Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

gezko

Romantika ako sviňa, trápny záver, famózny Michael Douglas, krásna, ale prkená Jennifer Garner. Presne týmito tagmi sa dá v krátkosti charakterizovať film. Nie je to ani tak o romanci, ako skôr o hľadaní svojho miesta medzi toľkými ženami. Taký slušný priemer na jedno pozretie. ()

flouny8

Moderní verze Ducha vánoc, kde tři duchové jsou bejvalky. Sice romantika, ale aspoň zábavná. Z romantických komedií (na které jsem neustále nucen se koukat) je tahle jedna z nejlepších. ()

lubica1995 odpad!

Skutočne, ale naozaj skutočne som chcela byť milšia, pretože na Matthewa McConaugheyho sa vždy dá pozerať. Som si teda myslela. Nemyslím si, že v romantických filmoch majú hrať len pekní ľudia, ale toto bola urážka. Každej romantickej komédie, ktorá bola kedy videná, písaná, prežitá. ()

stepma

Svatební Vánoční koleda, v rámci žánru a s ohledem na zemi původu prima oddychovka k sobotnímu lenošení. ()

Catchless

Novodobá vianočná (svadobná) koleda, sen každej ženy, že takéhoto zlého chlapca skrotí a zmení :) Ako oddychovka super, žiadne šokujúce konce netreba čakať, ale ak chcete vypnúť tak tento film neurazí. Veľmi sa mi páčil záber, v ktorom beží duch budúcej priateľky a Matthew za ňou cez les a je na nich pohľad zhora. A že duch minulej frajerky je Emma Stone som zistila až ku koncu :D Dávam **, milý film, ale už viac krát ho pozerať určite nebudem a zachviľu na neho zabudnem. ()

trojkolka

Velmi průměrná romantická komedie. Čím si vysloužila tu nálepku fantasy netuším, asi se jedná o ty tři duchy, kteří jsou dobrým nápadem, ale provedením už pokulhávají. Ovšem to je s fantasy tak všechno. A ani není více co dodat, prostě tuctovka. ()

zanvalzans

Malo to svoj pôvab a duchárske pôsobenie.Dej mi pripomínal skôr vianočnú atmosféru než svatobnú.Film u mňa výstižne obstál a skvelo zapadli i duchovia.Hodnotím to však na čistý priemer,pretože som tu čakal väčší príval citov,než tu vzhliadneme. ()

datel13

Filmovej klub v busech Regiojet mezi Brnem a Prahou pokracuje.. Jinak bych sotva zavadil o film, jehož ceskej nazev zni naprosto odpudive. Jednoznacne film dvou polovin, kdy ta první prekvapive hodne bavi – bezskrupulozni chlivak v podani McConaugheyho sklati kazdou holku, co mu prejde přes cestu, a zaroven chce svoje umeni ještě vylepsovat podle rad a flashbacků ducha svého prasackeho stryce Wayna. Ve druhy polovine si hlavni hrdina uvedomi, ze celej jeho dosavadni pristup k zivotu je uplne na hovno a ve sladkobolnym finále se vyplní všechny klise romantických komedii. Neuveritelnej nepomer, kdy se dobře naslapnuty dilko zmeni v nudnou tuctovou brecku. Urcite nejsem typ divaka, co by si potrpel na silny obsazeni, nicmene tady bije do oci. Michel Douglas jako duch zvrhlyho strejdy? Emma Stone, kterou jsem tu naprosto zhejtoval za jeji odpudivou roli v La La Landu, v epizodni roli ducha první sexualni partnerky? Co se mi nelíbilo dal? Tak hlavne teplouska osloveni „drahoušku“ a „zlato“, kterými balic McConaughey castuje holky ze svého okoli, a oni mu stejne zobou z ruky? Postarsi Jennifer Garner v roli první a zivotni lasky, kdy kazda z promiskuitních druzicek je trikrat pritazlivejsi nez ona? Ale jo, na vyplneni cesty, kdy se bus vlece po D1, kde se makaci rozhodli nahodit remen zrovna ve čtvrtek po desaty vecer a vedle vas funi u Big Bang Theory postarsi strejc, kteryho nenapadne vas ani pozdravit, kdy si řachne na tesnou sicnu vedle vas, porad dost obstojna zabava. Slabsich 60 % ()

Pythonator

Jennifer Garner je rozkošná a Matthew sympaťák, co táhne celý film. Samozřejmě Michael Douglas jako nadsamec. Potěší též střelená Emma Stone. Nadpřirozená zápletka je originální a povyšuje tuto přeslazenou romanci o napraveném obšoustovi někam do příjemnějších rovin. Je to zábavné a není to moc dlouhé. Co více si můžete přát od romantické komedie? ()

F_r_o_s_t

Nepřestává mě fascinovat, jak kdejaký neskutečně kýčovitý drama lidi dostane do kolen, můžou se přetrhnout, aby dali maximum hvězdiček a vychválili to do nebes, a jak pak něco co má bejt spíš odlehčený jako je tenhle film dokážou ti samí jedinci zdrbnout jako největší brak. Nicméně můj názor je, že si tenhle film nedělal ambice na senzaci roku, to co měl dát tak dal. Tři hvězdičky si věřim určitě zaslouží. Jediný co mi moc nesedělo bylo, že film nejdřív započal přehlídkou sexy holek, aby pak překlenul k jediný šedý myši. Asi jsem povrchní. :-) 70% ()

lumi1

Celkom v pohode film až na to že som sa pri ňom nudila a to len preto že som skôr videla Vánoční koledú. Dva takmer rovnaké filmy. No ale môže byť... ()

koboldek

Romantická komedie pro chlapi, dobrá oddychovka na nedělní večer a zpytování vlastních hříchů.Dobrá zábava i hudba, jen trocha víc originality by neškodila."Ženský rády jebou, ale nesmíš s nima vyjebat"- strýček Wayn ()

Honzyg

Moc jsem od toho nečekal a možná právě proto jsem byl poměrně příjemně překvapenej. Je to sice poměrně jednoduše sepsaný, ale i tak hezký. Seržant tomu dodává šmrnc a jako odpočinková záležitost je to poměrně snadno stravitelný. Matthew McConaughey hraje přesvědčivě a dokázal zaujmout i mě jakožto diváka jiné krevní skupiny, než pro kterou je tento film primárně určen. ()

Skrbel

Další Hollywoodská sračka o zlém svůdníkovi, ve kterém se hnulo svědomí a náhle chce změnit svůj život. Tentorkát ale nepříliš originálně k procitnutí přispěl mrtvý strejda a další důchové. Jak už tady někdo napsal - zývačka! ()

Problémové filmy

Problémové filmy