Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

Slavusko

Som smutny, ze tento filmik ma v priemere len priemerne hodnotenia... : (((( Ano ano az tolko smutnych smajlikov rozmysla preco? Ved tento film ponuka presne to, co mnoho ludi uz dlho dlho hladalo... Originalnu poloromanticku senzi komediu v hlavnej ulohe s obdivovanym balicom zien - Matthew McConaughey, s romantickou Jennifer Garner a s nenahraditelnym vzorovym "kurevnikom" - strykom Michaleom Douglasom... Perfektny film. Uzasny s vynikajucou pointom a este krajsim zaverom. Uprimnym a romantickym... ()

Slypp

Celkem se mi tato komedie líbila. Nenudila a to je dobře. Obsazení herci tam byli dobří. Ten střed v podobě 3* ()

TynaSmiley odpad!

Tuto nevydařenou romantickou komedii bych přejmenovala na "špatných filmů se nezbavíš"... Jediný plus je v hereckém obsazení krásnou Jennifer Garner. Hra na duchy mi připadala opravdu ubohá, Matthew McConaughey na nenapravitelného holkaře nepřitažlivý a když jsem potřebovala doplnit tekutiny, opravdu jsem nepotřebovala stlačit na ovládači "pause". Pro mě to byla pouze nepovedená variace na dobrou komedii. ()

mark.benford

priemerná komédia s romantickým nádychom na motívy vianočnej koledy o tom, ako sa zo sukničkára stane zamilovaný muž. plusový bodík za michaela douglasa a niektoré celkom vtipné scény. film ma však pobavil, čo bolo, myslím, jeho hlavným zámerom, takže tri hviezdičky. ()

romulus777

Absolútna pohodička na nedeľné popoludnie.Nepriehľadnuteľný M.Douglas v úlohe ducha - playboya-legendy.Od komédií tohto typu nikdy netreba čakať nič svetoborné,takže o sklamaní sa dá len ťažko hovoriť. ()

ladymarmelad

Těšila sem se na tenhle film kvůli herci Matthew McConaughey jelikož ten je dokonalej, ale zárveň mi tam vadila herečka Jennifer Garner kterou zrovna nemusím. Když upustím od herců tak je to normální tuctový film. Nevim nijak mě neupoutal. A nutkání na to kouknout se na něj znova opravdu nemám. Prostě normální film no. =) ()

Fuego

Poměrně příjemná vpravdě americká komedie, protože jen amíci uměj takhle prvoplánově, drze a nedůvěryhodně zmotat nadpřirozeno, šovinismus a to dobré, co by v každém z nás tak nějak mělo být, že? Nečekal jsem žádný nápor na bednu a také se nijak nedostavil, což jsem kvitoval s povděkem. Chtěl jsem si u tohoto filmu odpočinout a pobavit se. Stalo se, Matthew McConaughey mě bavil od začátku do konce. Moc se mi líbil jako sebejistý a veleúspěšný frajer, kterej může „mít každou", taky má a s těma babama řádně „vorá" . Že by jakýsi můj vlastní pohled kamsi do hloubi mé černé duše? Stejně tak se mi líbil jako nešikovný snažící se zmatkář, opět „vorající" na co sáhne. Občas k němu byl scénárista velmi nemilosrdný. Samozřejmě se mi taky líbil hepáč, protože já mám hepáče rád, když už ne jinde, tak alespoň ve filmu. Líbila se mi „ukňábaná" histerická nevěsta tím, že mě štvala jak těžkej hřích, což měla, tak byla napsaná. Bavily mě její kámošky, litoval jsem jejího nastávajícího a vůbec všechny ty postavičky byly fajn. Výčitek by se taky jistě našlo spousta, ale nějak se mi moc do nich až na jednu výjimku nechce, protože mě ten film nijak neštval, bavil mne a líbil se mi. Nicméně ta výjimka je Jennifer Garner. Krátce a jasně: JG se mi esteticky nelíbí, působí na mě jako rachitická vyzáblá megera a podle mě v takovéhle roli nemá co dělat. Ani herecky mne příliš neoslnila. Nevím, co slíbila režisérovi, ale já to režírovat, tak jí tuhle roli nedám, ani kdyby byla poslední ženskou na zemi. Dávám tři hvězdy, protože jsem se opravdu bavil a odpočal si a v neposlední řadě se byl na film schopen kouknout i znovu. ()

shakeXL

To ne, tohle jsou přesně ty usa komedie které je naprosto zbytečné stahovat a plýtvat místem na HDD, natož za to dát stopade v kině. 30% ()

len.tilka

Žádná hanba, ale..docela zívačka, ono totiž celou dobu koukat prakticky na flashback za flashbackem neni zrovna nejzábavnější. V přítomnosti vlastně čekáte jen na nevyhnutelné usmíření a bleskovou najednousivšechnouvědomuju nápravu největšího zlosyna. Jako pěkný, no, ale chtělo by to aspoň nějakej malinkej příběh. ()

Krissst

Příbeh zajímavý tím, že se s jeho osnovou ztotožní téměř každý. Zabalený do občas nesmyslných záběrů, nicméně McConaughey pozvedl můj zájem a nebýt jeho, film by ztěží dostal čtyři hvězdy. ()

Yossaretix

Pokud si v dospívání nedokážeš říci holce o tanec, tak se z tebe stane bezcitný lamač ženských srdcí, ale přijdou za tebou přízraky Vánoční koledy a ty prozřeš, nuda, jen Michael Douglas nezklamal a Emma Stone rozesmála. ()

walsidal

Ghosts of Girlfriends Past (Duchové milenek) je určeno pro nenáročný večer, při kterém, kdo chce, může se nechat bavit tím, jak se Matthew McConaughey napraví během svatebních příprav svého bratra. Kdo má rád Jennifer Garden, určitě také není zklamaný. Mně se tady ale nejvíce líbila v jednom ze svých prvních filmů Emma Stone v roli jednoho z duchů. ()

darius1706

Docela jsem se zasmál. Ne, že by řada vtipů nebyla už tak nějak po desáté na přetřesu, ale jo, vtipy místy celkem ušly. ()

Problémové filmy

Problémové filmy