Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

stephano

Myslím že scénář k tomuto filmu si zasloužil mnohem lepší ztvárnění a přiznejme si i casting. Bartha je opravdu slizkej. a Zeta-Jones zas hrát neumí, ale co stejně to bylo hezký. škoda tohle totiž šlo natočit mnohem ale mnohem lépe. Závěr je krásnej to jo, jen trochu přehnanej. ()

LukKon

Tak predvídateľné, tak romantické, tak klišoidné a tak sladké, že je mi z toho až zle. Ale zle mi býva aj keď zjem veľa čokolády a tú ja proste milujem a jesť ju budem znova a znova. Zatiaľ 4*, po počúvnutí soundtracku možno zmením. ()

Melpomene

a prečo nie aj niečo takéto? romantika, smiech, rozchod... herci príjemní, aj keď záver trochu dofláknutý, ale nemám prečo byť z tohto filmu sklamaná ()

miki68cz

Sympatický odpočinkový film s neskutečně krásnou Catherine a pro ženy jistě stejně přitažlivým Justinem Barthou :-), zpočátku trochu bez šťávy po rozchodu obou protagonistů film jako by dostane novou duši a finále je sympatické jako oba hlavní hrdinové. ()

george82

Nebylo to špatné, ale ani nějak extra. Mladý kluk se zakouká do MILFky...Catherine vypadá fakt bombasticky ve svým letech..., nicméně mě film ničím nenaplnil. Justin se rozhodne procestovat svět po rozchodu s Catherine a po letech se vrací s adoptovaným synem čmoudem a jakoby se k sobě vrací. Ze začátku jsem to docela bral, ale pak se to řítilo z kopce. ()

jafuska

to bylo romantiky, moc pěkný, jak herečka Catherine Zeta- Jones, která je mimochodem moc krásná tak i herec Justin Bairtha kterého sice moc neznám, zahrály skvěle svoji roli, i v pozdějším věku jde najít lásku i s mnoholetým rozdílem, jen je škoda, že takto se to může stát jen ve filmech, realita bývá často jiná, ale proč aspon trochu a zde mít fantaziii, kde to jde, když v naší realitě to prostě nefunguje? Kdo nemusí romantické filmy, nebude film pravě pro něho, ale pro ostatní se film bude určitě líbit, ()

CaMMe

Po zhlédnutí traileru znáte film celý. Už mě opravdu unavuje, sledovat snímky, u kterých vás nepřekvapí vůbec nic. Vlastně jedna věc jo, Zeta je stále MILF a možná jen za ní 35%. ()

Dinsberg

Bohužel po slibných trailerech velké zklamání. Mezi ústřední dvojicí bych čekal trošku větší chemii. Jiskření se však nekonalo a já musel chtě nechtě občas filmem šoupnout, abych se dočkal nějakého šoupnutí v ději. Dějová katarze pak byla zcela bez náboje a já jsem zchudnul od 91 minut svého života. ()

GordonCZ

Velice příjemný a docela uvěřitelný příběh o vztahu jednoho mladíka a jedné sexy čtyřicítky. Některé momenty jsou možná naivní až příliš ("Aram mě naučil smskovat"), nicméně faktem zůstává, že zamilovat se do takové ženy, jako je Catherine Zeta-Jones, rozhodně není nic těžkého, na čemž film ostatně staví. Takže s přimhouřením jednoho oka se dá snad přijmout i ten poněkud přeromantizovaný konec. ()

borohub

Moc mě to nenadchlo, není to tak stupidní jako zbytek amerických komedií, ale že by to bylo něco extra tak to teda ne. takže hvězda ()

matab

Osobně jsem čekal klasickou romantickou komedii, kterých je všude plno. Film mě, ale opravdu příjemně překvapil. Vůbec ne jenom prvoplánová, jednoduchá záležitost, ale film s myšlenkou. V některých částech jsem se opravdu upřímně hodně zasmál (např. postelová scéna :-D). Opravdu příjemné, zajímavé překvapení. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale vzhledem k tomu jak mě příjemné překvapil nakonec dávám čtyři. ()

marek29

Tak jo tady asi jasná 4ka. A nejen kvůli čtyřkám Catherine Z. Jones :D je to fajn romantická komedie, tu a tam americké filmové klišé a nechybí ani happyend. No co mě motivuje dát tu čtvrtou hvězdu je asi zážitek z kina, kde jsem tento film viděl poprvé. TOP SECRET ()

l.enik.c

Asi tak do poloviny filmu jsou to jasné 3*, ale za druhou polovinu, která přece jen byla svým způsobem nečekaná a originální , si ode mě vysloužil o hvězdičku navíc. Jediné, co mě malinko iritovalo byly přechytračelé a drzé děti, ale to vyvažovala sympatická a uvěřitelná hlavní dvojice. ()

Tominni

Solidní romantická komedie, kterou táhne Catherine Zeta-Jones, které to opravdu sluší, tak se ani nelze divit, že se do ní zakouká mladý kluk, který jí pomáhá s dětmi v domácnosti. Film překvapivě dobře funguje, ve své kategorii mírný nadprůměr. ()

PlysovyMacko

Pohodová romantická komédia, ktorá sa väčšinu stopáže drží vo vyjazdených koľajách. V poslednej tretine nečakane prehodí vyhýbku. Postavy sú sympatické a filmu ani nie je moc čo vytknúť. ()