Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

PavHer

Ničím nepřekvapující romantická komedie o proutníkovi a zatvrzelém odpůrci monogamie, kterému se zjeví během předvečera svatby jeho bratra tři duchové. Jeden ho zavede do minulosti, druhý mu ukáže současnost a třetí zase budoucnost, a společně jim jde o to, aby se aspoň trochu změnil a našel v sobě aspoň kousek citu. Pár vtipných momentů se našlo, ale jinak průměr. 60% ()

cocostorm

Odychový film. Legrace, romantika, místy "tragédie". Pobavila jsem se u něj, zamáčkla slzičku. Není to film, na který bych se musela dívat pořád dookola, ale jednou za čas to neuškodí, i přesto, že už vím, jak to skončí. ()

pavont

Po dlhsom case romanticka komedia u ktorej som sa bavil a naviac sa k zavedenemu klise snazi pridat nieco naviac. A Douglas je bozi. ()

MIHLIK

Nějak sem si nepřečetl o čem že to vlastně má být a ta duchařina mě fakt udivila, nadruhou stranu když pominu všechny ty přepísklý bejvalky tak by se to celkem dalo, bez tech duchů ale. ()

montel

Fotograf Connor Mead (Matthew McConaughey) je sukničkář, kterému prošli postelí stovky dívek. Jednoho dne odjíždí na svatbu svého bratra Paula (Breckin Meyer), kde si znepřátelí většinu hostů. V noci se mu v posteli zjeví jako duch jedna z jeho bývalých přítelkyň a vezme ho s sebou zpět do minulosti, kde Connorovi ukáže, kolika dívkám již ublížil. Jedna z nich je i Jenny (Jennifer Garner), která ho po všech těch letech stále miluje....Romantická komedie s prvky fantasy nemá nic, čím by pořádně zaujala. Je to pořád dokola. Týpek po letech potká dívku svých snů a celý film se ji snaží dostat,bla,bla,bla. Konec si domyslíme po půl hodině filmu a zážitek klesá na minimální úroveň. Matthew se už asi definitivně zahrabal. 40% ()

kacudzde

Matthew McConaughey v roli nepolepšitelného děvkaře, kterého nakonec polepší jeho láska z dětství. Jaké klišé... Dobrý soundtrack a Michael Douglas jako playboy. ()

pepp666

Co charakterizuje tento film? Sympaticke obsadenie, dobre herecke vykony a tradicna zapletka romantickych komedii s zrnieckom originality. Romanticke komedie si pustam, ked mam chut vypnut mozgove zavity a s chuti sa zasmiat, takze zlozitu zapletku som ani neocakaval. Bohuzial, ani tych smiesnych scen som vela nezazil, a tie som prave ocakaval, takze som sa pocas filmu dost nudil. Trvalu ujmu ani nocnu moru z filmu mat nebudem, ale ani ho nemozem doporucit. ()

Vsacan

Hvězda navíc za herce v hlavních rolích. Ja byl zcela spokojen. Trochu jiné podání klasického příběhu s 3. duchy. Slovenský nýzev filmu se mi líbí víc. ()

s7RanG

Podle názvu jsem toho moc neočekaval a moc lepších výběru v telce nebylo. Naopak na konci jsem byl příjemně překvapen. Připomínalo mi to film Klik - život na dálkové ovládání, akorát z oblasti flirtu. Nicméně procitnutí nastane podobné. Navíc bonus v podobě Michaela Douglase v roli svůdníka a guru neměl chybu. ()

zero_zelo

ale no tak, zas tak strašný to nebylo!! jestli někdo čeká od žánru "romantická komedie" intelektuální podívanou na zamyšlení, tak si podle mě téměř vždycky vybere film na kritiku. dyk je dycky jasný, jak to dopadne, víceméně. mě se to líbilo. dojetí, někdy i poměrně zábava (tím nemám na mysli plácání se do kolen od smíchu), prostě tak nějak na válečku u deštivýho nedělního odpoledne .. nebo na léčení se z chandry úplně v klidu film ()

nydahl

Naprosto trapny produkt a je mi opravdu lito ze se herec formatu Michaela Douglase k necemu takovemu da najmout - ale prachy jsou prochy to zas jo.Mizernej namet , mizernej scenar a nulovy herecky nasazeni - ostatni nestoji ani za to abych tady neco psal.Pribeh totalne trapnej a 1000x prehranej v ostatnich sladaccich o procitnuti proutnika a nalezeni cesty k monogamni lasce a novymu stylu rodineho nepromiskuitniho stesti s tou jedinou a tou pravou.Absolutni ztrata casu pokud nejste divenka nekde kolem 12 - 15 let - mozna min. Zaznamenal jsem jeden dobrej for kdyz otec nevesty-veteran z koree pronasi slavnostni pripitek a zakomponuje do toho vyhrezly streva svejch spolubojovniku ale to je fakt vsechno - zbytek brak. ()

sarianna

Nuda nuda nuda. ale co má člověk v autobusu cestou do Londýna dělat. Průměrná romantická komedie, která podle mě poněkud trapně těží z Christmas Carol. Dickens by se asi divil ()

tulen

Mohlo to bejt i jakztakz vtipny, nebyt tech prisernych "vaznych" preslazenych pasazi a monologu - leda, ze by byly mineny jako parodie. A takovou stlaskaninu pseudoromantickych klise snad nikdo vazne myslet nemohl :-) ()

Superpupava

Urobiť ľahký romantický filmík pri ktorom divák nezaspí alebo nemá chuť rozbiť obrazovku? Tomu sa hovorí výzva. Dobre, nebyť toho, že mám pred sebou dlhú cestu v autobuse a toto akurát pustili, asi si to nepozriem, ale potešilo, neublížilo, pobavilo. Trošku oživenia do večne dookola sa opakujúcich scenárov, ale zas revolúcia to nebola :D Chápeme sa, nie ? ()

Mort09

Předvídatelnou, až tuctovou slaďárnu bych ještě bral, ale to nadpřirozeno? Proboha proč?! Je až neuvěřitelné (i na poměry romantických komedií), že by se nemachrovaný kurevník změnil za dvě noci vlivem bandy ujetých duchů, kteří si s ním pohazují v čase a prostoru, aby se pak mohl zamilovat do své lásky z dětství, která většinu filmu působí jako šedá myš. 35% a to hlavně za McConaugheyho, který má občas fakt dobré hlášky. ()

Caskett

Dávám 3 hvězdičky. Nejspíš za závěr s Michaelem Douglasem, který vypadá jako by hrál Charlieho Sheena :-)). Ale jinak je to klasický slaďák, který by se asi v Americe hodil na vánoce a ne na svatbu, ale co už - 3 duchové se asi uživí i na svatbách. Proměna Matthewa alis Connora probíhá chvílema i docela uvěřitelně a paradoxně je tam vlastně největším romantikem on a ještě navíc nosí celý život fotku Jenny v peněžence a ani mu to nepříjde divné :-)). Ti chlapi jsou prostě tak citliví :-)). Když člověk přistoupí na pravidla žánru, tak se i zasměje. ()

Problémové filmy

Problémové filmy