Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

maxxxim odpad!

Nikdy to nepozeraj toť názov hodný teba. Odstúp a vráť sa do hlbín pekelných ty darmožráč času, nech ťa už viackrát nevidím a nepočujem o tebe. Stačí? ()

Doudis19

Úžasně nakopávající klip pro náctileté. Starší budou zřejmě jen kroutit hlavou, nad ohraným příběhem "from zero to hero", ale lidi tohle je podívaná, díky který se vám 108 minut bude zdát jak 10. Tak rychle uteče, tahle nádherně natočená blbůstka, která si mě ovšem naprosto podmanila a nezbývá nic jinýho než Never back down pouštět pořád dokola.. :-) ()

Vecko99

Další Karate KId tentokrát zasazený do jedné americké střední školy alá MTV. Nechybí vůbec nic co učinilo z Karate Kida klasiku. Mistra Mijagiho si tentokrát zahrál Djimon Hounsou a samozřejmě nechybí nový "ptačí kop". *** ()

Saraph

Velice pěkně udělaný snímek o dvou rváčích. Jeden je šampión a druhý od něj dostává pěkně na držku. Ten trénuje a trénuje, aby ho konečně sejmul. Tyler se mi zdál zprva docela nesympatický, ale pak ho to konečně přešlo a začal se trochu i usmívat. Místy mi Sean Faris neskutečně připomínal Toma Cruise. ;) ()

T-enter

Tak trochu jako Fight Club, ale je to příjemnej film - kick-box rulezz :o) To Ai.ma: myšleno undergroundovými souboji ()

Sfinkter

Celý film se nese v pubertálním stylu, ale je zajímavé, že občas takovéto oddychovky řeknou divákovi mnohem více než rádoby intelektuální snímky. Navíc bojová tématika, pro mě příjemně strávený čas. ()

fray

nemam rad ten americky idilicky pohled na svet. dokonali lide, dokonala tela...kazdej je proste borec. pak vidim opravdove zabery z USA a je to naprosty opak. co se tyce hudby tak asi jen drsnaci poslouchaji hip-hop (kteryho je ve filmu na muj vkus az az). tak hlavne, ze jim to ten muzsky model vsem natrel a skoncil v naruci te nejhezci holky. z hercu se mi nejvic libil Djimon Hounsou. hlavni hrdina mi byl naprosto nesympatickej (kriklavy obleceni, tvar hebka jak decka prdelka). takhle si drsnaky nepredstavuju... ()

viperDavid

Pripomina Klub rvacu, bez psychologickeho naboje. Hezka holka, drsnej kluk a nesympaticky Cam Gigandet. Je to dano dejem a kamerou. Bohuzel nevynika jen solidne nakopne 3* ()

karlik4801

Dříve jsem na tomhle filmu neuvěřitelně ulítával a pouštěl si ho denně. Stále mě bavil příběh kluka, který ztroskotal kvůli smrti otce a vyšplhá se na vrcholek. Nešlo mi tak o nějaký volný styl boje, jako o dobrý film. Teď jsem Nikdy to nevzdávej neviděl přes rok. Bohužel to u mě byla jen chvilková záležitost, ale špatné to rozhodně ani trošku není. ()

Simpoch

Hlavní hrdina sympaťák, přímočarý děj. Takový ten film k večeři, nebo pletení svetrů ve středu večer. Jediná silnější emoce co ve mě film vyvolal bylo nutkání shodit nějakej rosol z těla abych vypadal jak tihle típci. I když se do toho asi nikdy nedokopu dávám palec nahoru. ()

oveckaoa

No od nového filmu od režiséra CRY WOLFU jsem moc nečekal. Milé překvapení s dobrými herci dobrým dějem a dobrými bojovými scénami. Ačkoliv je děj předvidatelný od první chvíle (kluk kterého sbili se chce pomstít) tak jsem se nenudil. ()

Tomasso001

Téma které tu bylo v minulosti 100x, v novém kožichu a celkem dobře podané. Ufilmu sem se nenudil, rychle odsýpal, herecké výkony nejsou nijak ohromující, ale o to tu ani tak moc nejde. Líbilo se mi to. ()

neoBlast

Tady to ale hrozně smrdí. Ale jako vážně. Od prvního záběru po poslední bitku, tady to smrdí. A když se rvou/řvou/milují ti všichni vypulírovaní hrdinové, tak to smrdí nonstop. Jedinej kdo zapáchá trochu méně je Djimon Hounsou, jenž charismatem a drsným hlasem zamačká i mravence, ale jinak všichni prostě smrdí. Smrdí laciností a vlezlostí. MTV oslava povrchnosti královsky smrdí. 40 % ()

VasaX

Na prvním místě bych vytknul originálnost celého počinu. Tyhle filmy mi přidou jako z nějakého programu. Člověk si jen vybere v čem se bude soutěžit a co bude hlavního hrdinu hnát kupředu. Auta, sporty, souboje...cokoli. Pořád ta stejná písnička, jen slova se občas obmění. K MMA mám docela blízko, takže i po téhle stránce jsem chtěl filmu pár drobností vytknout, ale nakonec jsem si řekl že je to jen hollywood, nemý smysl se zatěžovat. No sečteno podtrženo tu máme jednu hvězdičku za souboje, druhou hvězdičku za to že jsem se nenudil a o třetí se se dělí scénář s hereckými výkony a obsazením a taky výpravou, protože prostě nemají dost síly na vlastní hvězdičku. ()

Mihail123

Je to blbosť...ale tak svižne natočená že ani na chvílu nenudí. Pripočítajte si k tomu sexy defky, nabratých t-pkov, dobrú muziku a máte na dve hodinky o zábavu postarané. ()

zdenny

Po dlouhé době kvalitní akční film tohoto typu. V závěrečném turnaji nenajdeme moc klišé. Pořád jsem předpokládal, kdy a kde se ti dva nakonec pobijí a ani jeden z mých tipů mi nevyšel, za což jsem rád. U Ryana bylo možno vidět, proč se chová jako arogantní idiot. Doma jej otec dá se říct ponižoval a on ten svůj "domácí" problém ventiloval tím, že si neustále musel dokazovat, jak je na tom dobře a lépe než ostatní. Sean Faris mi v některých momentech připomínal Toma Cruise, v některých Christiana Balea. Djimon Hounsou působil charismatickým dojmem - takového trenéra bych si nechal líbit. Amber Heard je zase sexy. Film byl dobrý i z toho důvodu, že bojové umění "ulice" se dnes stává dost populárním a to i díky faktu, že se zápasníci nemusí učit názvy jednotlivých technik a nemusí tyto techniky pilovat jako třeba judisti nebo karatisti. Pravdou ale je, že turnaje podobného typu vyhrávají typově jiní bojovníci než nějací studentíci. Kdo viděl např. boje v kleci, ten mi dá za pravdu. Ale film slušný, dlouho jsem takovýto typ filmu neviděl. ()

Petr23

Za poslední dobu jeden z nejlepších akčních filmů, především proto že mě po celou stopáž nepřestal nudit, a proto že se ukázalo že v tomto snímku nejde jen o to být první a za každou cenu vyhrát. ()

SkyHawk

Z tohoto filmu "béčkovost" přímo čiší. Je naprosto předvídatelný, jednoduchý a občas i vykradačský. Já ale výše zmíněné mínusy téměř ignoroval a užíval jsem si naivní podívanou spojenou s pokoukání hodnými bojovými scénami. 3,5* solidní hudbou zaokrouhlené nahoru. ()

Tomesh

Největší hřích spáchaný na desetiletejch klucích, kteří této lži v různých formách věří navěky.. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali