poster

Práskač

 • USA

  Snitch

 • Slovensko

  Práskač

Krimi / Thriller / Drama

USA / Spojené arabské emiráty, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  // Distribútor: Lionsgate,Summit // Počet premietajúcich kín v USA: 2,511 // Otvárací Víkend v USA: $13,167,607 //(2.1.2014)

 • GeusX
  ***

  Pěkný a napínavý thriller na motivy skutečné události. 70%(13.3.2014)

 • Segrestor
  ****

  Jedno mi stále vrtá hlavou, jak je možný, že obsadili Dwayna Johnsona do role, která vůbec nevyžaduje (spíše naopak) muže takových proporcí, navíc ani nepředvede žádnou bitku, nic. Pochopil bych, že vypadá, jako by z prdele vypadl původnímu chlápkovi, který stojí za údajným dobrodružství. Naopak, civilní typ normálních proporcí a hlavně HEREC, by takovému filmu prospěl víc. Nicméně "Práskač" nenudí, svou realističností bere dech, a věřím, že ke konci slabší povahy uroní slzičku do svého bonga. Tedy, nezbývá, než doporučit film, který je jen napůl krimi, napůl drama a napůl akční (jak psal verbal, akce jak z Kobry 11), ale přesto kdejakého rodiče ve středu večer zabaví.(24.3.2014)

 • Jordan
  *

  podpriemerný a pomerne nudný thriller, ktorý má jedinú zaujímavú vec (pre mňa): susan sarandom je prvá žena po šešťdesiatke, ktorá dokázala naštartovať moje erotické fantázie - ak moja žena bude takto vyzerať v takom veku, budem ten najšťastnejší muž na svete - aj keď to asi nebudem vedieť v tom veku patrične využiť... :((7.11.2014)

 • castor
  ***

  I když scénář neumí moc překvapit, postavě zoufalého otce dokážeme „hravě“ uvěřit. Když má navíc tvář a zarputilost Dwayna Johnsona, může to být hodně fajn. Výsledek přesto nakonec není nějak jednoznačný. Johnson tentokrát spíš před kulkami utíká, než aby se postavil do cesty mexickému drogovému kartelu. Tu a tam jednu schytá, protože tenhle Johnson sází spíš na realistickou rovinu. Bývalá wrestlingová hvězda má problém. Respektive její syn z prvního manželství převzal zásilku, která ho může poslat do vězení na desetiletí. Řešení? Nezlomný otec musí dostat před soud nebezpečné drogové dealery. Co mě na Práskači bavilo, byla jistá nenucenost. Nepotřebujeme příliš indicií k tomu, abychom z návštěvy otce v kriminále poznali, že synka musí chtě nechtě dostat na svobodu, nepotřebujeme dlouho na to, abychom vytušili, jak nedobrovolný parťák/zaměstnanec s drogovou minulostí riskuje, autority záporáků jsou cítit, aniž bychom potřebovali nějakým samoúčelným násilím demonstrovat jejích sílu. Režisér Ric Roman Waugh prostě dostal příležitost vyprávět poměrně zajímavý příběh s atraktivními charaktery a svou práci odvedl solidně, takže vážně škoda, že scénář se vyvíjí přesně tak, jak od prvních minut předpokládáme!! 65%(19.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace