poster

V lepší společnosti

 • USA

  All Good Things

 • Slovensko

  V lepšej spoločnosti

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chezush
  *

  Jestli si chcete zkazit večer a zažít nekonečnou nudu, doporučuji si pustit tenhle snímek. Nezajímavé už od začátku a každou minutou horší. Koukat se na mastnou Kirsten, které nikdy nepřijdu na chuť a plýtvání talentu Ryana v sukni a paruce, je bolestivá ztráta času. Divím se sama sobě, že jsem dokoukala takový zbytečný film, který si hraje na něco, co není.(14.6.2013)

 • Thomick
  **

  Chaotický. Ale děsně! 1971, 1972, pak už se léta a měsíce přestaly počítat a divák okamžitě ztratil pojem o čase, fakticky o čemkoliv. Skáče se jen po těch jakože nejfatálnějších, zpravidla kýčovitých událostech, který se přitom zákonitě odbývaj, a nakonec All Good Things působí jako prototyp totálně zpackanýho minimalistickýho snímku. Logice věcí bohužel vůbec nepomohly ani řemeslný výkony Kirsten s Ryanem; ba ani fakt, že je to celý založený na skutečných událostech.(27.8.2012)

 • Doudis19
  **

  Náhled do života jedné zvláštní osobnosti, která ač měla vše a ještě mnohem víc, nedokázala své chování respektive činy vést spolu se společenskou konvencí a tak rázem o vše přišla. Zvláštní film, kde ačkoli Gosling dělá co může, osobnost které svěřil své charisma je natolik nečitelná až psychopatická, že její chování nejde pochopit ani s vypravěčským komentářem samotné osoby. Navíc je to hrozná nuda a tak potěší snad pouze Kirsten Dunst, která vedle šíleného hlavního hrdiny působí překrásně civilně s třešničkou na dortu v podobě scény ve sprše :-).(15.7.2012)

 • Xmilden
  **

  Co tím chtěl básník vlastně říci? Bylo mě až skoro trapně, když jsem zjistil, že určité role prostě Gosling zahrát nezvládne. Tady mu navíc podráží nohy hodně zvláštní příběh, ve kterém nakonec zase tolik nezaujme ani slibovaná topless scéna Kirsten Dunst. 40%(11.12.2014)

 • MontyBrogan
  **

  Predstavte si, že by bola Dogma 95 aplikovaná na herectvo a scenár. Tak asi pôsobí film All Good Things. Miestami nefunkčná vzťahovka, ktorá priamo úmerne s tým ako sa mení na kriminálku, začína byť až smiešna. Musím povedať, že sa čudujem ako do takého filmu dostali všetkých tých dobrých hercov. 5/10 a prikláňam sa k podpriemeru, pretože sa výnimočne nečudujem ani verbalovmu hodnoteniu a na tom asi niečo bude.(1.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace