V zásadě film podle mého gusta. Překvapilo a líbilo se mi to opravdu hodně, což je znát na počtu hvězd. Dwayne Johnson už dávno nemusí ukazovat, že není jen pro drsné akční role. Mě se líbil nejvíce v jeho komediálních rolích a tahle dramatická byla taky bezvadná a řadím ji hned za ty komediální. Přestože s jeho postavou, je těžko uvěřitelné, že by byl svým způsobem takový... Hlavní hrdina tohoto filmu, přestože měl kuráž, tak pro mě pořád sralbotka :) Což je dobré. I ostatní herci byli fajn, ovšem už to nebylo tolik dominantní. Příjemná byla přehledná kamera, slušná režie, dobře se mi na to koukalo. To co se mi na tom jinak nelíbilo, zde není podstatné, jelikož film je zde z mého pohledu podhodnocený, tak ho nebudu sám hanit. Hodně příjemné drama a moc fajn film, který ačkoliv s hlavním hercem, který je bourák, tak se to vyhlo výraznějšímu akčnímu řádění z jeho strany. Inu a jestli je to opravdu na základě skutečné události, tak předtím tátou, co do tohoto šel, opravdu smekám. 9/10(25.11.2013)

Z tohtoročných neblockbusterových akčňákov The Last Stand, Parker či Bullet to the Head ma po dejovej stránke práve Snitch príjemne prekvapil. Je ťažké si predstaviť “Herculesa” Dwaynea v solídnej úlohe milujúceho otca ale práve Stitch dokazuje že to ide a Johnson na to má. K tomu dobré obsadenie a nemôže vadiť ani to, že hlavný šéf obávaného drogového kartelu má prezývku “Krtko”.(31.5.2013)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $42,930,462Tržby Celosvetovo $57,800,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,116,779 //počet predaných kusov 205,979Tržby za predaj DVD v USA $8,861,380 //počet predaných kusov 592,639║ taký decentnejší návrat k akčným 80.rokom /60%/(10.10.2013)

Film podľa skutočnosti (údajne) o chlapíkovi menom John, ktorý žije usporiadaným životom. Vlastní stavebnú firmu a všetko ide tak ako má až do dňa kedy federálny predstaviteľ vlády US neobviní jeho 20 ročného syna Jasona z predávania drog. Tú na neho našil najlepší priateľ, aby si tak zabezpečil nižší trest. Tento istý kolobeh však musí zopakovať aj Jason. Nakoľko odmieta a volí radšej krok za mreže prísnej väznice plnej drogových dealerov, zoberie "spravedlnosť" do vlastných rúk otec. Pod dohľadom polície vstupuje do drogového kartelu, ohrozí celú rodinu, aby zachránil synovi zbytok života. Celkom uveriteľné. Pozitívum, Dwayne Johnson hral konečne vo filme normálnu postavu. Konečne sám ako kôl v plote bez cudzej pomoci nezniesol všetkých zo sveta. Film, ktorý má hlavu a pätu, ale je to len priemer.(12.10.2013)

Kráčející skála si v životě prošla různými sračkami, ale že jeho synátor udělá průser a zapřísáhne se, že nikoho jiného nepráskne, to opravdu nečekal. O to horší to je, že jeho syna zachrání jenom on sám, a to ještě v případě když se infiltruje do jednoho drogového gangu. Dwayne Johnson tady moc nebitkaří. Vlastně v tom filmu není ani moc akce. Popravdě je to ale jedno, protože se jedná o skvělý napínák, kde The Rock předvádí další z naprosto skvělých postav. Pořád lepší, když se ve filmu sápe kolem dealerů, než když je v obležení dětí. On musí bejt viděn u těch šmejdů, co z tohodle světa dělají humus. Protože u něj mi stačí jeden jedinej pohled, abych naprosto s přehledem pochopil, co si o nich myslí a kolik sirek z nich během dalších pěti vteřin nadělá.(18.12.2013)