Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

Soubi

Karate kid je MNOHEM lepší! Mělo styl, kdežto tady je samý šampónek a bloncka, tohohle už mám po krk :( ()

yaqwsx

Dívá se na to pěkně, čas u toho plyne velice svižně, to se musí nechat. Jenže co z toho? Tento film mi nic nedal... Je lehce pozadu oproti svým "vzorům". ()

unrocker

Ano tohle je moje krevní skupina. Hrdina co někde něco potrénuje a pak toho zloducha pořádně dostane. Tady je to navíc docela režisérsky nápadité a kamera se mi taky moc líbila. ()

rob_troy

Bylo toho řečeno spoustu a s většinou jen souhlasím. Film snažící se naplnit pár zpocených frajerů talentem pro Muay-thai bitky alias 80. léta a rádoby námět Klubu rváčů s hudbou MTV. Zaporák týpka s Amber Heardovou, která na něj zjevné sere a táhne za novým. ()

L3nour

Škoda, že hodnotim podle kvality a i porovnávám s tim, kolik sem dala ostatním filmům, ale podle uchvácení by bylo jasných 5*. Naprosto mě to dostalo. Vtáhlo do děje, prožívala sem každou minutu, každou ránu.. Atmosféru skvěle dokreslovaly i na míru sedící písničky (Rise against - Under the knife, The Bravery - Above and Below, Flipside - Someday) Shrnout jednim slovem? Luxusní:) ()

pepino

Lituju lidí, kteří si myslí, že o tomhle jsou bojová umění. Film plnej umělých rádoby inspirativních keců, honění ega a přemíry seběvědomí. Ale nejvíce mě na celém filmu srala postava Ryana. Co to jako bylo? Podivná parodie na Brada Pitta v Klubu rváčů? Spíš pokus hrát si na Brada Pitta z Klubu rváčů. Nutno říct, že zůstalo u hodně trapného pokusu. ()

kirmakX6on

Námět: boj "hodného s problémy" proti "zlému playboyovi" o "čest" a "sexykočku, po níž všichni touží". "Hodný" prohraje pár "bitev", aby nakonec "vyhrál válku" a všechno dobře dopadlo. Extrémní klišé. Přestože se na tyto filmy absolutně nezaměřuju, jednoduše se mi nepovedlo nevidět takových filmů již celou řadu. Tento je zfilmován tím nejjednodušším možným způsobem, zcela neoriginálně, nevtipně, nenapínavě...v akčních scénách se využívá několik málo "cool" pohybů, které se opakují stále dokola... Takovejmto skrz na skrz průměrnejm (i ta "kráska" není nijak zvlášť krásná...prostě normální hezká holka...nic víc) typickejm oddechovkám k výplachu mozku a zabití času se přece nedává hodnocení 70% (=současné hodnocení na csfd), ne? Ani kdyby mi bylo 14, tak bych nedal víc než 50%; je mi ale 24 a podobných filmů jsem viděl tucet, takže dávám 30%. ()

RigorMortis

De facto priemer s priehľadným scenárom, no ako oddychovka na večer poslúži dobre. Samozrejme tu máme aj nejakú tú morálnu hodnotu a krásnu "priateľku" hlavného záporáka. 3/5 ()

anyonecek

Parádní řežba, která má i nějaký slušný děj a něco málo čemu by se dal říkat herecký výkon. Hlavní hrdina je bezpochyby sympaťák a docela mu člověk i fandí. Učení u tzv. mistra Djimona Hounsouna tomu dodalo i nějakou tu citovou stránku. ()

eFOXsize

Komentář od verbal je trefný (a jako bonus vtipný). Ve zkratce je to předvídatelný, jednoduchý příběh s happy endem na konci. Žádná velká moudra, ani velká akce. Hm... spíše film zaměřený na teens, vzhledem k myšlení postav. Ale rozhodně existuje spousta horších filmů, tohle jetakový průměr. A celkem se hezky kouká na ty herce :-P ()

kotasbk

Velice motivační film, škoda jen, že polovina z vás sedí jenom doma na prdeli, žere popkorn a čumí na filmy. Jsem zvědavý, jestli by to někdo z vás dokázal, ale škoda mluvit. Miluji uživatele co mají 5000 shlédnutých videí a 50 kg tuku na sobě. ()

Boudyy

Typická americká teenagerovská pohádka se spoustou klišé, vychytaná pro dnešní YT generaci, kdy už se zvěsti o dobré bitce nešíří pouze hubou, ale i počtem shlédnutí videa na netu. Přijde mi, že tvůrci tak trochu spaclali Karate Tigera a Rockyho, v případě druhého jmenovaného série dokázali nacpat pět dílů do jednoho! Problém je, že se to snaží hrát na seriozní film s prvky dramatu, přitom je to béčko jako prase a občas to tvářeni se seriozně filmu škodí. Jinak, jo, Faris skutečně vypadá jak Tom Cruise a Amber Heard je tuctová bloncka z filmu (omluva, ale nijak moc mě nezaujala). Djimon Hounsou je jediný, kdo opravdu hraje něco víc a záporák Gigandet je sice trochu namachrovaný debil, ale je uvěřitelný. Typická cesta za pomstou vygradovaná v poslední třetině filmu. ()

Sarcasmgirl

Tenhle snímek nenadchne, ani neurazí... Prostě průměrnej průměr s obyčejným příběhem, který občas připominá nějakej ten lepší kus... Ovšem k ničemu bych to nepřirovnávala, protože přece jen proto, že má někdo stejnou (já nevim co), tak se vás nesnaží vnitřně vykrádat. Tenhle film je oběť americký masivní produkce a nedostatku kreativity, přesto je fajn... jenže i palčáky sou fajn, že... ()

MrMir

4 hvezdy s mirne odrenyma usima (prece jenom mi uz neni deset :). Parta mladych znudenych zazobanych stredoskolskych mladiku z Orladna si vytvorila vlastni Kumite a bavi se tim, ze knockouty nahrava on-line na internet, nechava se oslavovat bandou blondato-cernovlaso-rezato bikinatych spoluzacek. Ragbiste, basketbaliste, hokejiste a jini -iste nemaji sanci :) Bezmozkovna jak vysita, plna cool zaberu, peknych bitek a zaziteho klise. Nenudi kecama, bavi pestma. Co vis si od zanrovky tohoto typu prat :) ()

Pitryx

Američtí boháči, chudý synek a rvačky = film pro náctileté. Kupodivu jsem to dokoukal, zbytečné scény přeskákal, takže to zas tak pitomé nebylo. Těch 20 procent se dá dát. Něco jako Rocky 10. 2013020410156/10831 ()

Brano

Tak tento film má niečo do seba. Naozaj zaujímavý príbeh, ktorý ukázal, že pokiaľ človek naozaj chce a je odhodlaní, dokáže všetko. Len sa nikdy nevzdávať. Skvelé herecké obsadenie a takisto výborný soundtrack, najmä Someday od Flipsyde ma úplne dostal. Ja som bol spokojný, nemám mu čo vyčítať. Veľmi motivujúci film. ()

Guran

Tak tohle mě dostalo. Opravdu jsem takovou pecku nečekal. Skvělé herecké obsazení, výkony a děj, který vás chytne za rozkrok a nepustí do konce filmu. Naprosto skvěle jsem se bavil a do filmu neuvěřitelně vžil. Dobrá práce celého filmového štábu. Jeden z nejlepších filmů, které jsem v poslední době viděl! ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali