Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

kondomxxl

No samozrejme, ďalší z bitkárskych filmov. Koľko že ich tu už bolo ? No nespočítam to, ale čím viac takýchto filmov, tým je potreba vymyslieť lepší príbeh, zápletku. No, tento film má z každého niečo, klasický príbeh ktorý všetci poznáme ale zabalili do dvoch hodín, takže sa s príbehom hrali ako sa im chcelo. Asi najväčšie prekvapenie u mňa Sean Faris, ktorého poznám len z Forever Strong, ale aj tak predviedol peknú prácu, a samozrejme Djimon, zahral to skvele. Bohužiaľ, na vysoké laťky sa to ani z časti neťahá, ale ako oddychovka - skvele. Bitky sú fakt skvele spracované takže nudiť sa nebudete. ()

Wildchild8

Moc jsem od tohohle snímku nečekal, ale dostal jsem sakra hodně ! Místy velice vydařené (hlavně bojové umění) Hlavní i vedlejší postavy hrajou naprosto v pohodě. Zasloužené 4 hvězdičky ... ()

matthew_tv

Film ešte neskončil, ale už viem, že je to jeden z najlepších týchto bitkárskych filmov, čo som videl ... Možno aj preto, že obsahuje sčasti využitie bojového umenia ulice, aj preto, že je to sčasti teenagerský film, možno aj preto, že sa tam odohrávajú osudy nie jednej, ale viacerých osôbo, pričom každý z nich je určitým spôsobom bojovník ... Tie reklamy mu až tak neuškodili, lebo ma dosť zaujal a určite ho odporučím známym :) ()

kecka007

film,který je spíše pro mladší osazenstvo,ale já jsem se u toho nenudila a příběh se mi líbil. Dobré herecké obsazení Cam se perfektně hodí do role záporňáka. ()

teseth

Tak trochu netypická popcorňárna, která mohla být velmi zajímavá. Stala se však groteskním pitvořením hlavní hrdinky a imbecilním chováním dvou hlavních hrdinů. Celý děj je postaven na docela slušném základu ale nevytěží z něj ani 10%. Snaží se moralizovat a zároveň omlouvat. Ani jedno však tu nefunguje. Závěr mě malinkato překvapil a proto dávám jednu hvězdu. Víc si toto bohužel nezaslouží. ()

Mrtvobog

Osobne filmy tohto razenia nemám rád, ale divil som sa, že sa na to dalo pozerať (hoci to bolo klasicky americké, stereotypné a klišovité, pričom sa už dopredu dalo tušiť, ako to všetko skončí). ()

montel

Jake Tyler (Sean Faris) se právě přistěhoval se svou matkou a mladším bratrem do Orlanda. Hned první den na cestě do školy potká dvojici kluků, kteří se vzájemně mlátí hlava nehlava. Jake se zastane toho slabšího a dostane se tak do křížku s nejlepším místním bojovníkem Ryanem (Cam Gigandet). Ten následně na jedné párty Ryana vyprovokuje a v bitce Jakeovi pořádně naloží. Jake se proto rozhodne začít trénovat s mistrem ve volném stylu Roqoau (Djimon Hounsou), který ale nechce, aby se Jake venku bezdůvodně pral. Když však Jake přebere Ryanovi jeho dívku Baju (Amber Heard), rozhodne se Ryan Jakea vyprovokovat k velkému turnaji, kde se rozhodne, kdo je nejlepší bojovník...Klasický americký příběh v moderním stylu. Hajzlík chodí s místní kráskou a nováček mu ji přebere. Hajzlík se tak rozhodne zmlátit nováčkovi kámoše a donutit ho tak k boji. Nic nového pod sluncem. Navíc jsem toho názoru, že Cam Gigandet neumí hrát záporáka, to asi kvůli jeho přeslazenému ksichtu. Vyšší hodnocení dát nemůžu. 55% ()

truhliobecny

Běž domů a vychladni! Já aspoň domov mám! Cos to řek?! Že já aspoň domov mám. Tak tam běž, uvidíme se zítra! Přes trošku slabší souboje a trošku nereálně rychlé zlepšení Jakea v MMA je to výborný film, který mě emočně i vizuálně oslovil a také díky vynikajícímu bradkatému trenérovi a Amber Heard patří k mým nejoblíbenějším filmům o bojových sportech. ()

Oakenshield

Přišlo mi to jako blbej vtip. 70%?? Vážně mi tu komunita přijde jak banda dětí. Ten film vpodstatě neměl vůbec nic, pokud vám není 15. Aspoň že na ty souboje se dalo koukat, ale ani to nebylo nic co by mě donutilo si tenhle film zapamatovat. 2* ale teda s odřenejma ušima. No lepší definici kýče těžko hledat. ()

Ratman

První věta filmu: "Zbývá už jenom minuta hry, Rytíři potřebují zastavit akci". Poslední věta filmu: "Lepší se to, zvlášť teď". ()

baroko16857 odpad!

Kdybych si měl nechat radit, jak zvládat život, od filmů tohoto typu, pravděpodobně bych skončil jako ti ubožáci, jací za vznikem této trapárny stojí. Těším se na dobu, kdy na tvorbu podobných filmů nebudou chuť ani finance. A stejně tak, až ti, kdo se v podobných nesmyslech shlíží a velebí je "až do oblak", začnou konečně hledat kvalitu tam, kde jí lze bez potíží opravdu najít. ()

dudel3333

ako nechapem to hodnotenie................jedno veľke mega kliše plne prazdnych hlašok,tupych sopliakov a nezmyselnych bitiek.............nič viac len kombinacia Karte Kida s hocijakou nahluplou tretotriednou "Seagalovkou". ()

Robbie odpad!

Fuj, ze aka ultrasracka! Zarucena migrena pre niekoho co sa na bojove sporty pozeral aspon raz v zivote v telke a smrt pre niekoho kto sa nejakemu aktivne venuje. Nastastie som to vypol skor nez ma to zabilo. ()

Shaman1135

To nemyslíte vážne? Či? Zoberiem primitívnu dejovú líniu, toľkokrát spracovanú, že sa z nej nedá vymáčknuť už nič skutočne konštruktívne. Hodím do toho totálne nesympatické, do hĺbky neprepracované postavy. Trocha pozmením priority mladej generácie (miesto párty s mladými babenkami si radšej rozbihe držky, znie to ako skvelý nápad). Hlavný hrdina sa bude správať ako totálna ovca, ktorá sa bude snaží zvýšiť sebavedomie a imidž počtom presných pravých hákov, pretože ostatní to tak proste chcú. A nakoniec totálne predpokladaný záver, aby to nikoho neurazilo. Celé to obalím do zaujímavého looku a zoženiem schopný soundtrack. Pustím to von a počkám, kým sa na to chytia uplakaní, svetom skúšaní násťroční a prašuľky sú zarobené. Keď to vyjde, tak celý tento proces môžem zopakovať. Nie vďaka. Ak by som chcel pôsobivé mlátičky, pozriem si UFC. Ak pekné baby, ktoré na bikiny párty chodia v šatách, tak na to tu mám MTV. A ak si chcem pozrieť srdcervúci príbeh o bitkárovi, postačí Rocky. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali