Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

BluT

Film pro mě byl jedno velké příjemné překvapení. Z hodnocení, jež se povalují tady na csfd jsem čekal vykrádačku bez nápadu a průměrnou zábavu (film jsem chtěl vidět hlavně kvůli hudbě Panic! At The Disco, které tam ale nakonec moc nebylo), ale film je příjemně svěží, rychle ubíhá a když se začnete trošku nudit, tak se můžete alespoň koukat na sexy Megan Fox. 70% ()

Billie777

Takže. Nic jsem od toho nečekala. Důvod zhlédnutí byla nuda. Měla jsem chuť na nějaký průměrný horor. Amandu Seyfried mám ráda pořád víc a víc. Megan Fox ve filmu předvedla hlavně to, jak je krásná a sexy. Vlastně za to ani nemůže, tyhle role jsou prostě její úděl. Ikdyž by si už zasloužila taky něco jiného. Tenhle film má být horor. Spíše bych řekla takový teenagerský horor. Ovšem vlastně nevím, jestli jsem viděla horor. Nebála jsem se. Má to být také komedie. Nesmála jsem se. Pár dobrých hlášek ale komedií bych to nenazvala. Film nijak nepřekvapí. Po dokoukání na něj rychle zapomenete. Děj je naprosto předvídatelný. Je to vlastně taková blbůstka, která ale neurazí. Původně jsem chtěla dát jen dvě hvězdičky ale nakonec jsou to tři. Přece jenom to v sobě mělo napětí a film mi utekl krásně rychle, nenudila jsem se. Tak za to ta třetí hvězda. ()

Scytale

Trochu naivně jsem doufal, že tento film bude představovat protiváhu přesládle emo romantické slátanině Stmívání která byla nekoukatelná, ale bohužel je to v bledě modrém ta samá teenagerovská (tentokrát ne upírská, ale démonská) slátanina. Velmi slabý a předvídatelný scénář alespoň pobaví prostřednictvím Megan Foxové, protože tak idiotské věty, které její postava pronáší se jen tak neslyší. Film víceméně postrádá scénickou hudbu, neboť jediné coneustále slyšíte je záplava nějakého amerického teenagerovského emo rocku. A na závěr si neodpustím otázku - "Proč proboha Lance Henrinksen bral takový štěk?!". ()

Castorr

Připomínalo mě to Buffy tou atmosférou střední školy a nadpřirozený krásky, která svádí kluky a poté konzumuje. Zase tak špatný to není, hlavně kvůli ... no asi víte o kom mluvím :D Od takový krásky jako je Megan bych se snad taky nechal sníst. ()

cab

Chtel jsem dat tri hvezdy, ale z odstupem casu musim konstatovat, ze ani slicne se snazici (Megan Fox) se nepodarilo mi zaryt do pameti nic z celeho pribehu o krvelacne posedlosti po muzskych. Kdyby holky byly aspon k nakousnuti nebo vyslecene. 40% ()

NeosinneR

Celkom neobvyklý "teen horor", no napriek očakávanej B-čkovosti celkom podarený. Samozrejme na tej podarenosti sa podielali obe hotties, Megan aj Amanda, bez ktorých by to pravdepodobne stratilo isté percentá. Taktiež musím pochváliť režisérku za záverečné titulky - veľmi, veľmi dobré. ()

Ilhan

Hodně, hodně povedený film. Přesně podle mého gusta. Démon a okultismus, to je moje a všechno to kupovivu pasuje. Atmoséra výborná, příběsi se možná trochu pomaleji rozjíždí a pak na jednou rychle končí, což mi přijde jako trochu netradiční styl vyprávění, ale kvalitě filmu to nijak neubírá. Konec sice trochu přitažený za vlasy, protože to vznášení si mohli odpustit, ale jinak nemám co vytknout. Navíc ještě hláškující Megan Fox je opravdu nezapomenutelná. 85 % ()

Plasticine

koho by napadlo, že cesta ke slávě vede přes satana? mohla to být parádní kultovka, jen kdyby to Kusama režisérsky zvládla. dramatičnost a vtipnost dialogů totálně zahrabala. škoda. ale alespoň holky stály za to. že Megan Fox je kost, to je známý fakt, ale mile mě překvapila roztomilá Amanda Seyfried. hmm jo, pěkně se na to kouká. ()

noby

Teenagerské romantické drama zkřížené s mysteriózní hororvou vyvražďovačkou? Postelová scéna Amandy Seyfried s Megan Fox? Prosím? Tedy celek podivná splácanina o ničem, oproti tomu plná povedených odkazů a narážek a sem tam i dobrých hlášek. Na vypnutí - proč ne. ()

MareT.

Já jsem prostě spokojen. Vtipné to je (i když místama mi přišlo, že tvůrci se snaží za každou cenu vtipkovat i tam, kde se to zrovna nehodí), sexy to je, krvavé jakbysmet (místama mě to trošičku překvapilo) a na obě herečky se dívalo parádně, děj nebyl až tak stupidní, jak jsem si myslel, že bude a na vrcholu stojí pohodový soundtrack. ()

F.W.Colqhoun

Leccos napoví už skutečnost, že v tom Amanda Seyfried hraje tu ošklivou s nevýraznými ňadry... Místy blboučké, místy bez varování (a nekonzistentně) zábavné, hezky barevné a kdyby nebylo nic výživnějšího (a kdyby byl jeden ve věku cílové skupiny), dalo by se u toho plných 98 minut masivně honit. ()

Hanys_

Karyn Kusama vzala celkem zajímavý a ujetý scénář a natočila něco mezi horrorem a teenege komedií. Problém je, že to v jejím podání moc nefunguje. V paměti mi zůstane líbačka Megan a Amandy a závěrečné titles, a to je celkem málo. 3.5/10 ()

XdanteX

probůh ten film byl skoro tak debilní jako jsou dnešní teenageři pro které byl ASI točený. tzn. velice... Některé vtípky jako o tom neznámem Philu Collinsovi nebo o tom boxerském filmu Rocky Horror PS byly fájn a neskutečně kontrastovaly potom se zbytkem toho odpadu. Nakonec pak celoživotní Goody two shoes - Adam Brody jako demonický frontman satanista...výborný :D ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)