V lepší společnosti

V lepšej spoločnosti

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2010, 101 min

• bourec

Od solidního začátku film sklouznul do zbytečnosti.40%.(13.11.2011)

• Enšpígl

Je to především herecký výkon Ryana a Kirsten, který tenhle film dělají jakž takž koukatelným. Hlavně Ryan umí pracovat se svejma postavama naprosto fantasticky a občas jsem z něj neměl příjemný pocit. Chování Kate jsem těžce nechápal, neumím si představit, že bych zůstal s partnerem (kou), kdyby mě chytla za vlasy a odvlekla mě z návštěvy u rodiny, která by nota bena ještě ke všemu nijak nereagovala. To se pak to napětí buduje docela těžko. Nevěděl jsem, že se něco takového skutečně stalo, ale pokud je to tak, jak je ve filmu vykrelseno tak je až směšný, že se to dosud nevyšetřilo. Líbí se mě jak různé společnosti po celým světě musí řídit zákony, které vytvořili zločinci a mafiansko - mocenské skupiny viz Česká republika, já když si nezapnu pás, mám popotahovačky, kamarád Pavla Béma a dalších gaunerů, může přeject ženskou a policie ho pustí, nedivím se, že i tady to dopadlo tak jak dopadlo.(26.3.2012)

O tom, jak mladým krásným a privilegovaným projde všechno na světě. 70%(21.12.2012)

• chezush

Jestli si chcete zkazit večer a zažít nekonečnou nudu, doporučuji si pustit tenhle snímek. Nezajímavé už od začátku a každou minutou horší. Koukat se na mastnou Kirsten, které nikdy nepřijdu na chuť a plýtvání talentu Ryana v sukni a paruce, je bolestivá ztráta času. Divím se sama sobě, že jsem dokoukala takový zbytečný film, který si hraje na něco, co není.(14.6.2013)

• sulimo

Dobře natočený a zahraný odpad. Další případ toho, že s příšernym materiálem co se příběhu týče, nelze vytvořit kvalitní film, ať už si obsadíte sebevětší herecká esa, která hrajou to, co mají hrát, jak nejlépe to jde, když je příběh na nic, zápletka stupidní a dialogy ještě debilnější, tak ke kvalitě filmu pomůže jen lobotomie diváka. Nechápu, proč tuhle plochost měl vůbec někdo potřebu natočit. Tohle je první a doufám, že i poslední film, kde mi Gosling lezl na nervy tolik, až se mi přestal líbit (ono o to možná i šlo, ale v mém případě mi to znechutilo herce samotného), tohle prostě neměl zapotřebí.(2.1.2012)