poster

Kněžna Libuše

 • USA

  Pagan Queen, The

Historický / Drama / Fantasy

USA / Česko, 2009, 99 min

 • Dadel
  ****

  Rád bych, podobně jako u filmů Eda Wooda, zdůraznil, že zde nehvězdičkuji kvalitu, ale atraktivitu filmu. Zábava je to vcelku slušná (film nejvíce ze všeho připomíná pornofilm bez porna) a doufám, že Constantin Werner zfilmuje s podobně nízkým rozpočtem ještě pár českých pověstí. Jednu hvězdičku strhávám za to, že film není konzistentně zábavný od začátku do konce.(22.12.2009)

 • liborek_
  *

  To je tak blbé, že se na to nedá dívat jinak než na parodii. V takovém případě je to fakt zábava :)) Jirásek transformovaný do neškodného softporna s legračními dialogy a úděsným parodiálním herectvím. Režisér kvalit na úrovni Eda Wooda mi zcela zboural romantickou představu Přemysla Oráče, který zde vypadá jako ta nejnáruživější postava světové mytologie.... :)(10.1.2010)

 • blackrain
  odpad!

  Jirásek po tomhle filmu musí v hrobě přímo rotovat a měl by chodit pana režiséra strašit až do konce života. Jediné, co si zaslouží vyzdvihnout je odvaha pana režiséra, že byl schopen vůbec s něčím takovým přijít. Nechtěný záměr pobavit české publikum vyšel na sto procent. Já bláhová měla za to, že Přemysl byl oráč, a on se mezi tím specializoval na chov drobného hospodářského zvířectva.(25.1.2010)

 • HenryS.
  odpad!

  fakt nic. prostě vůbec nic. ani vtipné, anglicky jsem jim nerozuměl, česky jsem jim nerozuměl, kamera je na úplně špatných místech, nikdo tam ani neslyšel o ose děje. nechápu, že banda larpařů může mít ambice tohle pouštět někam jinam než z jůtubu.. (směrem seshora dolů, pochopitelně). holt doma mi chyběl ten kolektivní zážitek, ale holt já nemám to správný postmodernistický střevo, abych v tom viděl aspoň nějaký minimální význam...(19.9.2010)

 • N.Strauber
  odpad!

  Škoda, že jsem se nedopočítal záběrů na měsíc - stačilo by to přesné číslo vynásobit číslem 44 a hned bychom věděli, kolikrát si režisér (nejen on) neví rady, ale zároveň si s tím neláme hlavu. :-) A co tam dělal Čingischán??? :-D(3.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace