Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

square

Komerční úspěch zapříčiní vznik dalšího Smithova filmu. Tentokrát už se ale nepodívám. A tentokrát už vážně. Nejsem stavu pochopit, co na tom kdo vidí. Kromě toho, že tam točí porno, se neděje vůbec nic a to jak nechutné to je, prostě nestačí na to, aby to bylo vtipné hodinu a půl (chvíli teda jo :o) A ten konec? Už jsem viděl porno s lepším příběhem. Dobrej byl akorát Justin Long. ()

dogzila

jednoduché priamočiare dosti uletené. ale na nič sa nepretvarujú je to prostá komedia s úsmevným dejom , romantika rozohreje aj tých čo nemusia vždy len "voloviny". ()

kubina28

Kevin Smith točí film na teengerskú tému, ale opät je to inteligentnejšie a dospelejšie ako čokolvek čo na temu sex a točenie porna mohlo kedy vzniknuť.Rafinované dialogy,skvele komediálne pointy, vynikajúco obsadený herci a nakoniec tá šukačka čo sa zmenila na milovanie dava filmu romantický spád.Skr. uplne ina romantika na aku sme zvyknutý. ()

Draugen

Skvělý romantický film, u kterého jsem se dobře pobavil. A to se mi snad ještě nestalo, abych se u romantickýho filmu zasmál. Palec nahoru a něco přes 4 hvězdy ()

AlmightyM

Kevin Smith u mě zase zabodoval neobvyklou romatikou. Zack and Miri make a Porno se řadí společně s Chasing Amy mezi moje nejoblíbenější romantické komedie. A to nejenom kvůli roztomiloučké Elizabeth Banks :-) ()

rado3105

Film ktory sa na nic nehra. Prirodzenost, prave herecke vykony, kopa super hlasok. Ako tu ktosi spominal Kevin Smith je svetlou strankou Hollywoodu. Jeho filmy boli a vzdy dufam budu niecim vynimocne. ()

ondy1985

Komedia so skvelym napadom, ktoru kazi posledna tretina filmu, kedy sa originalita meni na tradicne americke klise so stastnym koncom. Fuj. ()

BillyBob

Výborné, Smith mě dostal. Z některých scén sem doslova chcal smíchy, jako třeba když Zack a Miri vymýšleli název pro svý porno, samotné natáčení Star Whores, Justin Long jako gayporno herec a nakonec vrcholná scéna natáčení soulože Zacka a Miri.......... Let us fuck.............. ()

terc

Veľmi podarená komédia, po ktorá mi kútiky úst poťahovala ešte celý večer. A to som si myslel "bože zase nejaká sportárna" ....a ono to aj bola, ale perfektne spravená .... kráľovsky som sa bavil. ()

chemo

Niekoľko dobrých fórov, niekoľko dobrých gagov, zbytočne veľa samoúčelných vulgarít. Celkovo príjemný film. PS: aj ja by som chcel na stretávke zo strednej počúvať Jesus and Mary Chain ()

Fraktální

težké hodnotit!!! ten rozjezd byl pomalejší a jaksi strojený. ale od te doby co zacaly natacet to zaclo bejt vtipný. Geniální bylo porno hvězdný války:-D romantická linie mi nepřišla nijak špatná(krom toho mi neprišlo že by to bylo vyměklý víc než Clerks 2 nebo Mallrats ) byla natočena sladoučce ale naopoak z jistou nadsazkou. přišla mi jako logické vyustění filmu a bez ní by film nebyl ničím. právě tam jde o to jak dva lidé při natáčení porna zjistí ze k sobe cítí neco víc. Kdyby to nebylo vyměkly tak by tam točily porno bylo by tam pár dobrejch vtipu (bohužel i pár tech slabších nebo recyklovaných z predchozích filmu) a co dál ? kde by byla ta myšlenka? ...Další minimálně dost dobrá Smithovka u které jsem se pobavil a zasmál. ...chybely mi docela postavy Jaye a mlčenlivýho Boba (film byl naštěstí zachráněn obsazením Jaysonona Mevese do jiné ale typově poměrně podobné role :-) ZAJÍMAVÉ KOMENTÁŘE:kiddo ,kOCOUR,POMO ()

sun.eagle

Vtipných momentů bylo mín než jsem čekal, spíš je to víc romantika než komedie i když název tomu nenasvědčuje, což ale není na škodu a bavil jsem se u toho náramně. ()

Silvermoon

Bezpochýb najlepší fim kategórie "romantická komédia". Počnúc gaypornohercom Longom, cez Bublinku až k "blúdnemu Holanďanovi" som cez nezadržateľný smiech ani nemohol dýchať. Nečakal som, že do mainstreamu môže ísť aj film so scénami ako tento, i keď s ombedzením "V sprievode rodičov" (viem si živo predstaviť, ako československý násťročný ide do kina s mamkou na film, v ktorom dominuje fráza "Let us fuck!"). Postava Miri je totálne "ujetá", hlavne keď na začiatku balí spolužiaka (Supermana) zo strednej. Ešte dodám, že za záverečnými titulkami je ešte pár ďalších scén ;-) ()

sioned

Komedie, která mi ale opravdu nepřijde ani trochu vtipná a rozhodně nepřináší v žádném směru vůbec nic hlubokého ani zajímavého. ()

triscimy

Název zní, jako by to měla být brutální teenagerovská čuňačinka, přitom je to taková příjemná, částečně romantická, zábava. Určitě stojí za to shlídnout, třeba nějaký nudný sobotní večer se svou drahou polovičkou. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)