Tisíc slov

Tisíc slov

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 88 min

• verbal

Eddie zažívá veliký návrat!! Po trapných, fekálních sračkách totiž konečně zavadil o sračku, která je jen kýčovitá, patetická a opravdu jenom trošičku (asi tak 108 minut) kopíruje další gumovou držku z filmu Lhář, lhář. A tak tu máme jen další slovní průjem dávno mrtvého negroameričana s poselstvím, které zajisté donutí nejednu slaboduchou pipku hlasitě potahovat u žehlení, spoustu hošanů rozmazat si růžovým kapesníčkem oční stíny a verbalovi perfektně naředí stolici. A teď mě omluvte, musím si jít "přepudrovat nos".(20.6.2012)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.(17.6.2012)

• MATADOR

Škoda, že Eddie nemůže v poslední době zavadit o pořádnou roli. V A Thousand Words se ale chytil za frňák a snažil se, i když jeho grimasy zná už každý snad i školou povinný, tak jde vidět snaha. Politováníhodné je však to, že námět je tak chatrný, že nestíhá Eddieho! Držim Ti palce, brácho :)(8.10.2012)

• choze

Podobně jako CLICK rodinná komedie s promarněným námětem, u které se rozhodně nepotrháte smíchy a z patetického závěrečného servírování rodinných hodnot si možná i ublinknete.(11.3.2014)

Kedže som od Eddieho zvyknutý aj na fekálny humor ala zamilovaný profesor 2 tak som zas žiaden skvost neočakával, ale celkom milo potešilo, dokonca tento film vedie aj k zamysleniu ...(18.12.2013)

• - Film se natáčel v Bel Air v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Přestože natáčení skončilo už v roce 2008, v kinech byl snímek uveden až o 4 roky později. (KucC)

• - Jack McCall (Eddie Murphy) nosí hodinky značky Cartier Santos. (dyfur)