Někdo tam dole mě má rád

• USA Someone Down There Likes Me (více)
všechny plakáty

Silně věřící Oto (Martin Frajt) přijde následkem přepadení o možnost pohybu, je upoután na vozík a jediným způsobem komunikace s okolím jsou jeho oči. Když se navíc stane nemohoucím svědkem znásilnění a vraždy své ženy a dcery, prosí v duchu Boha o odplatu. Ten se však neozývá. Oto se tedy obrátí na druhou stranu. Za pomocí zástupce strany temna vykoná nelítostnou krvavou pomstu a zároveň poznává nejtemnější stránky lidské duše… (oficiální text distributora)

muti

zaciatok bol neisty, ale ked sa udiala prva nehoda tak to zacalo mat grady. ked vstupil chlapik do vykoseneho domu tka som uz tusil co bude nasledovat. zial po prvej pomste to slo mierne zkopca, nebavili ma ani filozoficke uvahy o zmyslu utrpenia. Max bola zaujimava postav avsak nie vsetky role jej sedeli. chlapik niektore situacie proste nevedel zahrat presvedcivo (a hlavny hridna tiez nie, napr posedenie na luke). celkovo hodnotim pozitivne, bolo sa na co pozerat a pre mna hviezdicka pre cechov ()

honzic

Docela drsné a naturální, jen škoda té lacinosti a místy až kýčovitosti a amatérčnosti. Hodnocení: 40 % ()

domkoffi

tak tohle pro mě bylo ohromný překvapení.........po kouknutí tohohle filmu jsem seděl a čuměl do prázdna,,,,,,tenhle film mě úplně rozsekal.........bylo mi zle cítil jsem hroznou beznaděj.......opravdu bylo o čem přemýšlet................klobouk dolů Romane Vojkůvko!!!!!!! ()

BlondJames

Souhlasím s Jakubem!Takže dávám za dva, protože za lascivní scénu s nadhernýma kozama Otovo dcery musím ubrat hvězdu... nejspíš to bude závist :-D ()

wowylgu313

Horor? Absolutně vůbec? Béčková/Česká/Nepochopitelná Blbost? Ano! :) moc nechápu proč se tenhle film zřejmě za pár drobných natáčel. Znásilnění, napadení a zvrácenost tu je ale je poddaná takovým způsobem... No prostě jak když sedíte v kuchyni a řeknete si "hele ségra a kryple nenatočíme film na digitál? :O ... Odpad nedávám ze dvou důvodů... Za A ... kdyby tohle bylo pořádně zainvestované a kvalitně natočené, možná by to dosáhlo průměru. Za B ... poprvé a myslím si že naposledy jsem viděl cecky Mottlové a docela přijatelné. Možná dodám ještě za C .. první polovina filmu i přes ten fakt že je to blbost tak byla nějakým způsobem snesitelná ale druhá půlka už byl prostě odpad všech odpadů. Dávám 15-20% ... ;-) ()

salome

Pedestrian: Nenazvala bych jej protikřesťanským...když ďábel zde představuje to zlo, proč by měla být pravda, co tvrdí? a kdo poslouchá, přemyšlí, pochopí, že si protiřečí...je to film plný krve a mučení, ale taky se spousty slov k přemýšlení... ()

VLADEK

Děs a hrůza, ale v rámci žánru a ve srovnání s Hřebejkovou "Svatou čtveřicí", kterou jsem dnes se sebezapřením dokoukal je to film skora na českého lvíčka. ()

johnnie78

Tak trochu rozpolcené pocity. Zpracování je neuvěřitelně amatérské, neherci ani nepředstírají, že by měli něco hrát (vrchol je, když mučený chlapík poprosí "nech mě žít" a řekne to dikcí "dvě housky, prosím"), spíš jen mumlají věty ze scénáře, nicméně námět je zajímavý, děj má docela spád a některé scény, například SPOILER dvojí vražda a znásilnění, jsou perfektní. Když film skončil, dlouho jsem o něm přemýšlel. Škoda té amatéřiny, s větším rozpočtem a zkušenějším ansáblem by se z toho dalo vytřískat mnohem, mnohem více. ()

melfea

Film jsem viděla kdysi dávno a na zdejší poměry mě opravdu překvapil, neříkám, že to je nějaký superzázrak, ale jsou tam hezké gore scény i když maskování je trochu nedokonalé, zároveň nic moc dialogy a herecké výkony, ale celkový dojem není vůbec špatný ... ()

vandamator

Dokonale vyobrazení člověka, který je v té asi nejhorší myslitelné situaci a lidi okolo něj také, opravdu tak skličujici snímek v českých luzich a hájích podle mě není a obrovsky smekám před mistrem, který ho v takových podmínkách dokázal natočit, jen je opravdu škoda, že se nedrží od začátku do konce psychologie člověka uvězněném v křesle, ale přejde do gore. Jinak hodnocení by mělo být rozhodně větší než zde je, ale zdejší kritici, neviděli jak složité je natočit film, sám a bez prostředků ani z vlaku. ()

Bembeřice odpad!

To je snad for, ne? Vzdyt celej ten film je uplne k smichu. Herecky vykony jsou za hranici divacky snesitelnosti. Ruzova krev me taky pobavila :-). Takovej film bych natocila i ja. Az je mi hanba, ze jsem to dokoukala az do konce! STRASNY! ()

ferri222 odpad!

V skratke je to taky horor ze som sa s toho skoro posral strachom.Neviem ale vacsi odpad od tochto som este nevidel,som sa normalne nemohol dockat tituliek na konci filmu. ()

Accuphose

Film u mě funguje nejvíc do doby, než se celá záležitost odestane. Protože ty situace jsou velmi hezky vyvedené. Samotná exekuce a procitnutí už tak zajímavými nejsou, nicméně líbí se mi odvaha, se kterou do toho tvůrce šel. Kdyby na konci spálili i tu bibli, dám o hvězdičku navíc :-) ()

Lacro

Psychická muka, tak bych nazval prvních 45 minut, které byly fakt neskutečně povedené, bohužel je velmi obtížné, dobrnkat to v takové kvalitě. Snímek má 2 hoďky a dájí se na pohodku dokoukat. Jedná se o povedený amatérský film. ()

omega_SK

Jediné čo ten film má....je scenár. Inak komplet všetko amatérske. Doslova akokeby za pár centov. Herci --- to boli herci ? Skôr sa to tvárilo, že na ulici odchytili okoloidúcich Efekty --- hahahaaaa, že efekty, to skôr afekty ten film má a nie efekty Kamera --- zrejme na úrovni najlacnejšieho digitálneho fotoaparátu na trhu ......atď ....atď.....škoda to ďalej rozoberať ()

pepito25 odpad!

Totálna blbosť!!! Ešte do momentu, kým ten pacient prišiel o manželku a dcéru, som si držal špetku nádeje, ale to čo nasledovalo potom, bolo ešte slabšie. Nepodarené mäsiarske triky a absolútne hlúpe dialógy. ()