Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Hapretor

Na odpad to není, párkrát mi vyšel skrze bránici něco jako smích, ale mně se to zkrátka nelíbilo. Přišlo mi to spíš než vtipný hodně dementní. Aspoň že ty umělý kozy Katie Morgan nejsou tak trapný jako ten film. ()

Andronikos odpad!

S komédiou, pri ktorej som sa zasmial jeden raz (asi zo zúfalstva), evidentne nie je niečo v poriadku. Po chvíli sledovania som pochopil, že dialógov, plných explicitných narážok na "šukanie" atď., avšak zúfalo trápnych a nudných, sa až do konca filmu nezbavíme, ale bohužiaľ som to odtrpel celé, aby som to tu mohol s dobrým svedomím ohodnotiť. Tak čo dodať? Samí škaredí herci (výnimkou boli len očividne umelé prsia K. Morgan), fekálny "humor" (v tomto prípade mi aj tá jedna scéna vadila neskonale viac, ako všetko, čo sa na tomto fóre asi tak môže klásť za vinu "klukům", ktorí "to chtěj taky... a pořád!"), vierohodnosť deja a postáv i na komédiu veľmi slabá, romantický prvok filmu zle načasovaný a využitý. Hodnoteniu v červených číslach nerozumiem, ibaže by sa iným vekovým kategóriam (12-20?) táto katastrofa predsa len z akéhosi dôvodu páčila. Už len dúfam, že Zack a Miri sa nerozhodnú natáčať žiadne "Spolkni mé coccocino 2". ()

Heroine odpad!

Hrůza! Už dlouho jsem neviděla nic tak přisprostle stupidně marného! Skoro jsem to nevydržela do konce. Seth Rogen je až neuvěřitelně ošklivý a nesympatický pán, a slečna Banksová to taky zrovna nezachraňuje. Je trapná, neoriginální a vulgární. Celý film je místy na vypnutí, místy na zvracení, a místy na obojí. Docela vtipná mi snad přišla jen scéna s homosexuálním fanouškem bombarďáků. Ale jinak, Kevin Smith bod minus. ()

Ukubumbahoo

Velice neobvyklá komedie, která na spoustě místech odrovná. Příště bych ovšem odstranil "romantickou" složku filmu, o tom přece porno nikdy nebylo a pokud bylo tak to nikoho nezajímalo. :) ()

Puol

Ďalšia trochu iná, ale úprimná romantika v neopakovateľne ukecanom vydaní ala Kevin Smith. neviem prečo, ale občas mi to pripomenulo Chasing Amy. Dobrý casting, i toho onakrúcania sa dočkáme, jedna-dve vulgaritky si mohli tvorcovia odpustiť, radšej ani nespomeniem o ktoré sa konkrétne jedná. :) Tak za 7/10.. ()

alambert

Absolutně nechápu, kde se tenhle film ocitnul mezi červenými. Podle mě patří spíš tak na pomezí mezi modrými a černými. Předně kvůli nijakému ději, jak film skončí mi bylo jasné asi tak po 30ti minutách. Další problém vidím především v přítomnosti spousty klišé (mám na mysli třeba tu módní přehlídku kostýmů před natáčením) a kýčovité kameře, kdy zhruba 75% záběrů vypadá tak, že je to detail na obličej s naprosto rozostřeným pozadím. Jednak to vypadá nepřirozeně, a druhak to po chvilce začne být otravné. Herec v hlavní roli Seth Roger je naprosto nesympatický a mohl bych pokračovat. Jediné co se mi líbilo bylo pár vtipů a povedených situací na začátku filmu, ještě předtím, než Zack a Miri začali točit porno. ()

drankeryth

Obstojna komedia, kde to iskrilo s humornymi situaciami, ale videl som aj lepsie komedie na tuto temu. Seth Rogen je dobry herec, aj tu si zahral dobru rolu, ktora mu sadla. Jeho neznejsi opak si tu zahrala Elizabeth Banks, ktora tiez exceluje vo svojej ulohe. Bola to taka priemerna komedia, ktora len troska vytrca nad priemerom. Filmu sa dostavili celkom mile a komedialne dialogy okorenene troska zvrhlou tematikou, ktora filmu dodala spravnu zabavu bez ktorej by to bol nudny film, ktory by ste ihned skritizovali, keby sa tam tiez nepouzili aj zvrhlejsie slova, ktore osobne mne moc nevadia:) ()

GOREGASM

Kevin Smith tak jak ho máme nejraději, tedy ve svém osobitém a kouzelně oplzlém, romantickém kabátku. Silná ústřední dvojka, Seth Rogen a Liz Banks, jsou dokonale sehraní a i slabšími místy diváka provedou s neustupujícím úsměvem na rtech. Obvykle silná stránka Kevových filmů, kterou jsou vedlejší postavy a všemožně našláplá camea, i zde zažehne pár neuhasitelných požárů smíchu (hrubohlasý gay actor Justin Long je neodolatelný). Přestože je první půlhoďka spíš vulgární než vtipná, od návštěvy třídního srazu jde o špičkovou zábavu s ještě pestřejším nášupem promyšlených prasáren všeho druhu, na kterou jsme u Kevina zvyklí. Scénu, v níž se Seth a Liz před kamerami pomilují, se nebojím nazvat krásnou a geniálně natočenou. 80% ()

Rathalos

Az taka mega-komedia to zase nie je,humor Kevina Smitha mi nikdy nesedel,aj ked v tomto filme to bolo samozrejme lepsie oproti ostatnym,tri hviezdicky urcite bohato postacia...:-) ()

Harts

Standardní šílená komedie, až na těch přehršle vulgárních výrazů, které mě ze začatku velmi odradilo. Nicméně už od začátku bylo jasné, jak to skončí. ()

salamandrr

Ne, víš co dělám? Zapálím si pár svíček, natáhnu se na deku a poslouchám Stinga. Ne, jsem chlap. Dej mi dvě paličky od nanuku a gumičku do vlasů a já najdu způsob, jak je ojet. Jako oplzý McGyver.****- A Bludný Holanďan je...? - Ty nevíš? Tak jo, chytneš si pé*o a pak ti někdo začne hýbat rukou.****Super romantická komedie, jakou sem zatím neměl možnost vidět, ale občas prostě vím, že když si něco pustím, bude to dobrý a tady sem se opět nesplet ()

aR3Zz

Drsně roztomilá romantická komedie. Tento žánr už jen stěží může přinést cosi originálního a když už to nějaká světlá výjimka zkusila, většinou to vedlo k negativnímu efektu. Zde to ale kupodivu funguje a vůbec ne špatně. Spousta povedených scének, příběh napasovaný na obyčejné životy, jen ta zápletka se točí kolem netradičního tematu. Dojem mi ale trošku kazil až moc vulgární, přehnaně nepořádný a neotřelý hlavní hrdina (pojmenování prase by byla urážka toho nebohého zvířete), protože jsem nějak nedokázal kousnout, jak se mohla tak příjemná, krásná a sympatická hrdinka zamilovat zrovna do něj. Ale co už. Na kvalitě tolik neubírá ani pár vyloženě stupidních a trapných střípků (bublinka...) a proto budete po závěrečném happy-endu spokojeni. Přemýšlím proč, ale záleží na tom vůbec? 70% ()

Skleni

Za všetko by mala povedať scéna so zápchou(nie dopravnou!). Brutálna, reálna a mierne stupídna komédia, ktorá touto naj debilnejšou cestou chce vypovedať o ľudských vzťahoch. A o otázkach vzťah+sex. Seth Rogen je už pomaly Star ako sa patrí a nikoho lepšieho ako elizabeth Banks si neviem predsavyť v jej roli. Scenár trefný, presný a najmä neodkukaný od niekoho iného, čo sa stáva v poslednej dobe. Okrem pár strašných nesúvyslostí a až priam nereálnych uleteností je tento film čistokrvnou komédiou a chudo krvnou volovinou.:-D. ale fakt za scénu so zápchou dávam plus 10%.Takže dokopy úctyhodných 84% ()

Yojimbo

Kevin Smith opět válí. Svým způsobem romantika jak trám, ale doplněná o tu správnou míru nekorektnosti. Skvělá zábava. Jen škoda toho poměrně nízkého hodnocení (77%), tak jen doufám, že se ještě zvýší, tenhle film si to zaslouží. ()

Miki68

Nemůžu si pomoci, ale myslím, že Kevin Smith je natolik "svůj", že jeho filmy vytváří kategorii samy pro sebe. Jako jeho velký fanoušek ale musím přiznat, že ačkoliv mě film velmi velmi potěšil, nepatří k jeho majstrštykům. Možná jsem trochu staromilský, ale Clerks jsou u mě stále na vrcholu Smithova režisérského žebříčku. Pravdou je, že čím víc jde Smith do komerce, tím více otupuje hrany svého humoru. V tomhle filmu sice bylo několik drsnějších scén, navíc jedna fekální, ale vcelku šlo o milý, intelektuálský film s Hlubokou Myšlenkou (ukrytou pod splašky lehce drsnějších slov). ()

Torgal

Nie som ktovieakým fanúšikom Kevina Smitha a hoci Clerks II sú super, nemôžem povedať to isté aj zbytku jeho tvorby (obvzlášť "Jay a tichý Bob vracajú úder" je vrchol trápnosti). Tento film mal vďaka kontroverznej zápletke veľký potenciál a Smith ho do značnej miery aj využil, ale tentokrát celý film zabalil do neuveriteľne prehnaného množstva vulgarít. Osobne proti nadávkam nič nemám, ale tu sa hreší nonstop, tak už to potom človeku nepríde ani moc vtipné. Našťastie je tu stále dosť smithovsky kvalitných dialógov a inteligentného humoru. Inak story je úplne klasická a človek od začiatku vie ako to dopadne. Herci sú v pohode, vyzdvihujem hlavne cameá Brandon Routha a Justina Longa. Veľa nechýbalo a bolo by to na 4*. 7/10 ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)