René

René

Dokumentární

Česko, 2008, 83 min

Slabší než Marcela, ale stále maximálně působivé. A určitě všichni běžte na pražskou premiéru, René už má zabookovány dva lístky ;o) (43. MFF KV - 8.7.08)(14.7.2008)

Velice působivé a zároveň velice zábavné a mrazivě smutné. Obzvlášť paralela s Katkou...(16.10.2008)

• SeBig

Co to má do hajzlu být? Tohle mě fakt nezaujalo...nedokoukal jsem ani to nikdy nedokoukám.(31.3.2012)

"Můžu si dát kafe, to je pravda. Ale já kafe nepiju." Když jsem si šla Běžce půjčit do knihovny, tak mi tam oznámili, že jim ho někdo ukradl... No nebyla by to pěkná tečka za film? No nebyla, co si budem povídat. Nicméně jsem kvůli tomu naštvaná, protože bych si to opravdu chtěla přečíst. Na papíře přece jenom člověk obrací svoje myšlenky jinak než na jazyku. A po tomhle dokumentu mám chuť se těma papírama chvíli zaobírat. Líbily se mi obsahové střety - filozofie x nekecat, ale žít to x nežít, ale kecat x kecat a žít x nežít a nekecat. Aneb já to říkám pořád, skoro za všechno můžou rodiče.(18.11.2009)

Samolepka Alfa Romeo v ceně 3 korun jako mávnutí motýlích křídel v Tibetu.(13.11.2008)