Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Káronoš

Let us fuck. Kevin strike back, však kapánek vyzrálejší a sladší, inu romantika místy dosti převyšovala nad vulgaritou (je to špatně?), ale v jádru věci se stále jedná o typ. příběh ze všedního života, plný pravd, optimismu, vzájemné konverzace a nadměrného přísunu vulgárního humoru (prostě šálek dobré kávy pro všechny smithofily). Sladká náplň a předem očekávané vyústění mě vůbec nevadily, rulezzz gegů bylo zase požehnaně, občasné narážky (typu ztraceni) vypalovali bránici a nevšední situace přímo odzbrojovali, výsledek(?) = i přes absenci Jaye a silent Boba (bohužel) se jedná o královskou jízdu. Hodnocení: 9/10 (za bludného holanďana prostě musím dát plný počet, Jason Mewes je borec a jeho koule trčicí s podprdele taky). ()

Crackonosc

Málokdo asi dokáže natočit sprostou komedii o točení porna tak, aby nebyla vulgární a ještě k tomu vtipnou, citlivou, se sympatickým nadhledem. Kevin Smith to zvládl bez jediného zaškobrtnutí a příjemný čas u ní strávený utíká tááák rychle. ()

Ondis

"This is the worst porno, what I ever seen." Smith nezklamal:-) Zase trapná hovadina:-) Ze začátku jsem se hodně nasmál, ale pak se to nějak zvrhlo v romantiku... ()

Wishkah

Nemůžu si pomoct ale bylo to slabé. Hlavně, když si člověk uvědomí, kdo to natočil. Samozřejmě najde se tu několik pamětihodných momentů. Například účast blonďatého Jasona Mewese, homosexuální páreček Brandon Routh a Justin Long nebo zábavné vymýšlení názvu filmu. Ale přes to všechno to prostě nestačí. Kevin Smith natočil obyčejnou, klasickou, romantickou komedii, která jede podle pravidel a nevýmýšlí žádné novoty. Tenhle film mi přijde jako dvanáctiletý puberťák. Mluví sprostě, hraje si na rebela a přesto večer jde dát mamince pusu na dobrou noc a lehne si do postele s povlečením Piráti z karibiku. Zkrátka je to slušný, romantický film, kde se mluví sprostě a natáčí se tam porno. ()

Angelino

Veľmi puritánske nátury by mohli mať trochu problém, keďže pán Smith sa pohybuje v niektorých fázach asi dosť na hranici niekde medzi "prcačskými" komédiami pre tínedžerov a "ľahkou" erotikou. A to nielen niektorými scénami, ale nesporne i rétorikou postáv. V každom prípade som sa dobre bavil. A i keď veľmi sľubný úvod sa postupne zvrháva k romantickému klišé, stále je to dostatočne vyvážené výbornými a vtipnými scénami. U mňa vedie "bludný holanďan", prípadne aj dvojitý... ()

DannyBoy80

Klasická Smithovská komedie o lůzrech, kterří bojují se svým životem. Kopec vulgarismu je obvyklý, u Smitha ale spíš podprůměrné množství. Prostě a jednoduše romance při točení pornofilmu. Snad poprvé nevidíme Kevina Smithe jako haerce ve vlastním filmu, kdežto jeho věrný druh dostal jinou roli než obyčejně, zato stejně uchylnou. ()

ClimbVibe

Něco mezi 3mi a 4mi hvězdami. Vtipy občas trapné, občas výborné. Romantický konec na mě nezapůsobil tak jak tvůrci zamýšleli. Skoro mi to připomnělo Lásku nebeskou, což je pro mne velké mínus. ()

Prochy38

Celkem nadprůměrná komedie. Ale to bude asi jen kvalitním obsazením. E. Banks a S. Rogenovi to celkem pasovalo. Škoda, že to muselo být zase o sexu, doslova pornu a nějak se vše točilo jen kolem toho. Začínám na to být trochu alergický, ale tento počin byl z těch lepších, páč si to na nic nehraje a přesně takové to je... ()

J*A*M*A*L

Já tyhle ztřeštěný komedie fakt žeru :-). Sice jsem se u toho tolik nezasmál, ale líbilo se mi to. Setha Rogena mám rád, Kevina Smithe mám rád, ostatní působící tam moc neznám, ale byli mi moc sympatický, kozy Katie Morganový taky pěkný, a celý film i když byl dost ztřeštěný byl pěkný. I porno hold dokáže být romantické :-). Kevin Smith opět válel skvěle. Navíc i na mírně lechtivější film dost příjemné, opět perfektní komedie. ()

Tristaver

Zpočátku to nabralo překvapivě solidní smithovské obrátky, které ale padly někdy v době, kdy bylo zbouráno studio. Pak už film zůstal jen trapnou rádoby romantickou slátaninou bez nápadu. Mewes byl hodně dobrý, Banks taky fajn, zbytek o ničem. ()

KatRi

Vše, co k tomuto filmu mohu říci, už napsal KarelR. Do posledního písmenka, ovšem v mém případě druhé promítání nebude. ()

Jeržik

Zack and Miri and Kevin Made a P... erfect Movie! Kdo by to byl řekl, že se dá při natáčení porna stihnout takových věcí.;) ()

Dallas

Ak ste niekedy vyslovili vetu, že by ste nikdy porno nerobili (či už pred alebo za kamerou:), tak tento film vás rozhodne donúti minimálne popremýšlať o prehodnotení tohto tvrdenia. Zack a Miri sú parádna dvojka, v ktorej je Zack (Seth Rogen) ten hlášky rozhadzujúci, fuckujúci a zamilovaný chlap a Miri (Elizabeth Banks) neskutočne milá, tiež fuckujúca a zamilovaná baba. Všetci ostatný sú šukajúci. Výborné minirole, zvlášť tá Justina Longa, ktorý si to vyslovene užil. Smith je ozaj majster a aj keď to tak na prvý pohľad možno nevyzerá natočil skutočnú romantickú komédiu, ktorá je fakt vtipná, fakt uveriteľná, fakt romantická a počas jej pozerania a aj dlho potom som mal fakt dobrú náladu. LET US FUCK 80% ()

ElizabethB

Neuveritelneee… Ujeta komedia plna F* slov, podivuhodnych “akcnych” scen s tou pravou stipkou romantiky…necakane prekvapenie na ktorom sa da slusne pobavit ;))) ()

gumolit

Mám rád tvorbu Kevina Smitha a videl som všetky jeho filmy takže tento ma prekvapil,len preto,že tam nehrali prví krát Jay and silent Bob.Čo sa týka snímky typická romantika podaná v štýle Kevin Smith čiže trochu zvláštná erotická a celkom zábavná.A ako všetci vieme opäť vlastne v podstate s jeho obľubenými hercami už sa teším na jeho další film jeho humor ma vie pobaviť a vidno,že je veľký fanúšik filmov a hlavne Star Wars tie sú spominané v každom jeho filme! ()

Zombi

Výborná konverzační a ultrasprostá komedie o natáčení amatérského porna a sblížení dvou lidí, kteří jsou si už dlouho tak blízko, že je ani nenapadlo si spolu něco začít, až do překonání určité hranice. Film by se dal označit i za romantickou komedii, ale jen pro otrlé povahy, kdo by čekal Pretty Woman, šeredně se splete :o) Každopádně já se bavil jako už dlouho ne. Vymýšlení správného názvu parodujícího jiný film a Hvězdné (války) šlapky s vibrátorama rulezz :o) Elizabeth Banks je kočka a navíc už vím, že si mám dávat bacha na lidi co nabízí Bludného Holanďana, doteď jsem si myslel že je to loď :o) ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)