poster

Kněžna Libuše

 • USA

  Pagan Queen, The

Historický / Drama / Fantasy

USA / Česko, 2009, 99 min

 • Lord.Jim
  **

  Schovávala jsem si tento film jako masochistickou lahůdku a moc jsem se těšila na zdrcující brutus jízdu. Ale... Byla jsem zklamána. Protože film nebyl tak otřesný, jak by se dalo podle komentářů tušit. Z Libuše se vyklubala poměrně sympatická dívka, Přemysl už takovej sympaťák nebyl, nu což... Ostatní herci tam byli spíš jako křoví, ještě snad stojí za zmínku postava Vlasty, která je zřejmě lesbická a miluje Libuši, ale ta je zase heterosexuální. Vlasta je nejlepší bojovnice kmene. ___Je teda pravda, že tam byly komické chvilky a legrační promluvy typu: "musíme čelit germánským hordám na severu" (nebo tak nějak), přičemž vlastní film obstaralo dohromady cca 20 herců na 20 metrech čtverečních, s jednou chajdou a jednou pastouškou, pár ovečkama, jedna kačka, dvě husy - plus divá lesní zvěř.(3.3.2011)

 • 5150
  *

  Ultimátní záležitost, jenž byla uvedena na Festivalu Otrlého diváka 2010 a své uvedení s přehledem a jistotou ustála. 1* proto, že tohle se prostě musí vidět.. (p.s. Před začátkem projekce, kdy ještě nikdo z narvaného sálu netušil, co přijde, byl snímek uveden slovy.. "Pustíme Vám nový film, který běží v kinech sotva pár týdnů. Z prvních 30 projekcí bylo 10 zrušeno pro neůčast..!!" Dlužno dodat, že tak vstřícné publikum tento snímek už asi nikdy mít nebude..)(16.2.2010)

 • M.a.t.t.
  odpad!

  Jasná must see záležitosť pre divákov, ktorí hania niektoré domáce pokusy o historické veľkofilmy. Subjektívne sa síce na Libuši môžu baviť viac ale určite by som to neprikladal nejakým filmárskym či hereckým kvalitám. Až na hudbu, ktorá ako jediná ako tak obstojí, tu nie je vôbec nič... a bohužiaľ som sa na tom ani príliš nesmial.(11.1.2011)

 • Orlau32
  odpad!

  Kravina s vyholeným obočím Kazi a Tety.(28.9.2010)

 • Niktorius
  *

  Tak se zase hezky uklidníme, bobánci... Eh, ona už to všechno napsala kiddo.(1.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace