Hrůza v Connecticutu

• USA The Haunting in Connecticut (více)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiální text distributora)

numan

Konečně zase jedna solidní duchařina! Pokud si jí pustíte sami, v noci a navíc na nějakém místě, kde vrže nábytek, může se vám dokonce stát, že se budete bát na záchod. ;o) ()

FireBlader

Po delší době poměrně povedený horůrek, který mě v určitých chvílích opravdu dostal. Občas trochu moc naivní, ale to už asi k hororům patří. Příjemné osvěžení, jen tak dál! ()

Ajfist

Nic nového,v USA se prostě zdokumentuje kdejaký výmysl pomateného jedince a pak je vydáván za skutečně pravý.Tento příběh se měl údajně stát,ale proč je to sakra tak stejné.Dům bývalá márnice,nebo na místě márnice,nebo hřbitova,to už tady bylo mockrát.Zpracování katastrofa,výkony herců,katastrofa.Dívat se na to sice dá,ale jen jednou. ()

Fenk

Což o to, ono se na tu Connecticut poudačku dá koukat i bez uřízlejch víček. Když se ale spustí ta strašidelná klip klapová nálož, je člověk za ně i rád. ()

martan271

No moc nechápu, proč je tak podhodnocenej.já se opravdu bála(děsně) a to jsem takových duchařských už shlédla.Kluk trpí rakovinou,přestěhujou se do strašidelného domu,má halucinace námět zdá se být pořád opakující,ale tady za to stojí.Překvapení na konci,jako třešnička na dortu. ()

Drky

Natočeno podle skutečné události? No nevím no, na co všechno bychom v tomto světě teda měli věřit? I když nejsem úplný popírač nadpřirozena tak tato "true strory" byla trošku přitažená za vlasy. Hororů o tzv. Haunted houses již bylo natočeno mnoho, ale tento se svým způsobem odlišoval od těch ostatních. Námět s vážně nemocným chlapcem byl povedený, ovšem to, že se na konci zázračně vyléčil díky tomu, že byli vyhnáni všichni zlí duchové z domu nezdá moc reálně. Jinak musím říct, že mě tento snímek potěšil a bavil, byl plný tíživé atmosféry a hutných "lekaček" se šťastným koncem. I když zrovna zde jsem ten konec z nějakého důvodu nechtěl happy. Hodnocení za mě mírný nadprůměr 60% a 3*. ()

Mark1983

Jedná se o zcela průměrný hororový duchařský snímek,který není k zahození,ale jsou i lepší filmy.O tom ani potom. ()

dzetko83

Necekal jsem nic a dostal jsem vic.presne naopak to bylo s insidious. Ano,je to ta sama pisnicka furt dokola ale tady to zafungovalo.Nic z ceho by si clovek krupnul do trikotu ale da se to sledovat i s drahou polovickou ktera se nerada boji ;) ()

elisabetha

A víte,že to byl jeden z těch lepších horrorů, co jsem za posledních pár měsíců viděla? Připadá mi, že to jde trochu z kopce, ale tohle bylo fajn. ()

lusst

Konečne po dlhšej dobe dielko s celkom slušnou atmosférou. Samozrejme, našlo by sa zopár múch, ale v celku spokojnosť. ()

zanvalzans

Zažil som desivejšie snímky.Triky tu vyšli skvelo.Hlavne v noci,keď sa sám od seba zapne elektrizujúci prúd má u mňa plus. ()

Accuphose

Vlastně tohle mě docela míjelo. Přitom je to žánrově hodně vysoko, atmosféra funguje, postavy hrajou, nejsou tam debility jako v 90% dnešních filmů. Pravda, nepřichází to s ničím extra novým, ale na 80% to s přehledem dosáhne. ()

draxxi

Skutecnost? Clovek asi nikdy nevi, ale proc nepristoupit na jejich hru. Jen trochu nechapu co by me donutilo spat ve sklepnim pokoji, kde za prosklenymi dvermi je "neco", a ja nevim co... A kdy proboha dorazi do tech americkych domu zarovka silnejsi 40ti wattu? SPOILER: Zatepleni toho domu mi prijde ponekud znepokojujici.... Asi se na dvojku podivam... 18/12/2021 67% ()

Destoroyah

Celkom dobrý horor čo sa týka aj atmosféry a príbehu. Herci sú podľa mňa priemerný a spracovanie celkom v pohode. Keďže takýmto príbehom verím tak za mňa smutný príbeh ale ako film to bolo výborné. Páčilo sa mi to spracovanie a obsadenie a ako horor to pre mňa bolo celkom slabé pretože neviem nájsť horor ktorého by som sa naozaj bál. HODNOTENIE: 6/10 ()