Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

nikus120

Tento film beriem tak priemerne. Zaujme akčnými scénami, láskou atd. Ale nakoniec skončí všetko ako má. Stará americká klasika Happy Endu. ()

a0001 odpad!

Mega trápne, pubertálne klišé s veľmi naivným zápasením a ešte horším príbehom, postavy ako z bravo girl časopisu, film o pózerstve, egu a typickom usa happy-shit-ende. Lepší produkt by som vytvoril po spotrebovaní guttalaxu. ()

stafino

Ďalší film zo školského prostredia, kde v jednej škole je alfasamec na ktorého sa lepia vśetky dievčatá, a dobehne do tej školy nový alfasamec ktorý sa náhodou presťahoval, a všetko sa zvrtne. Všetky filmy tohto typu sú rovnaké. Ale tento nie. Zozačiatku som si myslel, že čo som to zase zapol, zas nejaký prepadák alebo čo. Dobré bitky, dobrý story line, pekné dievčata a svalnatí boxéri. Všetko čo má ten film obsahovať aj obsahuje. 90% ()

dudo24

Ja som sa dosť bavil. V prvom rade je to super motivačný film okrem iného plný solídnych bitiek vyplnený nejakou romantikou a tínedžerskými vecami. Videné už dva krát. ()

vodkasesemte

We need to talk - So talk - The only time you are happy is (when you are) hurting ppl - It is your responsibility to control the outcome - Couple of wannabes in a yellow Hummer? - To je skvělý - I won whole tournament, twice - No impressed. Not even a little. Enjoy the floor - Jeho nejlepší film - The freaking Super Ball of the Florida fight clubs - Everybody who brawl, they go to the beatdown. Its gladiator heaven - Apologies are good. Yeah, they are - Anything you need to apologize for? Its a long list - One thing is better than brawl - Are you getting smart with me here in front of (before) your friends? - You wanna be the best, you gotta také out the best - You know, you can tell everything about a fighter from how they take the first shot - When you get tagged, your mind only registers two thoughts. Backt the hell up or get the hell in - This ends tonight - This is my fight. Everyone got one - Slight mix-up - Tyler, Taylor - You dodged a bullet there - Thats insult to shit - Looks cute, but its (not) enough - Rozhodně. Tam nebyl kvuli turnaji - Spectator sport - Hodně dobrej konec, jak jdou pak všichni společně na pivo - Jeff Wadlow (directed by) - Amber Heard (nic moc) - Sean Faris - Significant social profile - Připomínalo mi to Twinligt - Old-school boxing shit - You sent him to bed ()

Pepe1783

Je to stokrát ohrané téma, stokrát viděno, jenže tentokrát je to sice po sté první ale trochu jinak. Jeden z mála filmů, kdy sem se dobře bavil a nesledoval kdy to už konečně skončí. Hodně pohodový film na odreagování. Víc takových. ()

Patr1k

Klasické teenagerské "akčné" besnenie, dobrá hudba, príbeh klasický, americký end, nechýbalo tomu nič, nebolo to extra ani odpad, priemer, dobrý film na letný večer ()

Jamall

Další z těch amerických podlézavých teen filmů ve kterých je každý krásný,sexy a pronáší chytré řeči.Ale tady je to všechno zabalené ve velmi elegantním videoklipovém hávu.Vždyť kdo by nechtěl bydlet v Orlandu,kde holky nosí bikini celej rok :) ()

Raz2

Z hlediska příběhu film nijak nevybočuje z průměru. Problémový mladík přijde na novou školu, kde se potká se školním frajerem a zalíbí se mu jeho buchta. Vše nakonec nemůže skončit jinak, než že hlavní hrdina pokoří školního frajera a s jeho dívkou odcválá do západu slunce... Naštěstí byl film okořeněn pěknými bojovými scénami a ty já rád. Díky tomu, že tato jinak banální kostra byla zahalena do tohoto bojového hávu, sem si film užil. Pokud se stejně jako já rádi díváte jak si pár lidí rozbije držku, je tento film ideální pro ukrácení vaší dlouhé chvíle. ()

RomaS

Celý film byl vlastně jedno velké klišé. Dva emotivní příběhy, dva hrdinové - jeden dobrý a jeden zlý a dva měsíce tréninku k tomu být nejlepší ... ale dobře se na to dívalo. ()

tubera

Djimon Hounsou je u mě v top 10. Stejný příběh, jako má tento film, má asi dalších 1000 filmů, ale mně se to líbilo. 8/10 ()

kubazzz

no ong bak to zdaleka není, ale na to, že Sean Faris ma kxicht modela, tak mě celkem překvapil, nejdřív ve Navěky silný (Forever Strong) a teď tohle...... když si odmyslíme omáčku pro teenagery a kouknem na bojový scény, tak to nebylo vůbec špatný....akorát mě trošku mrzelo, že momentu kdy roztančenýmu capoeristovi šoupne jeden naskočenej direct nevěnovali moc pozornost....tuhle scénu jsem viděl v nějakym sestřihu a byl to mazec..... no vzhledem k nedostatku fightovejch akčňáků musim dát za * * * * ()

m3p

Trapné, klýšovité, ale predsalen zábavné. A najlepšie je keď 27 ročný sa hrajú na 18 ročných výťazov MMA :-D. ()

Ajay

Film plný poutavých pouličních fightů, se skvělým hudebním doprovodem, jinak stokrát obehraný příběh "nová škola, a začlenění se". Komu se líbí bitky, rozhodně doporučuju shlédnout. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali