Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

psychoza

Z tejto romantickej komédie som bola veľmi milo prekvapená! Pobavilo ma to nad moje očakávania, začiatok úplne najlepší :) Scény s bezdomovcom alebo na kurze sebaobrany, prípadne na bowlingu o masáži spermiami :D ()

Mik_e

Pohodovej a malinko netradiční romanťák, s několika neotřelejma nápadama. Catherine Zeta-Jones vypadá pořád výborně, ta by tuhle roli zvládla i za deset let.. ()

ExpertAsie

Catherině to sluší i ve starším věku, určitě jako každý člověk má i ona krize středního věku a zkusí nový život, který jí právě posune dál a pozná i nové věci, ale obzvláště to bude jeden člověk, který jí hodně ovlivní. Film jsem shlédnul podruhý a neměním názor, film má vždy co nabídnout a hlavně je to z prostředí New York, to je prostředí romantiky. ()

ZnalecH

Normální americká komedie, která mi velice sedla. Úplně vidím režiséra, jak na mě ukáže a řekne: "Tohle je pro tebe". ()

Likan7

Příjemná jednohubka. Vůbec na nic si nehraje, má sympatickou dvojici, kterým štěstí vyloženě přejete. Humor je nevtíravý, milý, druhá, vážnější polovina je povedená, s lidským, reálným problémem, u kterého chápete jak Zetu-Jones, tak bezhlavě zamilovaného Justina Bartha. Tyhle filmy Vás ničím nepřekvapí, pustíte si je s jasným cílem a Sexy 40 Vás rozhodně nezklame. ()

mira.l

E-e, pardon, o čem že to bylo po prvních 45 minutách? A jakže to skončilo? Já to nějak zazdil čtením zpráv na Netu. Jo, že to neskončilo vlastně nijak? Aha, děkuju, tak to jsem vlastně o nic nepřišel. ()

casef

Příjemná romantická komedie se stále velice sexy Catherine Zeta - Jones a sympatickým Justinem Barthou. Je to vtipný a já se velice slušně bavil a to přesně od takového filmu očekávám. ()

petr12

Svěží komedie plynoucí příjemným tempem jen zdánlivě připomíná Prime. Zralé ženy se zakoukají tak trochu proti své vůli do mladšího partnera, kluka s celým životem před sebou. A pokaždé to jsou ony, které situaci řeší a nestačí jim jen milovat. Ale v sexy čtyřicítce bylo něco, tedy někdo navíc...Catherine Zeta-Jones. Žena s velkým Ž. Prototyp sexy ženské. Nic proti Umě Thurman. Až na uspěchaný konec, který měl vysvětli přerod z mladíčka v muže. ()

Bezmenny

Celkom veľa si z toho pamätám aj po pár dňoch. Čo je prekvapivé a znamená, že sa mi to páčilo. Malo to pár zaujímavých scén, taktiež pár strašidelných... Je to taký priemer, na ktorom sa dá zabaviť a zrelaxovať... Dá sa... ()

DadysGirl

Ano pro nás ženy velké pohlazení po duši a ujištění, že ani po 40 není všemu konec... :) oproti Prime u mě mají ještě o bod navíc... Tohle bylo takové lehčí, vtipnější a i koloušek byl takovej zamilovanější?! + její děti nasdí všemu korunu... ()

Marator

Sexy 40 C.Z.J. ano, ale jinak film úplně o h..vně! A to doslova. Otce čeká operace řitního otvoru, chlapeček vys..re půl metrový h..vno, nápadník se vys..re v mobilním záchodě a pak neumyté ruky strká do úst C.Z.J. Proboha, kdo napsal ten scénář? Nejhorší "romantický" film s nejjásnějším koncem, jaký jsem kdy viděl!!! ()

hazdrova

Takéto klasické romanťárny sú úplne pre mňa! Film, ktorý sa na nič nehrá, je taký na nedeľné poobedie, je tam láska, je tam príbeh, pekní herci, nenudí ma to. To je ono. 4* ()