Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

TheTimo

Příjemná romantická komedie, která ke konci až zamrazí sledem událostí a uvědoměním si sebe samotného. Skvělé podání Catherine a Justina toto navíc podtrhlo. Zasloužených 70%. ()

david666

Pro mě se z tohoto filmu překvapivě vylíhla solidní romantika. Catherine tady nevypadá zas tak úplně dokonale, což filmu prospělo. Je tady dost vtipných scén, takže se upřímně budete bavit. Konec taky v pohodě - žádné přehnané sladkobolné řeči a scény. ()

VUCAKO

Mám rád romcomy, ale tenhle mi připadal trochu zbytečný. Už tolikrát to tu bylo, i když ne přesně v tomhle provedení.. Pár vtipných momentů (skupina ublížených žen), naopak i pár docela trapných a nerealistických, až mě to rušilo. Že se mi líbila Catherine Z-J, za to přidávám hvězdičku! Doporučuji zejména ženám kolem čtyřicítky, které se chtějí pobavit, těm se to líbilo, i ten pekelný konec. ()

Flamik

po dlouhý době zase jedna povedená romantická komedie. Bartha s tou jeho mimikou nenapodobitelnej. Jen škoda závěru, že to skončilo "happy endem," to sice dalo naději mnoha mladým mužům, ale mě se to do tohoto filmu absolutně nehodí. ()

Horác

Samozřejmě předvídatelné a šablonovité. A v závěru je to dokonce jak nějaká reklama na štěstí v zářivých barvách. Jenže po shlédnutí tohoto filmu jsem byl dobře naladěn a pln partnerského optimismu. To je u romantické komedie asi splnění účelu. A navíc, Zetě to fakt seklo. ()

djcremo

Nie je to síce tá klasická romantika, ale nemôžem tvrdiť ani, že je zo života, lebo ak sa niečo takéto niekomu stane, tak len výnimočne. Ale zasa ako komédia to pôsobí skvelo a deti púšťajú skvelé hlášky, že som sa pri tom skvelo pobavil. Celkovo tento film pôsobí nenásilne. ()

jopal

Ludsky a milo natocena romantika. Par neuveritenych scen tam bolo (vernost Justina "az za hrob", ci neuveritelny navrat, ako aj neperspektivnost celeho vstahu), ale zivot je taky a laske nerozkazes. Skvele som sa bavil a so zaujmom sledoval kazdu scenu.01.2011 ()

bonovox

Som veľmi sklamaný. Oproti podobnému a skvostnému Prime je tento snímok pochovaný hlavne nezmyselným záverom, ktorý dokážu napísať asi len hollywoodsky scenáristi. Dovtedy je film celkom prijateľný, ale ešte raz, záverečných 15 minút je odstrašujúcim príkladom bezmocnosti súčasných romantických filmov. ()

MaxQ69

Po pravdě jsem měl původně v úmyslu hodnotit dvěma hvězdama. První polovina byla bídná a, nebojím se říct, trapná. I když Catherine pěkně přibrala, je pořád sexy. A výraz "sexy 40" je pro ní skutečně na místě. Věkový rozdíl mezi párem byl podle filmu 15 let, ve skutečnosti tomu bylo "pouhých devět" (Justinovi bych těch 24 vážně nevěřil) - a to už zas takový rozdíl není. Ale ať už jejich věkový rozdíl byl jakýkoliv, je nutné zmínit originální pojetí, zápletku a vyvrcholení. Zatímco jsem prvních 45 minut sledoval "komedii" s nauseou, druhá půlka byla výborná. Váhal jsem jestli, zůstat u tří hvězdiček, ale nakonec jsem dal ještě jednu navíc, protože téměř hodinovém humusu přišla luxusní delikatesa, která vše změnila. Přijít už na začátku, mohlo být o jednu hvězdičku více. 75% ()

Kurovec

Catherine Zeta-Jones se na hlavní roli hodila skutečně výborně, mile mě překvapil i výběr dětských herců....ale celkově mi ve filmu chyběl nějaký náboj....šmrnc.. Až závěr filmu zvedl mé hodnocení na ***. ()

racing666

Příběh naprosto neočekávaný oproti jiným filmům tohoto žánru. Komedií bych to nenazval, akorát, že ty děti tam maj pár hlášek. Každopádně na konci mi to přišlo tak smutný a tak hráli na city, že mi normálně tekly slzy. ()

jessic

Když už sexy čtyřicítka, tak M. Pfeiffer v "I Could Never Be Your Woman". KZJ je jen hezká, ale nudná čtyřicítka v hodně nudném filmu. ()

Kozlowski8

Vcelku roztomilý film s vtipnýmy dialogy a krásnou čtyřicítkou Catherine Zeta-Jones. Myslím, že snímek má právě to, co se od něj očekává - tedy vtip, dávku romantiky a ženskou (a možná pro ženy mužskou) krásu. Kdo chtěl vidět intelektuální psychologickou studii vztahů ženy středního věku, vybral si špatný film. U mne dobrých 60%. ()

kelet

Vcelku príjemný príbeh o dvoch osobách, ktoré aj napriek veľkému rozdielu a odlišných životoch, si nájdu k sebe cestu. Herci sú výborný, o deťoch ani nehovorím. Pri tejto téme si však neprídete na nič nové, pretože je to typická romantika so štipkom komédie. No zhliadnuť ju vôbec nie je na škodu, keďže veľmi dobre funguje. Hodnotenie: 60% ()

R.I.S.A

:D Nejvíc mě dostal týpek jak jí vzal na rande šel se mezitim vysrat a pak jí prohrabával tu hubu :D :D Jinak Dětičky výborný, takový parchanty bych bral domu :) ()