Děsivý příběh ze současnosti, o mladé dívce, která poznává svého nového souseda. Později zjistí, že soused je krvelačný Vlkodlak. (LIVINGDEAD)

breebee

Zprvu mě film naprosto nezaujal, rozhodla jsem se na něj kouknout především proto, abych zjistila, jak hraje Nina když nehraje Elenu nebo Katherine, ovšem její tepláky mě odrovnaly. Nakonec jsem film přeci jen shlédla a musím říct, že mě celkem i bavil. Dobrá atmosféra, pár super momentů, ale přeci jenom jsem se neubránila, napsat si pár poznámek. Když Nina hledala věci o vlkodlacích, bylo to tak trochu stmívání, no ne? Alespoň víme čím se Hardwicke inspirovala. Loren nebyla moc zhroucená ze smrti své kamarádky a jedla kuřecí stehna i když je udájně vegetariánka. Policista jí řekl, at se od něj drží dál, to je trochu divné na policistu. Když Jasona kousl vlkodlak, zprvu jí vůbec nedošlo, že to znamená přeměnu a nakonec Kyle a jeho dlouhé dlouhéé přesekávání izolepy. Klišový konec v podobě laciné hudby a očekávaného polibku a Kevin Sorbo se mi skutečně nezdá jako dobrý hororový herec, celé to srážel na úroveň parodie. Ale musím říct, že i přes všechny nedostatky hodnotím nakonec kladnými třemi hvězdami. ()

MartinSTFC odpad!

No to byla jízda... Jako milovník vlkodlačích filmů, musím všechny přísně varovat před tímto nevkusným počinem. Vlkodlaci ano, ale ať to má prosím nějakou úroveň. ()

Zlajdaa

Díky tomuto filmu jsem přišla na to, že Nina Dobrev neumí hrát. Předtím jsem ji viděla jen v Upířích denících, kde svou roli (ač nesympatickou) hrála dobře, ale teď kdy to můžu srovnat, tak vidím, že je to pořád jedna a ta samá osoba. Herci a herečky by měli umět hrát své role pokaždé jinak, ale jí se to nedaří... nebo to je možná tím, že jde o podobné téma jako v TVD, zase vlkodlaci, stejně jako na začátku seriálu, zde hraje středoškolačku... nevím. Prostě pořád stejné výrazy obličeje, stejná gesta. Brr. ()

Kikaa_B

Čekala jsem to horší a byla jsem příjemně překvapená, vlastně mě to bavilo. Byla tam taková tajemná atmosféra, Nina jako vždy super a dobře udělaný vlkodlak. ()

Niko_DA339

No...ked sa to tak vezme, nebolo to zrovna špatné, ale až moc mi to pripomínalo také tie...disneyovky... hlavne čo sa týka brata Nini. Keby ho zmasakroval, bolo by to lepšie, ale tak... Dej bol celkom chválihodný, čo sa týka vlkodlaka, ten bol tiež prijateľný. Čo k tomu ale dodať, asi len toľko, že film bol sám o sebe celkom dobrý, občas zadrhával inak ale priemerný a tie 4* dávam za Ninu a Kevina :D Ale jedna vec by ma zaujímala, na začiatku...ked bola tá hmla, tak už vtedy bol ten hl. záporák vlkodlak? Pretože marí sa mi niečo že až po tom sa stal vlkodlakom, ked zabil toho...no proste prvú obeť. ()

sara93

Je to spíše komedie/horor . Prostě jeden z mích oblíbených žánrů . Máme zde Herkulese alias lovec a mojí oblíbenou Ninu Dobrev . ()