Někdo tam dole mě má rád

• USA Someone Down There Likes Me (více)
všechny plakáty

Silně věřící Oto (Martin Frajt) přijde následkem přepadení o možnost pohybu, je upoután na vozík a jediným způsobem komunikace s okolím jsou jeho oči. Když se navíc stane nemohoucím svědkem znásilnění a vraždy své ženy a dcery, prosí v duchu Boha o odplatu. Ten se však neozývá. Oto se tedy obrátí na druhou stranu. Za pomocí zástupce strany temna vykoná nelítostnou krvavou pomstu a zároveň poznává nejtemnější stránky lidské duše… (oficiální text distributora)

sun.eagle

na české poměry věc nevídaná, jasně ta amaterština z toho dýchala, ale vubec mě to nerušilo(většinou). Na druhou stranu některé sceny jsou dechberoucí a směle se mužou řadit mezi špičku žánru. ()

UnCool

Toto je pravý naturalistický nářez, přes všudypřítomný amatérismus jsem si tento film skvěle užil a ďábla z tohoto filmu nelze nemít rád. ()

rainbof

Skvělé české Bčko, bohužel českých Bčkových hororů není mnoho proto pro mnoho lidí bude neskousnutelné v tomto žánru neznámé ono "české ticho" nebo jak to nazvat. Slabší dialogy vyvažuje předně to že se jedná o amatérský film s nízkým rozpočtem. Následuje parádní příběh kdy nehybný hlavní hrdina sleduje jak si žena vodí domu chlapy. Jednoho večera je tichým svědkem vraždy své dcery a ženy. Prosí boha o pomoc ale bůh nepřichází, přichází však dábel a s ním možnost neomezené pomsty. Syrové efekty paráda, mohu jen doporučit. ()

Desires odpad!

nehodnotím protože nevím jak. ačkoliv životní pravda tam je,češi by si na živý horory hrát neměli. je to stejný jako s detektivkou-vyznívá to trapně a nudně. s některými zeměmi se zkrátka rovnat nemůžeme,proto nevím co k tomuto říct. asi nezbývá si přát,aby to nepotkalo nikoho z nás. ()

blazenfilmov

Na to, že tento film byl natočen na telefon, to nebylo špatné. Nicméně herecké obsazení pan Vojkůvka zřejmě sehnal v herně, ve které se odehrává úvodní scéna-alespoň tomu tak odpovídají herecké výkony. ()

Investman

Je tam cítít amatérština a hodně nízký rozpočet, ale myslím si, že to má docela dost do sebe... Celkem mě mrazilo občas, takže horor splnil svůj účel. Pro milovníky krve a hororu doporučuji... ()

yrik

Na to, že je to amatérský film, tak super, roli čertíka Bertíka si protagonista užívá, jinak film srážejí ubohé výkony (ne)herců... ()

NICOTINE

Samozřejmě, jakožto českému expolitationu dal Roman Vojkůvka nový rozměr. Ovšem jako snímek stojí za nic. Absolutně neherecké výkony, pro mě nekoukatelné. Ať už je to z jakéhokoliv hlediska jako šperk, z mého pohledu stojí, dá se říct, za nic ()

paja.

Samotný děj i nápad by byl v podání profesionálních efektů a herců na mnohem lepší hodnocení, ale to asi jen opakuji ostatní komentáře. ()

82fanda

Nejdřív nuda k uzoufání, pak se mi chtělo zvracet. Což je asi dobrý u hororu ne? Ale ne u českýho hororu. Češi, vyserte se na horory, tohle vám nejde. Něco málo to mělo do sebe ale u mě to nestačilo na víc, než slabý dvě hvězdy. ()

etanol odpad!

Dal jsem na 2x 19 minut, ale bylo mi trapně za herce i režiséra. Jestli si někteří myslí, že dát tomuhle jednu a víc hvězdiček je vtipné, tak opravdu není. Nejstrašidelnější na celém "filmu" je 50% na čsfd. ()

jzhk odpad!

Jestli má ten člověk (jestli je to vůbec normální člověk) co to napsal tak rád krev, tak ať se pořeže a pak ať napíše a natočí své pocity. ()

Radovan.Long odpad!

Ten nejzvrhlejší a nejnechutnější film v českých končinách,ever! Režisér by potřeboval zažít totéž,aby ho přešli nápady jak někomu znechutit minimálně půl dne,ve snaze pochopit co to bylo asi za dementního tvůrce! ()