Když se Shelley ocitne bez přístřeší, najde domov u dívčího spolku Zeta Alpha Zeta, jehož členky se rozhodně nezajímají o to, o co ona. A s tím je třeba něco udělat, i když je to nakonec právě Shelley, kdo pochopí, že individualita je důležitější než krásná tvář.  Když hrdinka romantické komedie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbě a nemá se kam vrtnout, náhodou potká partu dívek z místní vysoké školy, které si říkají Zeta Alpha Zeta a jsou jejím naprostým opakem. Poskytnou jí sice vytoužený domov, ale vůbec se nestarají o kosmetické novinky ani módní výstřelky a inteligence je zajímá víc než půvabná tvářička. A tak si Shelley řekne, že s tím něco musí udělat. Jenže když své nové kamarádky zasvěcuje do světa šminek, zjistí jednu důležitou věc - že být pěkná opravdu není v životě to nejdůležitější. (oficiální text distributora)

bolf!k

Blbost, totální kravina, sázící na atraktivitu Anny Faris, která hloupočkou blondýnku zvládá dokonale. Celý je to strašně tupý a myslel jsem, že mi jebne dřív, než bude konec. Bže, proč??? :D ()

pepa3rd

Strašlivě infantilní, hloupá, stupidní komedie, která nefunguje ani jako parodie na sebe sama. Aspoň se ale obešla bez fekálních vtipů, což spolu s tím, že se to dá dokoukat a skutečnosti, že herci aspoň to co měli ve scénáři hráli slušně (Anna Faris), dává tomuhle filmu naději na druhou hvězdu. S trochou sebezapření těch 30 % zaokrouhlím nahoru. ()

HappyDeath

Taky jsem si pustil tenhle film za účelem "jen se pobavit" a musím uznat, že jsem byl vážně mile překvapen. Herecký výkon Anny Faris se mi líbil, no možná to ani nebyl tak herecký výkon jako její vlastní přirozenost, ale to jsou jen spekulace. Každopádně jsem si nevšiml většího hluchého místa a ač to byla Americká blbost, tak jsem v tom našel to "něco" co jsem hledal. ()

Jeand´Boa

Je to takový film, jaký asi měl být...na nic si nehraje, je tu pro odlehčení a ne aby zaujmul (pseudo)intelektuály a rozvířil debaty mezi filmovými "znalci"...je to film v podobě surové a nenáročné zábavy, u kterého, umíte-li se alespoň někdy zbavit určité pózy a masky, se v mnoha momentech skutečně pobavíte, neboť víte, že pustít-li si toto, nechcete mnoho...POPELKA... ()

mirecek

Jediné co se na tomhle filmu dá brát jako kladné je že Playboy zajíček ( Anna Faris ) je vážně kost. Jinak je to pytel plábolů a keců. ()

Automaniak

Film je celkově dost ujetý a stupidní. Anna Faris, Emma Stone a Kat Dennings to celkově držely na nějaké úrovni, sem tam se objevují vtipné momenty, za mě 65%. ()

zipoo

No a co, že jsem tomu dal 4 hvězdy. Takhle skvělej feeling jsem dlouho nezažil a tradičně se mi z Emmy udělal Stone. Jsem jednoduchej. To mi stačí. ()

nightday

A pak že prý kozy neutáhnout celý film. Možná na to stačily jen ty jedny kozy. A možná i trochu její zadek. Anna Faris je prostě sexy!! Jinak není divu, že film dominuje občas až nehoráznou stupiditou, když hlavními herci jsou vlastně samé baby. Ale dobrá oddechovka, dobrý soundtrack. Typická šedesáti procentovka. A kua mohli by na Masárně taky uspořádat nějakou Aztec party !! ()

beryna

Tak jsem se po dlouhé době chtěla zasmát u jednoduché americké komedie....nepovedlo se....Až moc primitivní a trapný- No, to byl můj názor hnedka po shlédnutí, ale zjistila jsem, že i po pár dnech se mi v hlavě objevují určité scény, které mi při sledování až tak vtipné nepřišly,spíš naopak....ale teď? Nevim čím to je, ale když si na ně vzpomenu, tak se jejich vtipnost obrátila o + 100% :) Takže z původních 2* měním na 3*. ()

Dony Gorila

Musím říct, že po celou dobu filmu jsem si říkal, jestli to autoři mysleli vážně a nebo jestli si i oni sami z toho dělali tak trošku prdel. Opravdu jsem nevěděl jestli to mám začít brát vážně a nebo se pořád smát tomu, jaká je to hovadina. Normálně bych dal hvězdy 2, nicméně za sexy Annu Faris a později i ostatních dívčin a hlavně za to, že jsem se většinou smál,ano skutečně jsem se smál, hlouposti tohoto filmu, dávám 3. :D ()

Drtic

Typickej tean film kterej se dá už od začátku prokouknout a vedet co se od nej dá čekat. Dost mi to připomínalo film královna ročníku z amandou bynes i když tohle herecké obsazení bylo o neco příjemnejší typická Anna Faris kterou zastínila vychádzející hvezda Emma Stone. Ano film byl plnej klišé ale tyhle filmy se mi libí takže proto tak vysoké hodnocení. ()

filipes.lu

Další komedie, kterých je mraky. Jenže tahle komedie alespoň baví, protože si na nic nehraje. Skvělá volba byla obsadit mou oblíbenkyni Annu Faris, protože je natolik roztomilá a každou svojí replikou snad paroduje sebe sama, že jako tahoun filmu funguje na 110%. Ano, scénář je jak podle vzorkovníku: jsme ošklivé, přijde spása a jsme náhle oblíbené, ale ta životní moudra, která se ani tomuhle filmu nevyhnou nepůsobí vážně. Je zde dost scén na to, abych si film zapamatoval a nevymazal se z pamětí, dřív než z discu. Takže mě trochu mrzí místní nízké hodnocení, protože je zde spousta komedií hodnocena líp a u těch se nezasmějete ani jednou. Ale to už je asi věc vkusu. Já si jdu spokojeně vrnět pod deku a vím, že až mi někdo řekne, že jsem slaboduchej, budu nejšťastnější člověk na světě...Říkala to totiž Anča =) ()