poster

Práskač

 • USA

  Snitch

 • Slovensko

  Práskač

Krimi / Thriller / Drama

USA / Spojené arabské emiráty, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Rock neni muj buhvijakej oblibenec a kdyz tak uz bych ho cekal spis v nejaky drsny narachly roli v cistokrevny akcnarne tohle je spis takovej krimi thriller s prvky dramatu na dost ohrany tema kterej ale zase kupodivu az tak uplne nenudil nicmene nemusim to za kazdou cenu videt znova akce je proste malo kecu moc a i kdyz si nemyslim ze by Rock hral vylozene spatne asi to neni to co bych od nej cekal jak sem rekl ja sem vuci nemu neutralni ale sem zvedavej jak budou film vnimat jeho skalni fanousci(13.3.2013)

 • petero
  ****

  Z tohtoročných neblockbusterových akčňákov The Last Stand, Parker či Bullet to the Head ma po dejovej stránke práve Snitch príjemne prekvapil. Je ťažké si predstaviť “Herculesa” Dwaynea v solídnej úlohe milujúceho otca ale práve Stitch dokazuje že to ide a Johnson na to má. K tomu dobré obsadenie a nemôže vadiť ani to, že hlavný šéf obávaného drogového kartelu má prezývku “Krtko”.(31.5.2013)

 • Matty
  **

  Sebeospravedlňující kýč, který naťukává problémy rozpracované do nesrovnatelně větší hloubky i šířky v Breaking Bad. Systém Práskač naoko kritizuje, ale ve skutečnosti upevňuje základy, na nichž stojí. Zájmy rodiny jsou prvořadé, takže pro její dobro můžete s vládním posvěcením směle donášet, dávat všanc životy svých bližních, zabíjet lidi snadno dostupnými střelnými zbraněmi a ničit cizí majetek. Jen proboha neobchodujte s drogami! Co na tomhle filmu neposlal do kytek obludně amorální scénář, popravuje bezvýrazná režie (hodně roztřesená kamera z neakční scény scénu akční neudělá) a Rockovo dvouvýrazové herectví (dramatické party mu sedí asi tolik jako Schwarzeneggerovi ty komediální). Ideologicky podobně zvrácený film jako Pád Bílého domu, akorát je mnohem, mnohem méně zábavný. 45%(18.4.2013)

 • korbitch22
  *

  Zoufale nudný, patetický kýč, natočený podle stupidního scénáře, který je založen na skutečných událostech a to ho dělá ještě stupidnějším, směšnějším a zoufalejším a jen to potvrzuje imbecilní americké justiční zákony a stupiditu američanů vůbec.Rock je v roli medvídkovského taťuldy vod rodiny přesvědčivej asi jako kdyby Johny Galecki hrál Supermana.Patetické dialogy, rutinní herecké výkony, přepálená stopáž.Naprosto zbytečný film.Dwayne má drtit kosti, držet kulomet těžší než King Kongova raní stolice, cedit z úst suché hlášky a ne plakat u vokýnka, když jeho extrémně nesympatický syn poznal sílu ohejbání pro mýdlo v nejtěžším vězeňském bloku.Podobně zbytečné jako Faster, který měl aspoň trochu co říct.Tahle sterilní mrdka měla zůstat zapadlá v nejspodnějším šuplíku zaprášené Hallywůdské kanceláře.Nejvíc mě srala ta kreténská hudba, která se snažila si za každou cenu vynutit nějaké emoce, aby divák snad s těmi nesympatickými kretény ještě soucítil nebo co.66%?Naivita a omezenost dnešních uživatelů už mě rozesmívá dlouhý léta.1* pouze za výborného Barryho Peppera, kurva zase 112 minut v prdeli, co sem mohl cedit budvar a nemarnit čas takovou mrdkou.(24.6.2013)

 • gogo76
  ***

  D. Johnson sa snažil, ale hrať presvedčivo zraneného otca, to chce zamakať o čosi viac. Nebol dosť presvedčivý, aspoň v mojich očiach. Dobre však zapadli S. Sarandon a B. Pepper na nich sa už dá spoľahnúť. Príbeh atraktívny, v prvej polovici úplne bez akcie, navyše Johnson dostane poriadnu nakladačku, čo pri jeho postave pôsobí dosť divne, minimálne, že sa o nič nepokúsil. S blížiacim sa záverom film naberá obrátky a záver dopadne tak, ako to vo filmoch s Johnsonom býva. Slušný priemer, ktorý by v prípade, že by Johnsona vystriedal presvedčivejší herec mohol poskočiť aj na 4 hviezdy. Takto "len" 60%.(7.3.2016)

 • - V akčních scénách spolu s agentem Cooperem (Barry Pepper) účinkuje 98 % reálných agentů DEA, jen 2 % z celkového počtu jsou herci. (Roman.Ticka)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom štáte Louisiana. (MikaelSVK)

 • - Partner filmu Participant Media se specializuje na závažná sociální témata dneška. (Roman.Ticka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace