V lepší společnosti

All Good Things

V lepšej spoločnosti

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2010, 101 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $582,024Tržby Celosvetovo $1,689,000║ dobré obsadenie, herci sa snažia ale v neschopnej statickej chladnej réžii to moc nefunguje /45%/(17.1.2011)

• Thomick

Chaotický. Ale děsně! 1971, 1972, pak už se léta a měsíce přestaly počítat a divák okamžitě ztratil pojem o čase, fakticky o čemkoliv. Skáče se jen po těch jakože nejfatálnějších, zpravidla kýčovitých událostech, který se přitom zákonitě odbývaj, a nakonec All Good Things působí jako prototyp totálně zpackanýho minimalistickýho snímku. Logice věcí bohužel vůbec nepomohly ani řemeslný výkony Kirsten s Ryanem; ba ani fakt, že je to celý založený na skutečných událostech.(27.8.2012)

• ABLABLABLA

I přes božského Ryana, i přes perfektní Kirsten, tak tohle je nehorázná slátanina snažící se vypadat jako velké krimi drama, kdy si můžeme jen domyslet, co se vlastně ve skutečnosti stalo s Kathie /což je naprosto jasné, když byl totální psychopat/. Je mi už otravné psát slova jako nudný a nijaký, ale přesně tohle snímek naprosto vystihuje. Nebýt těch dvou hereckých špiček byla by to slabá 1* až odpad, díky nim 1,5*.(16.2.2014)

• bourec

Od solidního začátku film sklouznul do zbytečnosti.40%.(13.11.2011)

Kirsten Dunst v roce 2010 tvrdila, že na tomhle filmu nejvíc dřela. Bylo to vidět. Bylo to taky ale to jediný, co na tom filmu bylo vidět.(24.12.2011)