Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

xavierr13

Miestami nudnejšie, ale inak celkovo zato docela príjemná komédia o náprave a zmene pohľadu na život. Matthew McConaughey v hlavnej úlohe zaprisahaného sukničkára, ktorý sa opije a s pomocou "duchou" získá iný pohľad na svoj doterajší život, pričom si začne uvedomovat hodnoty, ktoré do tej doby zatracoval. Výborny v menšej role Michael Douglas. ()

gumbo

Tak tohle je presne muj salek kavy. Melo to myslenku, netlacilo to na pilu, bylo to zabavne a ve spravny moment to dovedlo chytnout za srdce. Nenapadny, ale presto kvalitni snimek. 90% ()

NGP

Podání nic moc, celý film probíhal mimo mě, zbystřila jsem až při výletu do budoucnosti. Dost zbytečná "komedie" ()

Vakomlok

Ale jo, docela jsem se pobavil. Ta vykrádačka motivu o návštěvě tří duchů mi sice přišla trochu moc, ale když jsem na tu hru přistoupil, ani mi nějak nevadila. Líbil se mi ale Matthew McConaughey v roli samolibého sexistického parchanta, co mu fakt sedlo a zahrál to dobře. ()

DHDV

Romantická komedie, postavená na velmi vynikajících výkonech herců. Režie sice občas zaostává za atmosférou scénáře, ale i tak je to nadprůměr. ()

DannyBoon

NEMÁM RÁD Michaela Douglase. Ale tady mě strašně bavil! Orovnátkovaná rozježená Emma Stone, poloasijská(?) paní pomsta - Connorova asistentka a zběsilá jízda cadillacu za doprovodu Elvisovy Burning Love. Moje osobní důvody proč Ghost of girlfriends past dávám 75%. ()

Gedes

Milé, příjemné... Matthew má docela pohodové romantické komedie. Vše se odehrává na jedné typicky americké svatbě, kde je třeba napravit jednoho naprostého sukničkáře. Film nenudil, proudil v nenuceném svižném tempu. ()

chrispe

Film má pomalý a nudný rozjezd. Říkala jsem si (zvlášť ve chvíli, kdy mi došlo, že jde o další adaptaci /zprznění?/ Vánoční koledy), že to vypnu a pak se tam najednou objevila šíleně vyhlížející Emma Stone a já to nechala jet. Žádný zázrak se nekonal, ale dodívala jsem se a přežila to ve zdraví. ()

Rathalos

Moja velmi oblubena romanticka komedia s prvkami fantasy s velmi dobrym hereckym obsadenim,tento film ma stale dostane,ked ho pozeram a milujem piesen,ktora sa tam objavi,konkretne Reo Speedwagon-Keep on Loving You,nadherna pesnicka...:-) ()

Skleni

Takt neviem či moje hodnotenie je skreslené zážitkom z kina (po transformeroch moja druhá návšteva tento rok), alebo kvôli vtipom a hláškam z úst Michaela Duglasa. Film mal parádny šmrnc hneď od začiatku. Vhupnutie do deju a sústredenie sa na jednu postavu so zámerom zosmiešnenia a zároveň zidealizovania ma zaujala. Po tom prišiel dej, ktorý svojou otrepanou myšlienkou am sklamal. no na scénu prišiel Michael ako strýko "always sex" a ja som bol nadšený. Potom ale zase raz prišlo sklamanie v podaní (ne)hereckého výkonu Jennifer. Ale priznajme si, čo sme čakali, že?!!! Takže nakoniec to bolo tak fifthy - fifthy, no musím povedať, že môj pocit hne´d ako som vyšiel z kina bol dobrý a určite film nebol až tak hrozný ako sa vraví. Takže mu trocha pomôžem mojimi 79%. ()

darkreider

Človek by potreboval veľa prstov, aby spočítal všetky remaky a inšpirácie Dickensovou Vianočnou Koledou. Charles to napísal veľmi pekne, a preto sa nebojím, že by sa vytratila jej hlavná idea(a prostriedky) z plátna. Tento film si to vypožičal v celku kompletne, iba z lakomosti urobil záletníctvo. Nuž je to priemer, ktorý nenadchne a ani neurazí. Ale je tu pár pekných a vtipných scén a hlavne jeden úžasný dialóg:[...] Donna, you have a grenade launcher. I love grenade launcher. Thank you! [...] Túto vetu by tu asi nikto nečakal! No a samozrejme kabrňák Douglas si to tu pečie vo veľkom štýle. ()

Petyas

Výborný film. Opravdu dost jsem se nasmál. Chvíli mi sice trvalo, než jsem si zvykl na ty duchy, ale pak už jsem se jen dobře bavil. Je to výborná komedie s dobrými hereckými výkony. ()

pepa3rd

Průměrná komedie, postavená tentokrát na kostře Vánoční koledy od Charlese Dickense, kde pouze jedna slavnostní událost - vánoce, je nahrazena jinou slavnostní událostí - svatbou. Hlavní hrdina je samozřejmě o poznání mladší, nicméně vše ostatní zůstává zachováno, včetně toho hlavího. Jeho přerod díky třem duchům vánoc, tedy svateb:), kteří ho provedou minulostí, přítomností i budoucností jeho života. Celkově jednohubka na studený zimní večer, kde nejvíce potěší hlavní představitelé, ale jinak asi nemá smysl se k ní někdy vracet. 50 % ()

shereen

Začátek v duchu průměrné komedie, která slibuje nenáročnou zábavu. Duchové(obzvlášť ta nesnesitelná a trapná pubertální žena) a J. Garner i ten drobný potenciál naprosto zničí. ()

Problémové filmy

Problémové filmy