Tisíc slov

Tisíc slov

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 88 min

• dezorz

s ediem murphym to ide dolu vodou. zacali ho asi platit za slovo.(14.9.2012)

• choze

Podobně jako CLICK rodinná komedie s promarněným námětem, u které se rozhodně nepotrháte smíchy a z patetického závěrečného servírování rodinných hodnot si možná i ublinknete.(11.3.2014)

Překvapivě mě to bavilo a to jsem na tyhle american smile komedie vysazenej, slušný Eddie.(17.6.2012)

Kedže som od Eddieho zvyknutý aj na fekálny humor ala zamilovaný profesor 2 tak som zas žiaden skvost neočakával, ale celkom milo potešilo, dokonca tento film vedie aj k zamysleniu ...(18.12.2013)

No né?! Co to?! Murphy není ve fekální komedii a ani nehraje celou rodinu? On tu dokonce dostane stromem přes hubu a bude většinou mlčet! Není to dobře pro všechny hatery?! .... Pokud odečtu hlavně tu velkou agitku na téma > najdi slunce v duši a buď hodný < , tak se Murphymu podařilo i slušně pobavit. Najednou je vidět, že huba nestačí. Musí si tak pomáhat mluvícími panenkami nebo gesty. Věřte, že těch 91 minut uteklo jako voda a nebyl jsem nasraný. Docela mě napadlo, jak bych se musel domluvit bez mluvení?(27.8.2012)