Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Fixa

Pubertální humor, na který u Kevina Smithe, už musíme být zvyklý. Dobrý fóry i dobrý děj. To co napovídá název filmu, opravdu dostanete. Takže přesto, že víte přesně, kam se věci budou ubírat, budete se bavit. Nejvíc energie ve filmu má samozřejmě, Kevinem často obsazovaný Jason Mewes. Nechci prozrazovat nic s děje a proto jen naznačím, že nápady typu "bludný holanďan", si budu ještě dlouho pamatovat :-) ()

Fujin

Romantická komedie na tuto dobu poměrně inteligentního charakteru. Opět to tu nadprůměrně nahoře drží Smithokecy. Banks je krásná až moc >> Rogen mamlas až moc. Dokonce i z tohoto podání si nedokážu představit, že by měla něco dobrovolně chtít s Rogenem v tom smyslu, jak se nám to tu snaží vecpat. To samo o sobě fackuje smysl příběhu. Nevěřil jsem tomu už po půl hodině, je to hodně průhledné. Na druhou stranu chápu hromadu lidí co se nechá unášet na vlně nalinkované romantiky a další hromádku, které bude stačit Smithovská rozprava mezi postavama. Mě to nebere. ()

Novik

Další komedie které není dotáhnutá až do konce, 1 polovina skvělá, vtipná prostě za 5* ale od scény kdy Zack a miri spolu souloží jde komedie pěkně z kopce (pokolikátý už?) a to je nesmírná škoda. ()

hhyperion

Fajn zmena, osvezujici a vtipna komedie, ktera nestavi jen na fekalnim a pubertalnim humoru, zacina v druhe pulce ztracet dech a nabirat smer "dalsi variace na romanticky film" a nakonec i na ty fekalie dojde... Skoda, nudny a utahany konec zabije pocit z velmi dobre prvni casti filmu. Ale i kvuli tem hlaskam asi stoji za to vydrzet a dojet to do konce. Na DVD archiv to ale rozhodne neni. ()

YoKoKura

Jak jsem psal před dvěma hodima když jsem dokoukal Mallrats, tohle je přesně film kvůli kterému mám rád Kevina Smithe, prvních 45 minut je neskutečně zábavných, a i když jsem si tento film pustil sám, tak jsem se opravdu zasmál, což se mi při komediích moc nestává. (prostě to znáte, sami se dívat na komedii je lepší s partou přátel, nebo v kině s obecenstvem) škoda romantického konce filmu který je slabší a proto je výsledný dojem za 4 * ()

Francoise83

Nedávno jsem viděl tento film. Čekal jsem od toho celkem dost a právě asi proto jsem byl tak zklamaný! Čekal jsem zábavu a než se spustila, tak......počkat počkat....žádná zábava nenastala!!!!! Bohužel!!!! V průběhu filmu jsem dokonce na pár minut usnul. Takže mě děj vůbec nezaujal a jediné co se mi líbilo, byly závěrečné titulky, kterých jsem se opravdu nemohl dočkat!!!! Fakt slabota a palec dolů!!!! ()

Pavliable

rozhodně pro silnější nátury :))) samá sprosťárna a hambatej šulin, ale kdo to má rád a nestydí se za to, že se občas mrkne na porno, má o zábavu postaráno! A ještě se poučí, aspoň já teď vím, co je to Bludný Holanďan :D ()

Crazzynka

Well done Kevin. Kevin Smith a Seth Rogen divná ale úžasná kombinace! Film sem viděla vícekrát a pořád se smeju stejně pitomým věcem. Elizabeth Banks sem před tím ráda neměla ale teď si to u mě zlepšila , má komediální talent. S komediální stránky ten film nemá chybu s té romantické.... Mno kazdej už od začátku věděl že spolu Seth a Elizabeth skončí takže 50/50 . Film se mi líbil a pobavil ( což od komedie očekáváte) 8/10 ()

JoudaCZ

Pamatujete, jak Kenneth Brannagh v Celebritách hrál Woody Allena? Tak podobně tady Seth Rogen hraje Kevina Smithe. Film samotný je režisérovým úkrokem směrem do "studia", tedy směrem, kterým zašel ještě dál svým dalším filmem a nabil si hubu tak, že zase rychle vycouval; s nejnovější projektem Red State přešel naopak do undergroundu. Ale zpět k Zacharymu a Miriam - je to velmi, ale velmi nadprůměrná romantická komedie. ()

RAPTTTOR

No sláva, konečně!!! Už vím, co proti zácpě… :-) přiznám, že když jsem zjistil v úvodu filmu, že se dva protagonisté chtějí živit tím, že budou točit porno, byl jsem trochu na rozpacích co bude dál… a dál byla alespoň pro mě velice příjemná zábava a zjevně i na toto téma se dá natočit slušný film a to nejen dějově, ale i morálně. Mám rád filmy, které jsou neotřelé a mají nápad. Film podobného ražení jsem ještě neviděl a mohu ho vřele doporučit… až na tu zácpu! :-) ()

JARDAHONDA

Seth Rogen a Elizabeth Banks jsou kamarádi a spolubydlící,kteří mají problém a hromady dluhů.Když jim je odpojena elektřina a vodovod,napadne je spásná myšlenka,,,,,vydělat si rychle nějaké peníze tím,že s pomocí svých přátel podomácku natočí pornofilm...této zvrhlé komedii dávám za *** ()

Ejvi

Chvíli romantické, potom zase trapně vtipné.. Nevíte na čem jste a co si o tom myslet. Co však čekat od Kevina Smithe, že ano? :) ()

protonpost

Škoda, když si odmyslím hlavní představitele (hlavně Rogena), tak to mohl být další parádní kousek od Smitha. Podle mne Rogen film zabil, není to typ pro Smithovy filmy. Také za Robinsona bych si dokázal představit lepšího černocha, co by do Smitovi tvorby lépe pasovali, jako např. Chris Rock. I kamera byla moc profi., kdyby to natočili celé spíše jako Clerks I. mohla by to být ta správna Smithova komedie. ()

kecal

Nejsměšnější na tomto filmu bylo asi obsazení Seth Rogena do role chlápka, do kterého se zabouchne ženská jako Elizabeth Banks. Asi pro jeho oslňující herecké výkony. Stejně nesmyslný byl i scénář a tak sem marně přemýšlel, proč se v tom filmu vlastně točilo porno, když to v tom filmu vlastně nemělo žádný smysl. Asi je Kevin Smith fanda Katie Morgan a chtěl vidět její kozy. A proč se do toho snažil nacpat tu romanicu a ještě v podaní tak nevěrohodné dvojice. Pro mne jedinej plus byla Elizabeth Banks, které pomohlo špatné herectví ostatních a tak se mě při některých scénách zdálo, že je to herečka. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)