Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)

mimozakon

Film nie je nič extra, je to taký priemer. Chlapík rozpráva svojmu budúcemu zaťovi, aké to je keď si človek všetko plánuje a plány mu naruší nepatrná udalosť. Láska sa nedá naplánovať. ()

BaronX

Bohužel hlavní hrdina mi byl extrémně nesympatický. Skutečnost, že jsem úplně odlišná povaha než on, mě natolik vyrušovala, že jsem se po celou dobu filmu nedokázal vcítit do jeho role. Dle mého názoru se choval jako blb, jednal iracionálně a poněkud "filmově". Není to úplně špatnej film (téma se zdálo docela gut), je jen je hrozně zahranej. Reynolds se prostě hodí spíš do komedií, Chaos theory má do "srandy" zatraceně daleko a tak je potřeba taky umět hrát, což je kámen úrazu. Pro mě neskutečně se vlekoucích 86 minut. ()

Bounded

Malý film, na který jsem se dost těšil, který mne nenudil, ale zároveň i nijak přehnaně nenaplnil. Čekal jsem větší revoltu a méně rodinného drama, ale to bych chtěl měnit scénář a takhle si Chaos Theory přesně ty tři hvězdičky zaslouží. Reynolds hraje (nad očekávání) a jiný závěr se ani po prvním dějovém kotrmelci nedal předpokládat. ()

freyinec

Nevím, nějak jsem tomuhle filmu nepřišel na chuť. Lepší části pro mě střídají ty absolutně klišovité, tak akorát na přetočení. ()

DadysGirl

Je to takový milý a hezký film o lásce, nedorozumění, zjištění, (ne)přátelství, krizi a odpuštění... Filmy o osudovosti zmeškání vlaku, zpoždění metra a pod mám ráda, tady je to všechno milé, Ryan je skoro chlap ideál, otec naprosto dokonalej, ale filmu k dokonalosti něco málo chybí... I tak se na něj ale určitě někdy podívám znovu... ()

Don82

Ryan Reynolds, který jinak hraje tvrďáky si v Chaos Theory střihl smolaře, záletníka a nakonec i správného chlapa. Ani nevím proč ale při pohledu na anotaci jsem si vzpomněl na film Yes Man který řešil podobnou životní situaci ale poněkud více po svém. Ale z pět k tomuto filmu. Líbila se mi postava Franka, který zde představuje symbol životního plánovače a nenechá se ničím rozházet. Má totiž svůj plán. Jednoho dne se ale díky naprosté maličkosti tento plán začíná rozpadat a na jeden problém se hned nabalí druhý. Jiné filmy by to řešili melancholicky dojímavým dramatem, ale Frank takový není. Nejlepší obrana je útok a pošle svoje racionální uvažování do háje. Sledujeme jak se díky novému pohledu na život snaží znovu postavit a nějak se s problémy vyrovnat, občas i nějaký ten ironický vtípek utrousí. Do této chvíle dobré. Ale! V druhé polovině film pomalu začíná najíždět do zaběhnutých kolejí a dej se poněkud "rozplizne" a z dálky jsem začal cítit blížící se happy end. Je to škoda, protože postava Franka je přímo stavěná na to, aby si jen tak něco nenechala líbit a mohla trochu víc bojovat proti zaběhnutým konvencím o spokojené rodině. Buď nechtěli tvůrci příliš experimentovat a nebo je chyba ve mě a čekal jsem ke konci trochu jiný obrat. Každopádně, ale jde o příjemný film, plný smysluplných dialogů a promyšlených scén. ()

Mr.Roman

Nieje to až tak zlý film, no čakal som niečo iné, čoho sa mi nedostalo - humor. Neviem čím to je, no zasmial som sa za celý film asi dva-tri krát a na to aký krátky film je som sa dosť často nudil. Vadilo mi tam aj kopec nelogickostí ako aj moja nie príliš obľúbená Emily Mortimer. Námet sa mi zdal byť značne nevyužitý, film chvíľami prechádzal do stereotypu.. no na druhú stranu prvoplánové skeče a pózy (ako to v bežných komédiách často býva) tu ozaj nemajú miesto. Chaos Theory nieje film pre každého, niektorí budú sklamaní, že je tak krátky, iným by nič nepovedal ani keby mal tri hodiny, no a ja som niekde uprostred. ()

jeaq

Prijemny film.Dokonca aj Ryan Reynolds sa my v tejto roli fakt že ratal a hlavne v tej časti filmu kde si tu rolu naozaj uživa.Bez akychkolvek vyčitok s kludom angličana .....7,5/10....keď si to pozriete-nič nestratite ()

Bigwave

Co se může stát, když jednoho rána nestihnete loď, která Vás má odvést do práce. Následkem těchto okolností se posune celý kartičkový harmonogram hlavního hrdiny v podání Ryana Reynoldse. Celkem by to bylo nudné, kdyby děj tohoto filmu byl tak prostý. Hlavní hrdina, milující otec nepodlehne v hotelovém pokoji svůdné blonďaté krásce a však co by se stalo kdyby podlehl? Nespustil by se chod událostí, které nadobro změní jeho život. Nezachránil by těhotnou ženu, kde ho uvedou jako otce. Následovně by se to nedozvěděla jeho žena, která mu nevěřila, že to není jeho dítě. Nemusel by jít na testy otcovství, kde se dozví o své celoživotní neplodnosti. Jak je možné, že má dceru, pro kterou je milujícím a starostlivým otcem. Myslím si, že je to dech beroucí film, plný chlapáctví a správných voleb. Mám dilema zda 4 nebo 5. ()

DJ Kritik

Ak tento film budeme charakterizovať odľahčenou formou poňatý závažný problém, ktorý v skutočnom živote prináša až neriešiteľnú situáciu je to výborne spracované. Skutočne by som snímku nepísal dráma, hodilo by ho to do veľmi nízkej skupiny nevydarených filmov. Vtiahnutie do deja: **** Humor: *** Myšlienky: ** Realita: *** ()

Viko

Další z řady zbytečných filmů. Na komedii je tu příliš málo vtipného, uslzenost byla násilná a nijak mě to nedojalo. Emily Mortimer vypadá celý film utrápeně bez ohledu na to co se s její postavou děje. Prostě takových "romantických komedií" jsou spousty. Nebo tomuhle žánru nerozumím. Přijde mi to všechno na jedno brdo. Tenhle je jen s lístečkama:-) ()

miki68cz

Nic s ničím, podivná směska komedie s romantikou a dramatem. Neublíží, ale ani nepohladí. Nevtáhne, ale ani neodežene. Stačí jednou, zůstane vymazáno, působilo to jen těch pár minut co běžel děj. Děkuji za krátkou stopáž, stačilo, možná zajímavé téma, které tady už bylo, ale tentokrát dle mne chybělo trochu více citu na lepší vykreslení osudového zjištění. 55% sorry ale nedoporučuji ()

pekas

Skvělá komediálně romantická podívaná. I když možná ani ne tak komediální, jako civilní a lidská. Ale zábavná. I přes krátkou stopáž je to povedený kousek o otcovství a manželství, který se obejde bez moralizování k poměrně choulostivému tématu. Hodnotím jako lepší čtyřku, které k pětce vlastně nic podstatného nechybí, jen to prostě není tak veliká pecka, abych dal za pět. 89%. ()

mirkath1

Moc pěkná dramo-komedie a docela jsem se bavila ačkoliv předvídatelný konec skoro vše pokazil. V okamžiku, když si dcera stoupla k oknu jsem ten scénář mohla dopsat, no škoda že mě trochu nepřekvapili mohlo to být za 4* ()

Matte27

Zpočátku jsem si nemohl zvyknout na Reynoldse coby hlavního hrdinu (nebyl mi příliš sympatický), ale po první scéně s Paulou se začne film rozjíždět a Ryan se mi začal zdát ve své roli čim dál více nenahraditelný. Film má poutavý příběh, okořeněný skvělými vtípky, ale i pár (napočítal bych maximálně tři) slabšími scénami, které nebyli vůbec na škodu už z toho důvodu, že jsem měl čas přemýšlet nad tím, jak bych se s Frankovou situací vypořádal já osobně. Na závěr se musím přiznat, že občas také používám jistý druh "losování kartiček" :-). Velice příjemný film. Doporučuji. ()

MirkaP

Tenhle film dostal šanci jen díky místnímu hodnocení. Jinak bych to během první půlhodiny vypnula. Ono to pak začalo být i docela zábavné, ale přece jen to nebylo až tak úžasné. Skvělé k žehlení. ()

mac000

"Oficiální text distributora" je - jako často - na dvě věci. Ale jinak film je příjemný, zápletka poměrně originální a děj dovedně balancuje mezi dramatem a komedií (blíže má samozřejmě k tomu druhému). Reynolds je výborný v roli puntíčkáře, kterému se převrátí život na ruby. ()

Daves97

Rozhodně bych tento film nazval spíše oddechovou romantickou komedií než dramatem. V každém případě velmi milou, zabávnou romantickou komedii, která zbytečně netlačí na pilu, nesnaží se útočil na divákovy city, není uměle natahována, a proto vůbec nenudí, spíše naopak. Samozřejmě neočekávejte nějaký obrovský zvrat v ději, vcelku bez problému budete předvídat, jak se to nakonec všechno semele. Přesto si nedovolím dát jen tři hvězdičky a to hlavně kvůli skvělému výkonu Ryana Reynoldse, který zde hraje opravdu skvěle a to i ve chvíli kdy osud rozhodne, aby na hokejovém zápase předvedl "naháče na ledě" ... ()