Kněžna Libuše

Pagan Queen, The

Historický / Drama / Fantasy

USA / Česko, 2009, 99 min

• charlie.x

stupidita herců nemá mezí. Angličtina českých herců je k pláči. Film stojí za velky h...o(15.10.2009)

• Jillen

Nejbrutálnější hovadina, jakou jsem kdy viděl, tady se někdo musí obracet v hrobě :D snad nejhorší na tom je, že se pod to podepsala i naše produkce spolu s hereckým obsazením :D(17.10.2009)

• Yardak

Laciný, hloupý a hlavně velmi nudný film. Přitom pověst je velmi zajímavá, ale udělat z ní jen kecající 90 minutovou nudu je chyba lávky! Poslední souboj byl naprosto tragický z pohledu režie a herců. Alespoň byly hezké obrázky u titulků, pokud někdo vydržel.:-)) Sice snaha od autorů byla, ale touhle cestou to teda nejde! Věřím, že domácí tvorba by byla úspěšnější, než tento americký pokus! Nebavilo mě to, nesmál jsem se, proto nebude ani jedna hvězda.(4.3.2011)

:-D(26.12.2013)

• Damiel

0 % nebo 100 % - U žádného, opakuji u žádného filmu jsem nikdy nezažil, aby se celé kino chlámalo tak nehorázným způsobem, až se zdi otřásaly. Kněžna Libuše je nechtěná komedie století. Těch "kultovních scén a hlášek" je tam tolik, že by to vydalo na hodně dlouhé popisování. Toto je prostě MUST SEE ;-)(29.10.2009)