poster

Tisíc slov

 • USA

  Thousand Words, A

 • Slovensko

  Tisíc slov

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivan_drago
  *

  Mám rád Eddieho od dob jeho stand-up show... Tohle je však blitka všech možných pozitivních emocí, které si náš hlavní hrdina uvědomí v záchvatu možné smrti, díky stromu, který s jeho zbytečným mluvením umírá a on s ním.... Opravdu potřebujeme další takové filmy, kdy by si i naprostý retard s půlkou mozku uvědomil, že se má fajn a má bejt hodnej na své blízké... Opravdu k tomu potřebuje nemocnou matku a snaživého asistenta a debilního duchovního a pár strašně nepovedenejch vtipů... Opravdu to musí končit šťastnou a spokojenou, hrající si rodinou... Trapné a nevkusné... Zavádějící a zcestné... Film jako takový je zbytečný a neskutečně hloupý... A ano, hlavní hrdina se opravdu bojí mluvit, aby nezemřel, takže používá velice srandovní způsoby komunikace, hlavně pantomimu a z toho pramení spousty, ale spousty legrace... Reminiscence na ne nijak dobrý film Lhář, Lhář je tedy na místě...(11.7.2012)

 • bourec
  **

  40%.(9.9.2012)

 • FFilipCZ
  ***

  Eddieho mám rád, je tam pár vtipných situací, ale na Jima a jeho Lháře to prostě nemá..(9.9.2012)

 • JJ.Gibson
  ***

  Snímek Tisíc slov má skutečně dobrý nápad, vlastníte strom, který je s Vámi spjatý a za každé vyřknuté slovo spadne lístek a je jich tisíc a potom, co opadají všechny, tak je konec i pro Vás. Pro odlehčení, je zde Eddie Murphy, který ještě stále dokáže vykřesat zábavné grimasy jako kdysi v Policajtovi z Beverly Hills. Myslím, že ale Tisíc slov nedokázalo využít na sto procent svůj potenciál a to ho bohužel sráží mezi těžký průměr. Což znamená: viděl jsem, fajn, ale nemám potřebu se podívat podruhé. K těm třem hvězdám se tato komedie vyškrábala jen tak tak...(10.1.2014)

 • upson
  ***

  60% :-)(14.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace