V lepší společnosti

V lepšej spoločnosti

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2010, 101 min

• Morholt

Gosling dobrý, Langella dobrý a Kirsten Dunst konečně nahoře bez. Ale tím veškerá pozitiva končí. Sice chápu, že to byla relativně přesná rekonstrukce, ale v tomhle případě bych uvítal trošku toho fabulování, protože takhle film vyzněl, víceméně, nijak. Zkrátka bohatý psychotický chlapec si narazí roštěnku z lidu, po chvílích spokojeného manželství přijde krize a děvče zmizí. Tečka. Omáčka okolo nikde, vypjatých momentů, které by diváka alespoň navedly nějakým směrem, aby si mohl domýšlet, také pomálu. Kriminálky, ve kterých se není čeho chytit jsou prostě na houby a tady se to bezezbytku potvrdilo. 40%(8.11.2014)

• verbal

Nejbližší novela Trestního řádu prostě musí obsahovat trestný čin Týrání filmem! "1. Kdo natočí nebo se bude podílet na produkci takovéto sračky, kterou záměrně označí jako thriller, nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného, bude potrestán odnětím svobody na 25 let až doživotí. 2. Trestem smrti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem." Doufám, že už někdo pro pana Jareckého mydlí provaz! Smrtící nuda dostala nový rozměr! Za to, že jsem špatně vysál obývák a nezvedl na hajzlu prkýnko a chtěl jsem se udobřovat, jsem si něco takového opravdu nezasloužil! Naštěstí i má Drahá je soudná a uznala, že to přehnala a příště prý zvolí přiměřenější trest! K tomu, že jsem si do krve okousal nehty a jen tak z dlouhé chvíle oškrábal významnou část zdi nad sedačkou, jsem navíc musel přihlížet trestuhodnému plýtvání skvělým panem Goslingem a hodinu čtyřicet zvracet nad "krásou" spidermanovy dívky.(15.12.2010)

• ABLABLABLA

I přes božského Ryana, i přes perfektní Kirsten, tak tohle je nehorázná slátanina snažící se vypadat jako velké krimi drama, kdy si můžeme jen domyslet, co se vlastně ve skutečnosti stalo s Kathie /což je naprosto jasné, když byl totální psychopat/. Je mi už otravné psát slova jako nudný a nijaký, ale přesně tohle snímek naprosto vystihuje. Nebýt těch dvou hereckých špiček byla by to slabá 1* až odpad, díky nim 1,5*.(16.2.2014)

Tak nějak dobrý, Kirsten je miloučká pěkňoučká, Ryan zas výborně hraje labilního syna milionáře .. jen ten konec, probůh, co TO bylo? za mě průměr, příběh prý založený na skutečných událostech, mě osobně teda moc nedostává(2.5.2011)

Kirsten Dunst v roce 2010 tvrdila, že na tomhle filmu nejvíc dřela. Bylo to vidět. Bylo to taky ale to jediný, co na tom filmu bylo vidět.(24.12.2011)

• - Spoiler: Film je inspirován skutečným příběhem - možná vůbec nejznámějším případem pohřešované osoby ve státu New York, Roberta Dursta, dědice miliardového rodinného impéria ve stavebnictví, který žil dvojím životem: na veřejnosti úspěšný podnikatel, ale v soukromí sexuální zvrhlík, mezi jehož nejnevinnější koníčky patřilo mučení a různé sadistické hrátky. Svého posledního milence, Morrise Blacka (71), zavraždil a rozčtvrtil. Jeho tělo rozřezal a kusy masa postupně házel do moře v Mexickém zálivu. Policie je také přesvědčena, že zavraždil svoji ženu, která záhadně zmizela v roce 1982. Durst byl v sedmi letech svědkem sebevraždy své matky, která skočila ze střechy rodinného domu. V dětství Durstovi lékaři mylně zjistili schizofrenii, která byla později překvalifikovaná na Aspergerův syndrom, což je mírná forma autismu. (Eldrick)

• - Kirsten Dunst byla do své role obsazena jako první ze všech. (Karlos80)

• - Ryan Gosling sa cítil zle po tom, čo musel v jednej scéne Kirsten Dunst ťahať za vlasy, a tak jej na druhý deň poslal kvety. (U_S_O)