Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

jefff

Krásný příběh, krásný film, krásná myšlenka. Robert De Niro po čase dostal opět roli, která mu sekla. Příběh mě oslovil a dojal, byl výborně zpracovaný. ()

Wbcko

Velmi smutný, avšak vcelku reálný obraz fáze života, do které se nikdo z nás nechce dostat. Příjemné, výborně obsazené drama se silným příběhem a excelentním Robertem de Nirem, kterému byla role zoufale snaživého otce snad šita na míru. ()

zuza99

Podle mě film až moc tlačí na diváka, aby měl pocit lítosti. Bohužel u mě se lítost přeměnila v trapnost a v dost velkou nudu. Přemýšlím o scéně (infarktové), kdy dojde k odhalení, že děti nejsou šťastné. Jestli měl být divák v šoku (asi těžko, když to bylo úplně jasný), jak to s dětmi doopravdy je nebo to měla být další dávka lítosti? Film byl jedna velká nuda, takže jedna hvězda za Roberta De Nira a druhá za to, že jsem neusnula. ()

tommmy89

Robko, Robko ty nám už proste starneš. Síce sa písal rok 2009, ale už vtedy si si vyberal filmy, ako starý dôchodca, ktorý nezvládne žiadnu živšiu akciu. Musel som byť dosť premotivovaný, (a zdohodu okolností sa mi ani nechcelo ísť spať) aby som si pozrel tento počin nudy a zývajúcich úst. Poznám Ťa ako starého kmotra mafiána a drsňáka. Tento šedivý dedko v polotelenovele Ti nesedí... Ale tak, zhodou okolností to nebolo až tak zléééé, ako to opisujem. Proste to je len film na veľmi dlhý nočný večer pri pive a rožku so šunkou a paprikou. 3* ()

Soweek

Smutně veselý či veselo smutný příběh je narván dobrými herci, kteří ani nedostali příležitost se pořádně předvést. V podstatě jde o přesný opak filmu Four Christmases, akorát v tomto případě se rozhodně nejedná o komedii, jako spíše o životní příběh některých z nás. ()

Heraldika

Některé filmy vás umí rozplakat stylem, že i v narvaném kině musíte použít kapesník a stud jde stranou..a přesto víte, že to není tím, že by byly tak skvělé. Že šlo jen o další citovou ždímačku, která v ten daný okamžik narazila na správně živnou půdu. Takže Všichni možná jsou v pohodě, ale film až tak moc zase ne. Určitě jsem viděla podobné téma zpracované lépe, s větším nadhledem a pokornějším koncem. Febio 2010 ()

LuciusWlk

Trošku dojemný i sentimentální příběh starého pána, který chce opět spojit rodinu, což znamená vycestovat za svými dětmi ze svého městečka. De Niro svou roli zvládl bezvadně, což platí i o zbytku hereckého obsazení. Situace, kdy každému vypráví kam, za kým a proč jede, je přímá a úsměvná aplikace z myšlení starých (postarších) lidí, se kterou se beztak setkáváme všichni. Stejně tak i focení je zde zakomponováno tou nejsirovější formou s vyčítavým čekáním kolemjdoucích. Pěkný snímek. Nenáročný, ale příjemný! ()

ranp

Celkem dost melancholický snímek a důkaz toho, že děti jsou radost, ale hlavně taky starost. Robert De Niro hrát nezapomněl ani na stará kolena. Cílem tu asi nebylo diváka pobavit, ale spíš donutit k zamyšlení. Z mého pohledu jde o hodnotný a příjemný film. ()

herr_carter

Líbilo se mi to moc,moc - hemží se to tu pro mě celkem oblíbenými herci a co víc - dokonce jsem kvůli tomuto filmu začal lehce uznávat Rockwella. Pojato hodně lidsky a navíc oni opravdu vypadali jako rodina...ten konec už je jenom třešnička (tím myslím především momentka s obrazem). Smutné, ale dokonalé..............moje hodnocení = 9 z 10. ()

sedm.1

Úžasně lidský a především reálný film, který bez příkras ukazuje vztah dětí vůči rodičům, ovšem tentokrát ne v jejich útlém věku, jak se ve filmech objevuje daleko častěji, ale již dospělých potomků s již svými rodinami a problémy, což ovšem neomlouvá jejich odcizení a neochotu komunikovat s lidmi, jenž jim dali život a v tomto případě i slušnou budoucnost. Samozřejmě, ono to není vždy až tak jednoduché a jednostranné, nicméně přesně jako to bylo zobrazeno v tomto velice silně emočním snímku, tak takhle si bohužel i já představuji, že to v mém osobním životě dopadne :-(. Každopádně, Všichni jsou v pohodě je skutečně především takové příjemné vztahové Road movie, zpracované ve velice citlivém a civilně přesvědčivém dojmu, nedočkám se zde nějakým nesmyslných gest, nereálných dialogů, či nesoudných scén, ale naopak skutečného života, bez příkras a nějakých nabubřelých, nesmyslných milosrdenství, ale zároveň i se všemi jeho klady a krásami, emoce zde navíc fungují až neskutečně opravdově, žádné tlačení na pilu, přesto ale krásně dojemné a upřímné. Zásadním prvkem celé této podívané je nicméně obsazení, kde musím tedy především vyzdvihnout samozřejmě opět fantastického Roberta De Nira, který zde předvádí další ze svých geniálních hereckých koncertů, a už jen kvůli němu stojí tento film za to, ovšem zmínit musím výkony i všech ostatních, kteří odvedli též velmi civilní a přesvědčivé party. Já jsem zkrátka z tohoto vztahového dramatu opravdu nadšen, je skvěle zahraný, dojemný, silný, lidský, prostě parádní filmová záležitost. ()

Lukoboss

Plakát neskutečně klame, tam se všichni culí a vypadá to na rodinnou komedii. Ovšem popisek a film samotnej vás uzemní - drama. A fakt, že jo! Vůbec jsem nečekal takhle smutnej film. R. De Niro film táhne, i když ho obvykle v rolích důchodců, kteří mají svoje "klasický, stařecký" problémy neznáme. Role mu sedí. A i když se celej život snažil zajistit svou rodinu a myslel si, jak jsou všichni spokojení a úspěšní, všechno nakonec dopadlo jinak, resp. ne podle jeho představ. No, i takovej je někdy život, i toto k němu patří. Pro mě celkem filmový překvapení. ()

Pollock

Robert De Niro - výborný jako vždy, jeho děti slabší, ale co nechápu proč zde někdo tento film označil jako komedii. Drama, drama a zase drama, místy velmi smutné až depresivní. Rozhodně to nebyl špatný film, ale mám z něho rozporuplné pocity. Po shlédnutí jsem si připadal jako by film trval min. přes 2 hodiny, přestože má standartní stopáž. Myslím, že se dalo vytěžit mnohem víc, na místo zdlouhavých a někdy nadsazovaných scén.Dobře odvedená kamera i herecké výkony, ale scénář lehce pokulhává. ()

Michelle75

Všichni jou v pohodě...jen já asi ne. Čekala jsem komedii a on to byl sentimentální příběh chlapa v letech, který si nepřeje nic víc, než jen vidět své děti a strávit s nimi pár společných chvil. A ono to nevychází snad pro jeho dřívější nároky na ně nebo možná proto, že nemají čas, anébo jen proto, že mají dost vlastních starostí se svými životy a s problémy, které se jim dějí. V mládí si člověk ještě moc neuvědomuje samotu a ona je to smutná věc, která se nevyhne téměř nikomu. A proto díky za tento milý film s hezkou myšlenkou a velmi příjemnými hereckými výkony. Važme si těch, kterým nejsme lhostejní. ()

Mistickzz

Dojemný, smutný a pritom na konci šťastný film. De Niro zahral skvele, nemusí stále len hrať drsňakov. Príjemný film, ktorý milo prekvapil. 70% ()

joora1

Pozvolna plynoucí snímek stojí na De Nirovi a ukazuje obrázek o tom, jak vrtkavé a křehké jsou rodinné hodnoty a vztahy. Příběh je jednodušší, ale jde spíš o jiné věci a myslím si, že stojí za podívání i díky známým hercům, kteří nezklamali. ()

Hanys_

Výborné. Tahle jízda De Nirova staříka za svými dětmi (rozesetými po celých státech) mi prostě šíleně sedla. Pár momentů, které z toho zbytečně dělají ještě větší drámo, než kterým ve skutečnosti film je, by se určitě našlo (hlavně bitka v podchodu a srdceryvné setkání v nemocnici), ale to mi kalí radost z filmu minimálně. A už jdu shánět Tornatoreho originál....7.5/10 ()

ruhebitte2010

Pro mnoho lidí to bude jedna velká nuda, část se bude snažit v tom hledat něco víc, ovšem z průměru tento film nic nevytáhne a brzy po zhlednutí na něj zapomenete. ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky