Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiální text distributora)

MaxQ69

Nejvíc se mi líbily první tři povídky. Ale zbylých pět také stály za to. Tenhle soubor povídek se těžko komentuje, můžu jen jednodušše říct, že se mi to líbilo a klíďo bych zkouknul zas :-) ()

veverysiak

Na takom malom priestore sa nedalo čakať viac ako milá konverzačka rôznych párov s jemným načrtnutím ich pováh, miestami na pobavenie, miestami na zamyslenie, ale celkove to nemalo takmer žiadnu vypovedaciu hodnotu, na takú zaujímavú tému to malo veľmi prchavý obsah, takže 55%. ()

imaginer21

Moc ne... Pár trefných point zabalených v "Po soumrakovském" hávu, jedna unesitelná historka a nevkusná snaha o konkurenci kanadskému "Young people fucking". Navíc výstavba jednotlivých historek jdoucích za sebou nutí diváka čekat na tu "lepší další" a když ani ta nedojde, naděje měkne jak prvotní záhřev v kalhotách. ()

Meggie3

Výborný námět. Díky členěným scénám film docela svižně utíká a jsou tam i úsměvné momenty. Přesto jsem si párkrát říkala ať už je další scéna, že už to zbytečně natahujou (viz. Trudy a Gene). U mě je to na tři a půl hvězdičky. ()

SpeedyL

Úsměvně pravdivě pojato, co se člověk může dozvědět po milostvých hrátkách. Otevřený nenudný "oktameron" o citech mozku, které se vyřítí po uplynutí citů těla u různých dvojic různých věků či orientací. 78% ()

Matt2626

Bavilo ma to. A myslím že to je hlavné. Rôzne pohľady na rôzne "skupiny" ľudí čo milujú sex. Až na ten buzerantský pár čo sa hádali kto je mamka a taťka to bolo skvelé....75% ()

Mangus

Celkom milé. Ale ku koncu aj napriek krátkej stopáži trochu nudné. Najkrajší príbeh je hneď ten prvý, celkom veľavravný je aj ten o gayovi, ktorý nevie, že je gay.Sympatický je aj ten s lesbičkami (vlastne len jednou), kde hrala Zoe Saldana (z Avatara a Startreku) kvôli ktorej som si vlastne film aj pozrel. Napriek nie môjmu najlepšiu hodnoteniu je to dôkaz, že film sa dá celý postaviť len na krátkych dialógoch. Ale chcelo by to menej príbehov a hlbšie vtiahnutie diváka do ich príbehov. Toto je len koláž, bez vzájomnej interakcie, súzvuku, harmónie. Čakal som viac, hlavne po prvom príbehu, ktorý ma jediný chytil za srdce. 6/10 ()

Hrobař

Žádná velká komedie to není, ale není to vůbec špatné. Pár minut po sexu rozdílných párů o nich řekne daleko víc než konverzačka na 3 hodiny. Dobrej nápad, dobrý zpracování. ()

MistrTom

Velmi osvěžující počin v dnešní době "cviček od Bati". Musím se přiznat, že se mi líbí i ten styl více krátkých příběhů. ()

ReTeZa

Nic víc, než název napovídá v tom filmu není... Mě se nejvíc líbila ta poslední epizodka s prostitutkou a vyděšencem, který dostal zadarmo... ()

JAzzeURo

Konverzační film, který nám ukazuje různé formy více či méně reálných postkoitálních situací. Celkově film nemá ani příliš vtipné monmenty a ani příliš otevřené záběry. Herecké výkony jsou taktéž průměrné. ()

Traktorista

Slušné propojení několika krástkých příběhů, které spolu absolutně nesouvisí do jednoho filmu. Tenhle filmek není o sexu, ale jak je již dáno z názvu, je o to, co se odehrává po něm. A jelikož je to celé postavené na dialozích, tak jsem se toho ze začátku lehce bál - ale je to zvládnuto perfektně - parádní dialogy, skvělé hlášky, úžasně zahrané, krásně natočené a lehce provokativní - to vše jsem od tohoto filmu čekal a taky jsem to dostal na stříbrném podnose. Jedna hvězda za Emmanuelle Chriqui .) ()

Meďo

skutočne neviem čo týmto filmom chcel básnik povedať, ale pár vtipných vydarených situácii tam bolo a povedzme si narovinu, kto si nepozrie film v ktorom si to rozdajú Mila a Zoe!!?? :) Splnený sen!!... Ináč film ani nestojí za zmienku. Slabé *** ()