Martin Frič, klasik českého filmu (TV film)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2008, 53 min

Zcela kalsický televizní dokument, který nepřináší nic objevného ale ani nijak výrazně neurazí...(10.7.2008)

Pro mně je záhadou, proč v dokumentu nepadlo ani slovo o Fričově práci pro televizi - i Medvěd, Námluvy (abych byl přesný, někde se tam mihnou), Obraz a Slzy, které svět nevidí patří mezi to nejlepší, co v ČST kdy vzniklo.(27.8.2008)

Nejsem přímo dokumentární typ, takže jsem si tohle pustila jako kulisu u vaření večeře a ejhle, vžila jsem se do toho tolik, že jsem i jídlo spálila .. a ukápla mi i slza, achjo ..(28.8.2008)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - Mimo soutěž, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/???(28.8.2009)

• Aky

Martin Frič byl mimořádný zjev českého filmu. Autoři tohoto dokumentu to však zřejmě ne zcela pochopili a tím i ne zcela dali svým projektem najevo.(3.7.2014)