Hrůza v Connecticutu

• USA The Haunting in Connecticut (více)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiální text distributora)

wesker

Lekačky lekačky a zase jen lekačky.Nic jiného tento film nenabízí.Žádný děj ani napětí natož zajímavý příběh.Pouze 100x obehrané klišé.Nechápu kdo tyto filmy točí a za jakým účelem.Chudáci ti lidé co na něj půjdou do kina. ()

david666

Nebylo to až tak špatné jak jsem čekal. Dům má solidní atmosféru, herecky to taky není nějaká tragédie akorát si teda nedovedu představit, že to "prý" je dle skutečných událostí. To už je trošku hodně přitažené za vlasy. ()

brasek

Určite pekný duchársky kúsok... neviem čo všetko bolo podľa skutočného príbehu a čo dopísal scenárista, ale je to určite zaujímavý film aj keď veľmi nedesí. ()

Tristanian

Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, protože tvůrčí tým rozhodně pochopil, o čem že to hororový žánr je (stále častěji nedostatkové zboží). Úvodní titulková scéna výborně navnadí, lekačky většinou fungují a celková zápletka není vyloženě tragická (jak se u "true stories" často stává)... jenže tu někdo přepálil stopáž a chtěl z toho udělat rodinné drama... škoda, ale i tak jedna z těch lepších hororových záležitostí roku 2009... ()

bulawaio

Pokud se nezaleknete toho příšrného názvu čeká vás milé překvapení. Čistokrevný horor pojednávající o domě, ve kterém se neděly dříve moc pěkné věci. Do domu se přistěhuje rodina, ve které má jedno z dětí rakovinu a začíná se rozjíždět celkem zajímavý příběh. Nemam k tomu moc co dodávat. Nic vyjímečného jsem nečekal a ani nedostal. Přesto je to solidní průměr, který se vám brzo vykouří z hlavy. Ještě bych pochválil v hlavní roli Kyle Gallnera, který zahrál opravdu dobře. Uvidíme, co z toho kluka dál vyroste. ()

mantisak

"Hrůza v Connecticutu " je strašný název, který mě od tohoto filmu spíše odrazoval ... Nakonec jsem si ho stejně pustil a udělal jsem dobře. Ze začátku se jeví jako tuctovej horor o domu s nadpřirozenými jevy. Avšak netrvá to dlouho a dosedne na vás mrazivá atmosféra s dávkou nechutností, dobrým duchařským dějem a několika scénami, u kterých se vážně leknete ... Musím říct, že to bylo nad mé očekávání, proto jsem dal zasloužené 4 hvezdičky. ()

Venceslao90

Solidní duchařina s hutnou atmosférou a spoustou lekaček. Údajně to má být podle skutečné události, ale já osobně bych to bral s mírnou rezervou. ()

tatka

Nechápem, prečo si tí idioti museli kúpiť najväčší barák, aký bol v Connecticute v ponuke. Navyše plný duchov, handrových kostlivcov, krvi a kadejakého sajrajtu Pravda, je mi to jasné, nebol by film. No, nebola to až taká hrôza....čo vlastne pre horor nie je bohvieaké hodotenie, hehe. ()

kolodej1

zajímavý film, líbilo se mi to i přesto, že tento žánr moc nevyhledávám. Jasně, dějově to nebylo nic objevného, nic, co by už nebylo viděno, ale kombinace se smrtelně nemocným klukem byla dobře vymyšlena. Kvalitní snímek s dobře vystavěnou atmosférou, takže mi jeho sledování uteklo, ani nevím jak ()

gpx

Příběh hocha, jemuž z hrdla vystoupil králíček Azurit, aby svět seznámil s domem, v němž strašidla nestraší, oheň nepálí, alkoholik nechlastá a děda nedědí. Není divu, neb žádný děd zde není. ()

punco odpad!

Málokedy sa mi stane že film napriek všemožnému snaženiu nedopozerám. Preto gratulujem tomuto "skvostu" na pode hororov (vraj) že sa mu to podarilo. Tu nefungovalo absolútne nič, hrozný náamet otrieskaný za roky miliardu krát, strašenie absolútne žiadne, zlé strihy...Ešteže na ženské sa dalo pozerať... Zlé, zlé nikdy viac, 5 %. ()

SpicyNugget

Rodina se se synem s rakovinou přestěhuje za klidem do nového domu. Byl hodně levný, no neberte to za ty prachy. Jenže synek začne mít podivné vidiny toho, co se tady kdysi stalo. Rodiče pátrají a zjistí, že jejich dům stojí na místě, kde kdysi byla márnice... No, mě to nebavilo. Fakt ne. Nezáživné, postavy nesympatické (teda kromě Eliase Kotease). Jediné plus mělo konečné rozuzlení, protože mi to aspoň malinko dalo smysl. Ten nápad byl dobrý, ale sakra blbě zpracovaný. ()

Špinič

Nedopozerateľná blbosť, úplna amatérskosť v každom aspekte filmu, jediné čo tu funguje sú ľakačky, ktorých je ale tak veľa, že po určitom čase vám to všetko príde smiešne. Škoda , už dlho som nevidel dobrý horor, a Haunting in Connecticut nim určite nebol.... ()

panic25

já musím dát čtyři hvězdy, protože mě to fakt zaujalo, výborná atmosféra, podle mě si tady někteří hrajou až na moc velký odborníky, ale abych se vrátil k hodnocení, skvělé lekavé scény, prostě celkově povedený film ()

Sparhawk68

Nejsem specialista na tento filmový žánr, ale jsou chvíle, kdy se rád trochu bojím. Tento snímek mě rozhodně nijak neohromil, ale ani nezklamal a jsem docela rád, že jsem se rozhodl nekoukat na něj těsně před spaním :) Dávám mu slušných 65-70%. Ty čtyři hvězdy tu mám pro to, že vidím a především si čtu hodnocení některých předchozích jedno nebo dvoj "hvězdových" recenzentů. K tomu bych ještě rád dodal... když se vám tenhle žánr nelíbí, nedívejte se na něj. A pokud přes to z nějakého důvodu tuhle chybu uděláte, nepokoušejte se takový film hodnotit! ()

inuyasha

I když nejsem velký fanda hororů, ale díky mé přítelkyně jsem jich již pár shlédnul, musím tenhle film hodnotit určitě jako jeden z těch, na které se dá docela dívat. Začátek se nese v solidním duchu typických lekaček, pak ovšem scénář spadá do klasického klišé vymítaní zla, a tím se dostává film do bodu, kdy už jen čekáte, kdy bude konec.Slabší ***. ()

montel

Rodina Campbellů je nucena přestěhovat do nového domu, kvůli zdraví syna Matta (Kyle Gallner), který trpí rakovinou. Zrovna podstupuje chemoterapii, když se v jejich domě začnou dít zvláštní věci. Jsou to vše pouze halucinace nebo v domě straší? Rodina brzy zjistí, že dům stojí na místě, kde bývala márnice...Průměrná duchařina podle skutečné události. Opět jeden z těch novodobých hororů, který už nemá čím překvapit a na který hodně rychle zapomeneme. Slabých 35% ()