V Las Vegas se právě koná setkání ufologů, na které zamířily tisíce nadšenců z celé země. Na shromáždění přijíždí i doktorka Alex Friedmanová, která je odbornicí na odhalování astrofyzikálních anomálií. Zatímco Alex v mimozemšťany věří, taxikář Jack se k této otázce staví skepticky a lidi v mimozemských převlecích považuje za cvoky. Krátce poté se v Jackově taxíku objeví dvě podivné děti, Sara a Seth, kteří si přejí odvézt na Horu čarodějnic do nevadské pouště. Jack netuší, že obě děti mají tak trochu nadpřirozené schopnosti, ani to, že se za chvíli ocitne v samém epicentru divokého dobrodružství. Musí ochránit své pasažéry před všehoschopnými zabijáky a na místo dojet první. (TV Nova)

Echoes

Chvíli mě bolelo za krkem, pak záda, nohy... Tak jsem se převalil, na chvíli zavřel oči a zbývá jediná otázka: Už bude konec? ()

Pitryx

Kupodivu to mělo spád i napětí, snad jen hrdinové nemuseli být děti. Ale jinak jsem se bavil a v podstatě ani nenudil. 201209238954/9415 ()

Brano

Rodinný film, ktorý je určený skôr pre tých mladších. Dobrodružná nudná rozprávka, ktorá ma navyše v hlavnej úlohe v podobe "mimozemšťanov" obsadené deti, ktoré mi rozhodne na kvalite nepridali. The Rock je fajn herec, ale toto rozhodne nie je jeho typ filmov. ()

Berty00

Hora čarodejníc !?!? WTF !?!?! Od prvého momentu keď dávali počas filmu na Markíze reklamy som tušil že z obsadením Dwayna Johnsona to bude katastrofa (Povedzme si že len dva filmy s ním su dobré a to Welcome to the jungle a ešte jak-tak Kráčajúca skala) ale toto bola sračka..Bezpochyby...Veď nech ide ten primrdaný "The Rock" predstierať že skáče na ľudí vo wrestlingu a spievať hlúpe piesne hlúpim manažérom(Kto sledoval wrestling tak vie o čom hovorím..)...Ale hrať sa na herca..Tak to mu teda nejde...Jemu to nejde ani predstierať ale technicky aj wrestleri sú herci...On je jeden z takých herco ktorý nahodí drsný výraz a potom milý a myslí že je všetko vyriešené...No našťastie to tak najde...No a k filmu tak Tito nech si hlavne nepozrejú psychycki labilní fanúšikovia filmu ..Minimálne by rozbili ovládačom televíziu ..Ďalší extrém bola už spomínaná televízna stanica Markíza...,,Pokračujte v tom čo robíte pretože to robíte skvelo" ...Samozrejme myslené ironicky...Fakt ako slovenský dabing na B-čkových filmoch je divácka ginocída...Ako chápem že je to slovenská televízia ale z času na čas by bolo dobré pustit aj niečo v pôvodnom jazyku s titulkami...Tú 1* hviezdu dávam len z ľútosti o pokus natočiť film ale keď takto bude pokračovať tento režisér tak to má zrátané so svojou kariérou...Každopádne snaha bola a naviac sa nezmôžem no s radosťou môžem povedať že si to už vživote nepustím... ()

borohub

Myslím, že tomuto filmu dost v popularitě pomohla taxiková scéna, jak se Rock otáčí. I já jsem se k tomuto filmu dostal stejným způsobem (mj. mám rád i Dwayna Johnsona). Co se týče snímku, fakt je to infantilní sračka , která je občas fakt tak dětinská, že se z toho chce až brečet. Efekty vyloženě nechutné (viz. třeba jak se odrážely kulky), děj taky nic moc extra. Každopádně i přesto mě tenhle film docela bavil.. Takže proč ne. Někdy v budoucnu na to třeba ještě kouknu.. 70% ()

Bobofon

Vrahem je Disney, tahle firma tento film svými obvyklými a už 50 let stejnými postupy pohřbila, jako už tolik věcí před tím. Kdyby Disney natočil Pána prstenů, běhají tam roztomilí psíci a trpaslíčci a celé to je bezpohlavnější než nedospělý láčkovec. Disney prostě má patent chrlit filmy pro všechny, který se pak nelíběj nikomu. Klady tu ale jsou: The Rock je dobrej, za něj jedna hvězda. Ta druhá za děti, který nejsou, s výjimkou konce, až tak cukrkandlový jak to Disney umí. Mimochodem Stegr, co tu psal obsah, to neviděl ani z rychlíku. ()

BradleyT

No, musím říct, že se mi to moc líbilo - svižná dobrodružná a zajímavá akční sci-fi. Sice to není žádný klenot, ale v kinech bych si to dokázal představit. ()

White-Man

I když se může jevit, že tento film je určený hlavně pro dětské publikum, dle mého názoru tomu tak není. Film obsahoval příliš mnoho násilí, a tak si nemyslím, že je určen pro malé děti. Spíše pro odrostlejší publikum. Tak začátek máme za sebou a teď k samotnému filmu. Nemůžu říci, že film byl špatný, ale žádná sláva to taky nebyla. Jeden z mých oblíbených herců, Dwayne Johnson, mě nezklamal a za zmínku stojí také talentovaná a krásná AnnaSophia Robb, která čeká na tu správnou roli, která by ji vyhoupla nahoru. Během dalšího nudného večera mě film zabavil dostatečně. ()

sirrgulo

Rock občas hodí zajímavou hlášku, akce má docela spád a ani ty děcka nejsou moc protivný (i když ten kluk podceňující lidi my trochu lezl na nervy). A tak je útěk na horu čarodějnic docela slušným snímkem na jedno podívání. ()

Alice Ashley

Jednoduchý příběh se šťastným koncem. Je to Disney film, rodinný, za účelem pobavit. Neočekávala jsem žádný extra thriller. Stejně tak jak u "Push", moje slabost pro filmy o "vyjímečných lidech" je silnější než touha po kvalitním filmovým zážitku. :D Mě se to líbilo, zvláště ty efekty. :) Hodnotím to jako "dobrý". ()

zzzzzjjjjj

Není to špatný film,ale rozhodně jsem čekal mnohem víc.Dwayne Johnson je namakaný a sympatický herec,který se často představuje v akčňákách,proto bych od něj čekal víc.Pot a krev z minulého roku je o level jinde.Nemám na to vysvětlení,ale jméno Bruno se mu do této role velice hodí.Jednoduchý scénář,nazval bych to jako scifišaškárna bez žádné porcičky zábavy.Ty 3* si tento film zaslouží,ale víc ani ťuk.Jestli bude i dvojka,tak to bude nejspíš dost velkej podprůměr.Dávám 55%. ()

blazma

Tak nadějný příběh a nakonec to byl více méně průser a nuda, až na pár momentů. Dwayne celkem rychle rozdýchal, že veze emzáky, ale budiž. efekty a akce byla více méně strašně nezáživná, předvídatelná a prostě nudná. Celkově film svojí jednoduchostí určitě pobaví, jenže za týden už ani nebudete vědět, že jste něco takového viděli. ()

baclajean

Rok 2009 bol dosť pokročilý rok na to, aby vo filme, kde sa oháňajú fyzikálnymi a vesmírnymi zákonmi a pravidlami, neporušovali polovicu z nich. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

redalert21

"Rodinný" film bez špetny nápadu a pro me nejvetsí "prekvapeni" hodne zlý výkon Dwayna, nevím proč příjma tyto "dětské" role a nevěnuje se "lepším" věcem...Dva mimozemšánci se snáží zachránit svou i naši planetu, ale zlé USA jim to nechce dovolit a dokonalý dwayne "taxikář" jim pomáhá na jejich cestě, jo abych nezapomel na jednu osobu, no poznate sami, nechapu jeji vyznam ve filmu, zklamaní ()

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy

04.03.2012

Jonny Quest jako akční velkofilm?

Jonny Quest jako akční velkofilm?

18.03.2009

První zmínka o plánech na hranou adaptaci kresleného seriálu z dílny Hanna-Barbera Jonny Quest prosákla ze studia Warner Bros. už někdy v létě 2007. Pak se na ní tak trochu zapomnělo. Těžko ale najít… (více)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (více)