poster

Astro Boy

 • USA

  Astro Boy

 • Slovensko

  Astroboy

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný / Akční

Hong Kong / USA / Japonsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Americky laděná verze japonské mangy? Nadšení se nedostavilo. Vzhled světa je rozhodně fajn, futurismus a art-deco fungují dobře, ale svět jako takový je nedostatečně představen opravdu ve zkratce. Je to škoda, protože svět plný robotů, které "civilizace" nerecykluje, ale vyhazuje ze své "poletující plošiny" by mohl mít zajímavou historii i detaily, jako co vlastně dělají lidé, když za ně vše dělají roboti:). Samotné téma dětského odloučení a pocitu, že nikam nepatří by mohlo být opravdu hlubší. Závěr s ... nebudu ani komentovat, to mě fakt zklamalo. Přesto všechno jsem se dobře bavil a nenudil se. Ovšem druhé shlédnutí? Dost těžko. PS: Wall-E možná působí jako menší kopie, ale mnohem lépe zvládnutá.(30.9.2010)

 • Hellboy
  ****

  Zábavný film, hodnocení samozřejmě odpovídá tomu, že se jedná o animovaný snímek. V této kategorii je Astro Boy rozhodně nadprůměrným počinem. Vzhledem ke stáří své manga / anime předlohy se nedá říct, že by něco vykrádal. Naopak Astro Boy byl pro mnohé inspirací a je dobře, že se dočkal celovečerního filmu. Japonci by si s tím sami asi poradili trochu jinak... ale americké pojetí není špatné.(14.2.2010)

 • Slartibarkfast
  ***

  I když jsem příznivce animáku musím přiznat, že tohle nebyl můj šálek kávy. Prvotní myšlenka a záměr se mi líbil, ale zpracování a hlavně konec mě dosti zklamal. Když vzpomenu třeba graficky nedotaženou, ale za to citově nabitou Terru, tak se to nedá srovnat. Průměrná zábava o klukovi, co se stal robotem. Doporučuji jen citově zakrnělým jedincům bez smyslu pro děj. 50%(16.10.2010)

 • milka
  **

  Mělo to slušný potenciál stát se akčním animákem pro děti ale hlavně dospělé. A první půl hodinku to i malinko vychází. Potom se to už zvrhne jen do té nejjednodušší pohádky pro nejmenší u které se bude většina osazenstva nudit. Akce je taky nevýrazná a jedna drsná hláška z úst přerostlého robota už člověka z letargie nevytrhne. Škoda.(16.5.2010)

 • D.Moore
  ***

  Plechoví revolucionáři, dobře vybrané hlasy pro (původní, samozřejmě) dabing, hudba Johna Ottmana. To všechno uchránilo jinak průměrného (mně silně nesympatického) Astro Boye od dvouhvězdičkového hodnocení.(5.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace