Tisíc slov

Thousand Words, A

Tisíc slov

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 88 min

Mlčeti zlato, takže jenom krátce. Zajímavá komedie o cestě sebepoznání, přecházející v lehké drama v poslední třetině…. Velkou radost mám po dlouhé době z Eddieho a těch jeho nezapomenutelných gest, které mi opravdu chyběly, občas i hlášek: Jenom skočím k němu do Ašrámu a nacpu mu to do análu. Skvěle jsem se bavil, žádné zklamání se nekonalo.(14.8.2012)

• B-Boy1

Just another crazy, stupid, cliché comedy with a minimum of laughable jokes...(31.3.2013)

• dyfur

moja zaujímavosť: Jack McCall (Eddie Murphy) nosí hodinky značky Cartier Santos. (dyfur)(1.3.2015)

De facto je to blbost , ale ne špatná je to taková ta blbost u které se pobavíte a která vám i něco dá a když ne tak na večerní oddychovku je to jako dělané . ( 5.3.14/MAC )(5.3.2014)

Ne úplně špatná komedie. Rozhodně patří k tomu lepšímu, co v poslední době Eddie natočil. Uznávám, není moc z čeho vybírat. Ale je to solidní průměr, ideální na zabití dlouhé chvíle.(29.1.2013)