poster

Práskač

 • USA

  Snitch

 • Slovensko

  Práskač

Krimi / Thriller / Drama

USA / Spojené arabské emiráty, 2013, 112 min

 • petero
  ****

  Z tohtoročných neblockbusterových akčňákov The Last Stand, Parker či Bullet to the Head ma po dejovej stránke práve Snitch príjemne prekvapil. Je ťažké si predstaviť “Herculesa” Dwaynea v solídnej úlohe milujúceho otca ale práve Stitch dokazuje že to ide a Johnson na to má. K tomu dobré obsadenie a nemôže vadiť ani to, že hlavný šéf obávaného drogového kartelu má prezývku “Krtko”.(31.5.2013)

 • SeBig
  ****

  Ze začátku jak jsem viděl, že to je film dle skutečných událostí, jsem se bál, že to dopadne stejně debilně jako Empire state, nebo že to bude zklamání jako Pot a krev. Naštěstí zápletka byla celkem originální a napětí vůbec nechybělo. Sice je akce jen na konci filmu. ale celý film je napínavý a vtáhne vás to do děje. S herců mě tu nikdo moc nezaujal, Johnson je teď skoro všude..snad jen ten Barry Pepper a Shane z Walking dead mě zaujali svou rolí, soundtrack mohl být taky lepší, ty housle mě docela srali. Jinak film hodnotím spíše kladně, bavilo mě to, bylo to napínavý a ke konci ta honička a přestřelky neměli chybu!(20.4.2014)

 • Xmilden
  **

  Práskač funguje pouze první půlhodinku, pak se projeví dvě podstatné věci. Rejža je břídil a Dwaynovi podobné role nesluší. Trošku nám pan Skála připraví šok, protože za celý film nikoho nezmaluje ani nezastřelí, což u něj opravdu není obvyklé. Ale abych mu nekřivdil, rozhodně podává poměrně zajímavý a přesvědčivý herecký výkon.(7.6.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení filmu trvalo pouhých 35 dní. (Roman.Ticka)

 • - Jon Bernthal (Daniel) mal mať vo filme pôvodne dlhé vlasy. Plán však zničilo rozhodnutie Franka Darabonta, ktorý chcel, aby mala jeho postava Shane Walsh v seriáli Walking Dead (od r. 2010) krátke vlasy. (Sexy_Beast)

 • - Partner filmu Participant Media se specializuje na závažná sociální témata dneška. (Roman.Ticka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace