Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Ondra603

Dwayne v roli dosud nevídané. Ikdyž bych na jeho místě raději viděl někoho jiného, popral se s tím dobře. Jinak super oddechovka. 3,5* ()

honelnik

Skutocne neviem komu by som tento film mohol odporucit. Slovo "obycajny" sa tlaci na jazyk. Rock si za posledne ro(c)ky vypracoval "xicht", uz si trufa na viac ako rolu namasteneho svalu, a jeho pritomnost na platne je vdaka nabuchanej schranke pozitivne citit. Zbyok party je na tom trochu horsie, Susan Sarandon je uz len stara, z Berryho Peppera nam rastie do krasy novy Christopher Walken a Benjamin Bratt uz fakt neviem kto je...Proste ked najlepsi herecky vykon podava The Rock, je jasne, ze tu nieco nehra (hehe). Scenaru chyba tah na branku a ani stylisticky labuznici si neprijdu na svoje, jedina akcna scena je do filmu nasilu našraoubovana a nedava v ramci pribehu absolutne ziadny zmysel...taky ten "pozicovnovy film". UPDATE: Ou yea - skoro by som zabudol fakt necakany soundtrack ()

molcan2

Swayne Johnson v tomto filme prekvapivo nehraje nabijaka ktorému sa každý boji postaviť do cesty. Hraje normálneho človeka ktorého úrady "vydierajú" cez syna, ktorý nechce zostať v base. Myslím, že týmto filmom Dwayne dokázal že je aj herec, nie iba blbá korba svalov. Vo filme síce nie je príliš veľa akcie, no vďaka tomu som veril hlavnej postave jej motiváciu. Vedľa The Rocka musím ešte pochváliť Jona Bernthala ako Daniela Jamesa, človeka ktorý dostane Johna Matthewsa (Johnson) do sveta drôg. Plus Susan Sarandon ktorá tu má len drobnú úlohu, ale aj tá sa počíta. Celkovo by som Práskača hodnotil ako prekvapivo dobre natočený film, ktorý dokazuje, že The Rock môže točiť aj dráma a celkom mu to sadne. Do značnej miery- stojí zhľadnutie. ()

Hapretor

Strašná nuda a koukat na Dwayna, jak ze sebe doslova doluje ty obličeje plné emocí a pochopení a snaží se o to "herectví", je k pláči. Dyť vůbec neumí hrát. On patří do filmů kde se jen stupidně něco děje, aby teda divák aspoň neusnul. Tohle byl teda přehmat. Radši ještě jednou stupidní G.I. Joe 2 než toto !!! A nevěřím tomu, že je to podle skutečné události. ()

Filec

Priemerný trest za prvé previnenie pri drogových deliktoch nenásilnej povahy je dlhší než priemerný trest za znásilnenie, obťažovanie detí, lúpež v banke alebo zabitie.... Takže niečo to má do seba!! A to asi to že je to celé postavené na hlavu v tomto svete.. Takže v podstate film bol dobrý.. ()

sadlokan odpad!

Fujtajbl pro udavače všech zemí jako dělanej.Co by po něm chtěli asi,kdyby tomu paňárovi hrozil trest smrti?Zastřelit taliban? ()

BOURQUE

Osobne som čakal niečo iné, no nebol som sklamaný. Film, natočený na základe skutočných udalostí, zobrazuje krutý Svet drog a zákonov a otca („The Rock“), ktorý je ochotný riskovať všetko, len aby dostal svojho syna z väzenia. Z hereckej stránky ma prekvapil práve D. Johnson, ktorý v tomto filme neláme hlavy zločincov ale naopak – snaží sa presadiť ako herec. Trošinku mi vadilo, že B. Pepper dostal len menší priestor. PS: A keď už B. Pepper – čo hovoríte na tie fúzy?? Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

GOREGASM

Snitch je jedno velké klišé a nefunguje na mnoha frontách. Začněme v první linii. The Rock tady už přecijen musí něco zahrát a znatelně mu v takovýchto chvílích dřevnatí emoce ve tváří, respektive tento level zatím nedává. Proto jsem se možná víc nasmál, než by bylo zdrávo a především kapkoidní pláč se mnou cuká ještě teď. Zbytek herců je obsazen zajímavě a kromě nebývale přehrávající Susan, mě potěšil zejména můj dlouholetý oblíbenec Michael Kenneth Williams (The Wire, Boardwalk Empire), který je sice obsazen dle stereotypu, ale umí. Podobných filmů se ročně točí desítky a dovolím si říci, že lepších, přestože podle jmen v titulcích byste čekali opak. Tentokrát budu nekompromisní, naivní a hloupá rutina. 30% ()

MickeyStuma

Být milující otec není pokaždé legrace jak nám ukazuje tento příběh. Pro mnohé je však inspirující. Syn má ohromný průser, hrozí mu že se z vězení dostane až v padesáti a jeho otec je schopný udělat cokoliv aby ho dostal ven . A že to nebude jednoduchá záležitost je více než jasné. O akční film se však kupodivu nejedná. Sice tu něco málo je, ale celkově se spíše jedná o hodně temný a hlavně atmosferický snímek, kde se po celou dobu dá napětí doslova krájet. Téma o drogových kartelech je sice už několikanásobně provařené, ale jak je vidět na tomto případu, stále použitelné. Snaží se držet faktů a neotravuje zbytečnými vedlejšími motivy. Dwayne Johnson opět prokázal svoji schopnost zahrát i dramatické role, i když je přeci jen ještě jasně vidět, že s takovou mimikou má pořád problémy. Každopádně se nejeví toto dílo za špatné či nějak ledabylé. Akční přívrženci sice nadšení nebudou, ale když jim nejde také o to ostatní, dobře jim tak. ()

P.J.2

Je vidět že když Rock chce tak to jde. Není to akční, napínavé a podle skutečné události? I mě to s Rockem nesedělo, ale jsem spokojen. ()

Heroine

Docela napínavě natočené. Zajímavé postavy, netradiční úhel pohledu na tolik omílané téma drogových kartelů. A teda, výše trestů je v porovnání např. se zneužitím dítěte opravdu zvláštní. ()

Shredo

Dlho sa vstupom do deja rozhodne nezaoberá. Šetrí sa čas na srdcervúce scény, troška akcie a naháňačka ala Kobra11. The Rock ako jediný zahral svoju rolu vrámci svojich schopností a udržuje pozornosť. Od druhej polky začína byť film čím akčnejší, tým nudnejší, nič neprináša a tým sa zaraďuje do priemerného snímku, na ktorý si chvíľu po komentári nespomeniem. ()

Wallis3

Někdy je až legrační vidět největší bouchače z bouchačova, jak se snaží hrát vážné role. Ale já patřím k těm,  co jim to nežerou a dle tohohle počinu dělám dobře. ()

Kingjiri

Kdyby mi někdo prásknul, o čem Práskač bude, asi bych dost přemejšlel, jestli si ho vůbec pustit. Ale stejně bych se na něj nejspíš podival kvůli Dwaynu Johnsonovi. Nicméně právě on byl pro mě největšim zklamánim. Sice nehrál nijak špatně, jenomže od jeho role očekávám něco jinýho, než hlavní postavu, která nastalej problém vyřeší přechytračenim (nikoliv zmlácenim, popř. eliminací) svejch protivníků. S tim souvisí i málo akčních scén a vzhledem ke stopáži pomalý tempo vyprávění. Jde spíš o drama s prvkama thrilleru a já prostě čekal něco akčního, druhá silnější hvězda za herecký obsazení. ()

Jakubik

Bylo to divné, když The Rock dostal od feťáků nakládačku ale i to se dá v kinematografii spatřit. Chápu, že se chce Dwayne předvést i co by herec, který umí hrát ale podle mého názoru má ještě pár let času než trošičku zestárne a přestane nás bavit, co by mlátička. No dost bylo o Dwaynu a zpátky k filmu. Tak asi takhle. Nebylo to špatné ale zase to ničím nepřekvapilo. Trochu divnej střih a scénář to chtělo taky trošku doladit. Za zhlédnutí stojí hlavně pro ty co mají rádi Rocka ;-) ()

gp_one

Místy zmatená, místy celkem obstojná nuda. Nevím co bych k tomu ještě dodal, prostě slabší průměr, který mě ničím nezaujal. ()

Ondr@932

Snitch je velmi dobrý ač režisérsky, dějově či herecky skvělý a celkově napínavý krimi thriller. A navíc podle skutečné události, která se stala v 80 letech. Takže i to dodává tomuto filmu velké plus. A jako další plus je, že hlavní rolí tohoto filmu je můj moc oblíbený herec Dwayne The Rock Johnson! Který v tomto filmu hraje opravdu výborně, tak jako v jeho většině filmů. A tento film je na Rocka celkem neobvyklý, jelikož většinou hraje v nějakých akčních nebo sci-fi, kde s jeho svaly namlátí každému, kdo se na něj křivě podívá. Zde je to celkem výrazný opak. Zde hraje otce, který je vedoucí stavebnické firmy a zde jeho svaly téměř nevyužívá ... Prostě je hlavou rodiny a zbraně, bitky jsou pro něj v tomto filmu zcela neznámé. A to se mi na tomto filmu velmi líbí, že Rock už dokáže natočit i nějaký klidnější krimi - thriller jako je tento a navíc bez sebemenší nudy ... Je vidět, že The Rock se ve svém herectví výrazně zlepšuje a to už i ve klidnějších filmu jako je tento. Takže za mě velmi milé překvapení ... 90% PS: Ale je samozřejmě jasné, že Rock jako akční hrdina (například v Rychle a Zběsile) je o mnohem lepší role než hlava rodiny. Ale zde i toto mu velmi padlo. Velký podíl na tom, že je to klidnější krimi - thriller s hlavní postavou Rockem a je to bez sebemenší nudy má kvalitní režie, která je z tohoto filmu cítit už od začátku. ()

darkreider

Ťažká rutina, nič viac. Ale odsýpa to obstojne a El Topo je sympaťák do morku kostí. Gangster, ktorý sa predstaví streľbou z ľahkého guľometu je u mňa vždy vítaný. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)