Film V lepší společnosti byl inspirován nejznámějším nevyřešeným případem pohřešované osoby v newyorské historii. Je to příběh lásky i záhadné vraždy, jež se odehrála v osmdesátých letech na pozadí mocné dynastie obchodující s nemovitostmi. Tento psychologický thriller, jež produkoval a natočil Andrew Jarecki, byl inspirován zmizením Kathie McCormack, manželky dědice impéria s nemovitostmi, Roberta Dursta. Kathie v roce 1982 záhadně zmizela a nikdy ji nenašli. Pan Durst byl podezřelý z její vraždy, ovšem před soudem nikdy nestanul. (oficiální text distributora)

Ant

Dvě třetiny filmu jsou skvělým thrillerem a je zajímavé vidět Goslinga v záporné roli narušeného milionáře. Nicméně poslední třetina je jak vystřižená z jiného filmu. Tentokrát ale nejde vinit scénáristu z příliš bujné fantazie, jako spíš příběh samotný, který se skutečně stal. Přesto myslím, že by udělali líp, kdyby tam tu poslední část nedávali, protože docela zásadně kazí dojem z celého filmu. Tak jako tak ale nemůžu přehlédnout dobré herecké výkony a zmiňované 2/3 filmu. 7/10 ()

klerik

Veľmi zvláštny film. A zaujímavý. Veľa príbehu tam nie je, ale herecké výkony sú famózne. Dobová atmosféra ma dostala. VÝMENA s Angelinou Jolie mala možno hustejšiu atmosféru a silnejšie emócie, ale V lepšej spločnosti ma dostalo viac. Ryan Gosling asi ani nemá zlý film... ()

Arsenal83

Film som si zámerne pozrel až po seriáli z roku 2015, ktorý je všade tak prudko hore hodnotený. Mne sa nepáčil veľmi ani ten a tento film ešte menej. Ryan Gosling je jediné, čo to nejako ťahá, má výborné masky a dobrý herecký prejav. Film nie je dobrou kriminálkou, zameriava sa skôr na zobrazenie Dursta ako šialenca, človeka, ktorý to zjavne nemá v poriadku. Tým príbeh nikam veľmi nesmeruje, je pomalý a mňa nudil. ()

MontyBrogan

Predstavte si, že by bola Dogma 95 aplikovaná na herectvo a scenár. Tak asi pôsobí film All Good Things. Miestami nefunkčná vzťahovka, ktorá priamo úmerne s tým ako sa mení na kriminálku, začína byť až smiešna. Musím povedať, že sa čudujem ako do takého filmu dostali všetkých tých dobrých hercov. 5/10 a prikláňam sa k podpriemeru, pretože sa výnimočne nečudujem ani verbalovmu hodnoteniu a na tom asi niečo bude. ()

Thomick

Chaotický. Ale děsně! 1971, 1972, pak už se léta a měsíce přestaly počítat a divák okamžitě ztratil pojem o čase, fakticky o čemkoliv. Skáče se jen po těch jakože nejfatálnějších, zpravidla kýčovitých událostech, který se přitom zákonitě odbývaj, a nakonec All Good Things působí jako prototyp totálně zpackanýho minimalistickýho snímku. Logice věcí bohužel vůbec nepomohly ani řemeslný výkony Kirsten s Ryanem; ba ani fakt, že je to celý založený na skutečných událostech. ()

HellFire

Co se kvality filmu týče, tak všechno vypadá krásně uhlazeně, ale nemá to žádnou jiskru. Ryan Gosling je celý takový unylý. Líbila se mi alespoň příběhová linie o tom, jak je občas těžké splnit si své sny. Nejdříve se zdá, že kráčíte správným směrem a ve druhé chvíli se vám celý život rozpadne. A že všechno to bohatství a věci jsou vám nakonec k ničemu. ()

mm13

To nízke hodnotenie mi príde prehnané. Mysteriózny nádych púta pozornosť, blížiaca sa hrozba budí napätie, Kirsten a Ryan sú spolu s ostatným osadenstvom dokonalí, nič podstatné tomu nechýba. Pomalšie tempo mne málokedy prekáža, pri takýchto atmosférických snímkoch najmenej. Fajn filmový zážitok. ()

Morholt

Gosling dobrý, Langella dobrý a Kirsten Dunst konečně nahoře bez. Ale tím veškerá pozitiva končí. Sice chápu, že to byla relativně přesná rekonstrukce, ale v tomhle případě bych uvítal trošku toho fabulování, protože takhle film vyzněl, víceméně, nijak. Zkrátka bohatý psychotický chlapec si narazí roštěnku z lidu, po chvílích spokojeného manželství přijde krize a děvče zmizí. Tečka. Omáčka okolo nikde, vypjatých momentů, které by diváka alespoň navedly nějakým směrem, aby si mohl domýšlet, také pomálu. Kriminálky, ve kterých se není čeho chytit jsou prostě na houby a tady se to bezezbytku potvrdilo. 40% ()

malylada

Jakési mapovaní neuzavřeného případu, kdy se tvůrci pokusili o jistý pokud rekonstrukce. Vše se točí kolem vynikajíce herecky ztvárněného páru a určitých fází jejich vztahu. Z romantického vztahu se stává peklo a z Goslinga se přetransformuje borec chladných emocí, se sklony k násilí. Pasáže, kdy to mezi manžely houstne a následná rekonstrukce zmizení manželky, včetně života podezřelého manžela v pokročilém věku, mě docela šokovala. Hlavně neschopnost usvědčit očividného pachatele. Je velká škoda, že jednotlivé části děje byly příliš brzo utnuté a nikdy nedokázaly využít svůj potenciál. Na pomalý začátek se poslední hodinka povedla a osobně mi přijde film podhodnocován. Takový Fincher by si určitě poradil lépe.......6/10 ()

Pegas1632

Já se u toho nehorázně nudila. Ok hlavní herecká dvojice hraje dobře, ale fakt to film nezachrání :/ Nemá to tempo, sem tam chybí logika - prostě zabitej čas - nestojí za to, pokud nejste skalním fanouškem Goslinga nebo Dunst. ()

Ajinka126

Znovu musím položit otázku: "CO JE NA TOM MYSTERIÓZNÍ?!". To, že někomu projde vražda, nebo se vůbec objasní, z toho skutečně mysteri film nedělá! Omlouvám se za spojler, ale jen kvůli tomu popisu jsem se na to dívala. ()

Lama.Lama

I když se film místy hrozně táhl, zanechal ve mně zvláštní pocit. Jednoznačně jsem zůstávala čumět odporem nad Davidovým chováním. Takové to plížící se šílenství mi nahání husí kůži. To je ale asi tak jediný pocit, který ve mě po zhlédnutí zůstal. Samozřejmě nemohu zapomenout na herecký výkon Kirsten, protože tu ať strčíte do jakéhokoli sračkoidního filmu, prostě herecky nezklame. ()

hous.enka

Herecký koncert Kirsten Dunst a Ryana Goslinga. První polovina je výborná, druhá už trochu víc vázne, ale pořád je to dobré. Problém filmu je, že se neobtěžuje s vysvětlováním detailů a závěrečná čtvrthodinka směřuje k jedinému: nakonec je to jen taková lepší detektivka. Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale kvůli hereckému obsazení (F. Langella a samozřejmě duo Gosling - Dunst) nakonec dávám ty čtyři. Škoda, že film nakonec sklouzne k tomu, že mafiáni jsou vždycky za vodou, místo toho aby nějak líp vyprávěl o vztahu těch dvou. ()

MartinezZ

19.2.2011 ~ Mysteriózně natočené nudné nic na základě skutečného případu a nově nalezených skutečností. Patlanina, u které už skutečně nevím, jestli jsem jí vůbec dokoukal. ~ Ryan je členem vlivné rodiny newyorských realitních agentů a je tak trochu černou ovcí. Nemá zájem o tuhle práci, je poznamenán smrtí své matky, které byl svědkem a nejraději je mimo lidi a všelijaké složité městské ukvapené dění. ~ I najde si mladou hezkou přítelkyni, která jeho změny nálad do jisté míry akceptuje, ale nic netrvá věčně a velká láska se mění v záhadu, o které jeho žena Kirsten nemá ani potuchy. O jeho minulosti a třináctých komnatách nemá ani zdání a kdyby tušila, že se sama zanedlouho stane součástí záhady života celé téhle divné famílie, zmizela by ihned, jakmile by mohla. Takhle jí s tím (asi?) někdo pomohl. ~ Autoři si pohráli s nějakým starým více méně známým newyorským příběhem, který se nikdy nevyšetřil a jali se na něm postavit celý film s tím, že si sami plno věcí domysleli. Bohužel je ale celá tahle srágora dost nudná, stále tam jakoby o nic nejde a pomyslná mysterióznost se snaží dát příběhu punc originality a navodit strach. Nedaří se a ani jako krimi to moc nefunguje. Ve filmu jsem se dost nudil, nerozuměl jsem, proč to Ryan dělá, co s tím má společného jeho rodina a vážně si už nepamatuji, zda jsem to nevypnul někdy před koncem. Film má mít nějaký start, průběh a cíl, to jsem tady nenašel a skutečně mě velice nebavilo čekat, jestli se ke konci objeví nějaká úžasné vševysvětlující řešení. Kirsten je pěkná, Ryan je magor a já furt sledoval čas, kdy už to skončí. ()

Lamiczka

Tak nějak dobrý, Kirsten je miloučká pěkňoučká, Ryan zas výborně hraje labilního syna milionáře .. jen ten konec, probůh, co TO bylo? za mě průměr, příběh prý založený na skutečných událostech, mě osobně teda moc nedostává ()

ivishka

Nemohla jsem uvěřit tak nízkému hodnocení a protože jsem altruista a samaritán(možná i trochu masochista-podle toho jakým filmům dávám šanci)tak jsem se rozhodla věnovat americkým filmařům mých drahocenných 101 minut života. Dejme tomu polovina zas tak špatná investice nebyla. Ráda bych pochválila za výkon Ryana Goslinga ale jaksi to nejde - třebaže jsem jeho úchylnou a narušenou postavu nenáviděla po celou dobu filmu(asi známka toho, že to dobře zahrál)...více než pochvalu by si zasloužila Kirsten Dunst(opět mě napadla hláška z Přátel-zasloužil bych metál).Velmi mě pobavil konec filmu s jedním z nejhorších maskérských triků jak nechat zetárnout 32-letého herce na 70 a přitom mu zanecháte identicky atletickou postavu jen mu na hlavu plácnete nějákou vazelínu či co a umělý šedý pačesy...Docela smutně špatný konec takového slibného tématu....a maření perfektního výkonu skvělé Kirsten... ()

blackrain

Já se začínám pomalu bát filmů, které jsou natočeny podle skutečných událostí. Vzbuzují ve mě totiž pocit nedůvery a obezřetnosti. Příběh je to velmi atraktivní. Chvilku se tváří jako romantické drama, ale pak se přeleje v něco úplně jiného. Nejsem si jistá, jestli byla tato role Kirstin Dunst tou nejlepší v celé její filmografii, jak se o ní ráčila vyjádřit. Asi si byla natolik jistá, že si to troufla říct. Myslím si, že tuhle svou laťku klidně překročí. ()

ABLABLABLA

I přes božského Ryana, i přes perfektní Kirsten, tak tohle je nehorázná slátanina snažící se vypadat jako velké krimi drama, kdy si můžeme jen domyslet, co se vlastně ve skutečnosti stalo s Kathie /což je naprosto jasné, když byl totální psychopat/. Je mi už otravné psát slova jako nudný a nijaký, ale přesně tohle snímek naprosto vystihuje. Nebýt těch dvou hereckých špiček byla by to slabá 1* až odpad, díky nim 1,5*. ()

slunicko2

Americký realismus 50. let transformovaný do beztvaré podoby současného filmového tabloidu aneb Třetí umělecká odmocnina z thrilleru. Nebýt 30letého Ryana Goslinga, vypnul bych to po deseti minutách. ()

Zachraňte agenta Ryana!

Zachraňte agenta Ryana!

29.01.2008

Tak zní nařízení studia Paramount, které se rozhodlo vzkřísit sérii špionážních thrillerů inspirovaných bestsellery Toma Clancyho. Není se čemu divit. Agent Jack Ryan se dočkal solidního komerčního… (více)