Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

dopita

Velmi, ale opravdu velmi jednoduchá komedie. Nebo spíš pitomá, stejně jako hlavní hrdinka. Ta má inteligence míň než vidle od hnoje, ale zase je tak bezelstná a naivní, že ji člověk nemůže mít nerad. Tím asi "veškerý pozitiva" končej. Film je taktéž naivní, ale zároveň nevtipnej, trapnej a v mnoha ohledech zoufalej. Nefunguje humor, romantika a finále je z rodu těch největších sraček, co jsem kdy viděl. ()

Janega

Ďalšia z n-tých amerických teen komedii o krasoňoch a lúzroch (to to fakt chodí takto na amerických školách?) s hlbokým morálnym posolstvom, že nie je dôležité ako vyzeráš, ale aký si. Takýchto filmov je ešte viac než juhoamerických telenoviel a postupom času sa stali veľkým klišé. Napriek tomu sa na tom dá zabaviť a je to fajn oddychovka na vypnutie. ()

reditelka

Koukla jsem se z nudy na přesně ten žánr, který nemám ráda. Jaké bylo moje překvapení, že tahle romantická komedie je úplně jiná liga! Prostoduchá růžová Shelley má parádní hlášky a celý film se odehrává v duchu ujetého humoru, který mě baví a tady mě vyloženě překvapil. 3,5* ()

Prochy38

Samozřejmě jde o parodii. A. Faris se své role zhostila na jedničku. Film má plus v celkem solidní porci moc pěkných holek. Moudro z toho žádné nezískáte, párkrát se zasmějete. Jak to dopadne je taky celkem jasné. E. Stone je zde moc hezká, ale koukat se dá na víc koček. Třeba těhotná K. McPhee nebo kočka co vyskočila z toho korzetu (R. Willis) atd atd. Pokoukání bylo, ale jinak totální výplach... ()

Pablinho

Ono je to vlastně naprosto idiotský, přesto jsem se za boha nemohl většinu času přestat smát, čemuž velkou měrou přispěla hlavně Faris, jejíž obličej se mi na tupou blondýnku fakt neskutečně hodí. Celkově vystihla postavu, kterou ztvárňuje, i svojí :) ()

peetriss

Neskutečná blbovina, které dávám dvě hvězdy, protože tvůrci dokázali z hloupoučkého nic uplácat několik dobrých vtípků a hlášek, což v sortě komedií tohoto typu spíše nebývá pravidlem. No, a díky krásným holkám se na to i celkem dobře kouká. ()

Luff

U tohohle filmu jsem se opravdu bavila. Úžasná Anna Faris i ostatní holky. Odtud jsem poznala Kat Dennings, která mě okouzlila svým vzhledem(po proměně), který fakt můžu. Celá tahle věc s playboyem mě vždy zajímala, takže já jsme s filmem naprosto spokojená. Až na jednu trapnou scénku rande u večeře. ()

simply

Tohle je přesně ten film, který je tak stupidní a naivní až je dokonalý. Ideální dívat se na něj po náročném dnu ve škole nebo v práci, to se člověk pořádně odreaguje. ()

suzanne1997

Tenhle film nebyl úplně to co jsem očekávala, vlastně jsem neočekávala nic, co by bylo dobré, jen nějakou novodobou pitomost, nakonec to však nebylo nejhorší, šlo o to, že ona jim pomohla, získala přátele a přátelé nemuseli přijít o svou kolej, dokonce se staly populárními a to jen pro to, jaké byly, ne proto, jak vypadaly. Tenhle film nebyl nejhorší, ale ani nepatřil mezi nejlepší. Tenhle film se hodí pro ty, kteří rádi obdivují ženské křivky a zároveň se jim líbí dokonale ztvárněná postava ve filmu, jako další věc je tady i děj, který nebyl zrovna nejlepší, ale pro člověka, který neočekává nic moc, se hodí. Mé hodnocení je takové proto, že tenhle snímek mi připomíná jinou komedii, srovnat se to nedá, ale tahle byla průměrná. Proto se podívejte a zhodnoťte film sami, možná, že se Vám bude líbit nebo taky ne, je to jen na vás, jestli se podíváte, nebo ne. ()

aLPaC

Postavy hrané Annou Faris mám zafixované jako typický blbky (série Scary Movie, Ztraceno v překladu, Moje superbejvalka, Diktátor). Vlastně mě teď ani nenapadá žádný film, kde by blbku nehrála. Zde je to však ještě o level výše. Určitě ale v pozitivním slova smyslu, jelikož i když jsem to absolutně nečekal, u tohohle kousku jsem se poměrně bavil. Ostatní dívčí osazenstvo Zety také ušlo, zvláště Emma Stone a Rumer Willis (její scéna alá Forrest Gump byla super). Dávám lepší tři s tím, že u takovéhoto snímku to ode mě může brát Hefner jako velkou lichotku. ()

filipvrbik

Nehorázná blbost! Ano párkrát jsem se zasmál, takže to ušetřím odpadu, ale byla to hrůza - přitom stačilo málo a nemuselo to být špatné, protože obsazení bylo fajn... Ale už jsem dlouho neviděl tak zpackaný film...20% ()

M.A.J.O.

Je to blbost plná všelijakejch hovadin, ale da se na to dívat. Zasmál jsem se sice jen 3x, ale zato nahlas proto 50%. ()

Greg25

Sladce plytký příběh v americkém pohádkovém stylu. Přívrženci tohoto žánru jásají, já se radši moc nevyjadřuji, pravda je, že podobné snímky stojí za to jen tehdy - jsou-li vtipné, Domácí mazlíček není vtipný ani omylem, i když se o to všemožně snaží, no na druhou stranu trapný taky není. Domacího mazlíčka ocení zejména mužské publikum, neboť ženský spolek samozřejmě nabízí ty nejvytříbynější fyzické dispozice (viz. myčka aut - s heslem: "Nechte si umýt auto."), na co se v tu chvíli má koukat ženská část publika autoři jako obvykle nedomysleli. Děj a scénář nemá cenu řešit, jednoduše předvídatelné a nepříliš zábavné (všemu nasadí korunu konec filmu). 35% ()

Domec

Co se da cekat od romanticky komedie? Je to pritazeny za vlasy, ale Anna me dokazala tak pobavit, ze musim dat 3***. Roli naivni blby zvlada na vybornou. ()

hellequine

Tak jo. Po prvních deseti minutách jsem si říkala, že právě sleduji dalšího adepta na odpad!. Postupem času, jsem lehce změnila názor. Jistě, je to další slaboduchá komedie, ale naprosto nevystupuje z řady ostatních. Takže nakonec dávám tři hvězdy.. ()