Držitel nominace na Oscara Will Smith ztvárňuje hlavní roli Bena Thomase, muže, který se ocitl na křižovatce a hledá způsob, jak ulevit svému svědomí. Zjistí, že má moc změnit život sedmi cizích osob, které si zaslouží druhou šanci. Když se však do jedné z nich zamiluje, musí se rozhodnut, zda má odhalit své tajemství – i kdyby to znamenalo vzdát se nadobro svého plánu. Snímek Sedm životů od tvůrců filmu Štěstí na dosah je podmanivým tajemstvím plným emocí, okořeněným láskyplným milostným příběhem a smutným, ale inspirativním koncem. (HBO Europe)

Han-cock

Film ktorý v sebe skrýva toľko emócií, ktoré Will Smith prejavuje sú fakt ohromné. Pomáhať ľuďom sám od seba, tak to dokáže len veľmi, veľmi málo ľudí. Som z toho veľmi pozitívne nadchnutý. Keď niekto povedal Willovi že má odísť tak to jednoducho spravil bez nejakých zbytočných otázok. Väčšina ľudí by sa ešte snažila presvedčiť aby ho počúvali. Prechádzka so psom ma pobavila aj to že je vlastne vegetarián. Pes a vegetarián. Stáli úsmev na Willovej tvári ma prekvapil, za to že môže pomáhať ľuďom mu stačí úsmiať sa a mať ten správny pocit. To je prístup z ktorého by si mal každý brať príklad. No pritom sa zamilovať do krásnej ženy, to je sen.Woody Harelson svoju úlohu zahral tak perfektne, že som sa skoro rozplakal. Konečne na konci ako to pri takýchto filmoch býva som sa presne dozvedel ako to vlastne všetko začalo. Láska dokáže robiť neuveriteľné veci. No a takú smrť som ešte nevidel, ako to spravil Will. Nemám slov na tento film, už dávno som nevidel taký perfektný film. Čo všetko dokáže človek spraviť pre druhého... ()

Wild_man

Strašně dojemný příběh o chlapovi, který z nedbalosti způsobí ... no a co bych vám to povídal jen se hezky na film podívejte. Jedná se o zdlouhavý doják se spoustou otázek, který si zaslouží určitě pozornost a navede vás k myšlenkám nad věcmi, které byste asi normálně neřešili. U mě tak 80%, protože na tenhle tip filmů nejsem, ale byla to opravdu síla!!! ()

Fuckmaker

To, že děj je předvídatelný, už psalo mnoho lidí přede mnou, tak to nebudu dál rozebírat. Musím ale pochválit hubeného Willa a jeho srdce rvoucí výraz ve tváři, jež mi místy přiváděl až depresivní stavy a dojemný konec. Atmosféru, která byla po celou dobu pěkně ponurá, doplňovala skvělá nekonvenční hudba, která mi hrála v hlavě i druhý den. Podtrženo a sečteno: Velice zdlouhavé a chvílema nudné drama, u kterého se mi podařilo dvakrát usnout a stále jsem věděl o co tam jde... stěží 60% ()

ricardocz

Film na který bych se podíval znovu až po hodně dlouhé době, což nemyslím vůbec špatně. Jeden z mála filmů které jsem v poslední době viděl který mě nechal dlouho přemýšlet o tom o co tam vlastně jde.Snad nejlepší věc na tomto filmu byla, pokud nejsem zásadně zaostalý, to že když jsem přišel na pointu filmu někdy kolem půlky filmu, to že hledá lidi kterým dá své orgány, tak jsem měl upřímnou radost. Tento film, respektive jeho tvůrci odkrývají divákům různé věci a pointu přesně v okamžicích ve kterých oni sami chtějí, což se ne každému podaří. Skvělý námět. 4* ()

ivonca

Páčila sa mi tá poetickosť v tom, o čo sa Will Smith snažil a prečo, ale celkovo bol dej príliš predvídateľný a dočkala som sa asi len jedného malého prekvapenia. Námet výborný, výsledný efekt však znižuje celkový potenciál filmu. Napriek tomu som sa pár slzám neubráila, lenže tomu sa nedalo vyhnúť. ()

Luqi

Malý test inteligencie a predvídavosti diváka alebo letecký nálet na divákove city........... Scenáristi mali možnosti ako z tohto námetu vykorčuľovať: buď hneď na začiatku vysvetlia o čo ide - divák by tak filmu rozumel, ale už by to bolo do konca len nudné sentimentálne trápenie, alebo ..... to podstatné nepovedia, nechajú diváka zmäteného, ale si film udrží jeho pozornosť ........ Vybrali si tú druhú možnosť - tzv. voľbu menšieho zla - síce to ani zďaleka nie je "ono", ale z tej slepej uličky, ktorú príbeh ponúkol sa dalo ťažko niečo lepšie vymyslieť (určite však kratšiu stopáž) ...........Napriek tomu celkovo hodnotím za 4, lebo musím uznať, že sa tvorcovia s tým handicapom celkom dobre popasovali, je to solidne spracované a aj Smith ma milo prekvapil. ()

Rocket

Ak by sa pri nakrúcaní tejto snímky nezišlo také hviezdne obsadenie, len ťažko by tento príbeh hľadal miesto na plátnach kinosál. Zápletka predvídateľná, Smith neustále strúhajúci všemožné grimasy a prepálená stopáž. Avšak srdce to má a aj preto Sedem životov stojí za pozretie. ()

Kvítek

Sledovat vynikajícího Willa Smithe v atypické utrpné poloze bylo díky sálodlouhé stopáži místy utrpením. Závěr ze mě vymáčknul slzu a tudíž učinil to čekání smysluplným. SPOILER!!! Bod za to, že Ben nevyměkl a dotáhnul tu záležitost s medúzou do konce. Opravdu stylovej způsob jak odejít. ()

xxSmoldaxx

Naprosté zklamání. Až moc se tlačí na pilu a to mě opravdu neoslovuje. 123 minut jsem prežil opravdu jen tak tak...Čekal jsme něco ve stylu Štěstí na dosah a doufám že k něčemu podobnému se už Smith nepropůjčí. 49% ()

Druury

Jedním slovem úžasné... Tento film mě naprosto dostal a já smekám před Willem Smithem že dokázal svou roli tak perfektně zahrát... = 5* ()

blue.claire

Film měl určitě zajímavý podklad, ale ne že by mě nějak zvlášť dostal. Příjemně mě překvapilo, že hlavní postavy nebyly zrovna perfektní, dokonce ta ženská s nemocným srdcem mi byla často nesympatická. Ale nejvíce mě bavilo sledovat toho slepého. Celý film jsem neměla moc velké tušení, o co se tam jedná a na konci jsem stále měla v hlavě otázky. ()

LE0

Asi od stvrtky filmu je jasne o co v celom filme ide, ale silou akou pritlacili scenaristi a tak isto aj Will Smith na city divaka sa mi pacil. Krasne zobrazenie ze jeden clovek dokaze zmenit viac ako sa niekedy zda. A znova sa mi potvrdilo ze Smith patri medzi spickovych hercov. ()

Gerrard8

Will Smith patri určite do 5 najlepších hercov súčasnosti. Ďalej k tomu nemám čo dodať. Klobúk dole. On do každej postavy, čo hra úplne vnikne! ()

Narciska

Nevím těžko hodnotit, protože jsem to viděla s dabingem a v rušivém prostředí... Bylo to dojemné a herci milí, na druhou stranu to bylo příliš sladké a herci uplakaní... Trochu nekompaktní, nevyvážené... Pointa? Reklama na transplantaci srdce? Scénáristé si v mnoha do očí bijících momentech trestuhodně zjednodušovali práci. Hraní na city a na sladký ksichtík a sexy tělíčko Willíka... Ovšem na zimní nedělní televizní odpoledne ideál. ()

jandula00

Docela zajímavý snímek, kde stále čekáte na rozuzlení nebo alespoň vysvětlení počínání hlavního hrdiny. Will Smith je skvělý herec, akorát mi občas přijde, že jsou jeho filmy pořád na jedno brdo. Moc se mi líbil výkon mého oblíbence Woodyho Harrelsona, který zahrál slepce prostě výborně a opět mě přesvědčil o svých kvalitách. I když není Sedm životů špatný film, žádným velkým filmovým zážitkem bohužel taky není. ()

Kid a Nemo Smithovi

Kid a Nemo Smithovi