pak přijde romantika, která je místy rozvleklá, ale není to vyloženě špatné, navíc gradující dojemně-milostnou scénu zachrání Mewes (Jay) a jeho "bludný Holanďan". Jediná výtka jde na casting - Miri (Banks) je až moc hezká. Sice se na to dobře kouká, ale příběhu to nesvědčí. ()

(Z)denny

Kdo by čekal film z prostředí rozvinutého pornoprůmyslu, tak ten je úplně vedle. Nejedná se o žádnou sondu pod rozzářené rampy pornostudia, ale spíš o malou sondu do takové domácky působící pornomanufakturky. Do domácí pornodílničky, ve které se Zack - začínající pornorežisér a pornohrec v jedné osobě - snaží né moc umně zamaskovat své skutečné city k začínající pornoherečce Miri.. ()

Deywid

Prvá hodina neskutočný nárez, posledná polhoďka o čosi slabšia (ale zasa oveľa romantickejšia :))....Sethovi Rogenovi konečne prichádzam na chuť....Elizabeth Banks má veľky komediálny potenciál.....Jason Mewes je proste božský....a Justin Long rulezz :))....Najlepšia komédia od Tropic Thunder.....90 % ()

Greg25

Humor na doraz, který ne všichni snesou. Na druhou stranu netradiční "romantická" komedie, která příjemně čeří stojaté vody svého žánru. Stylem humoru je to taková lepší verze Californication (2007). 80% ()

Kratoc

Pro mne osobně překvapivě kvalitní a vtipná (v podstatě) romance o dvou lidech, kteří se rozhodnou získat peníze poměrně netradičním způsobem. Sice je to film na který se asi zrovna nebudete koukat společně s babičkou :) Ale i když jsem nečekal, že v takovém tématu se dá najít slovní humor, tak možná díky tomu jak jsou ve filmu střelení hlavní představitelé to celé překvapivě hraje vše dohromady. "Don't thank me, just fuck me" :-D ()

JK-Stinger

Bomba komedie, kde je možná na můj vkus trochu moc fuckovacího humoru, ale která mě dostala několikrát téměř pod stůl. Kevin Smith má prostě tyhle úchylárny v krvi a přestože nechybí jeho herecká stálice Jason Mewes (který tu konečně není jako přitroublý Jay a nemá ten svůj šílenej pačes) a Jeff Anderson, jde v tomto případě tak trochu jinou cestou a s ústřední dvojicí vytváří parádní romantickou zápletku, kde nakonec celá ta jeho úchylnost vlastně vytváří pouze jakési svérázné podbarvení příběhu. Palec nahoru a při dalším shlédnutí možná i hvězdička. ()

kecinzer

Nějak jsem tento film propásl. O to víc jsem se na něj těšil, protože mi byl docela vychvalován. Přiznám se, že jsem od něj čekal víc. Komedie to věru není zlá, celkem jsem se bavil a mělo to i něco do sebe, ale na 5 hvězd to rozhodně není. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)