Hrůza v Connecticutu

• USA The Haunting in Connecticut (více)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiální text distributora)

KOZEL84

Jako film samotný je to totální rutinní duchařina,ale fakt mi vadí,že se mi tady snaží nalhat svoje ''podle skutečné události''.Tak to asi ne!To mi připomíná,jak si někde přečtu,že si nějaká celebrita v Americe koupí barák a pak mu tam straší.Tak možná ve věži vy idioti!A to v Americe bych zdůraznil!!Oni duchové sou asi jen tam,protože touží po nehynoucí slávě v podobě Hollywoodského filmu.Finále bylo už fakt hodně trapné a měl bych radu:Straší vám v baráku?Tak se kurva odstěhujte!To spíš budu věřit,že je podle skutečnosti Harry Potter! ()

jorgus

dve hvezdy za lekacky v prvni polovine..ano priznam se, nekolikrat jsem se dost polekal..ale druha polovina filmu to nehorazne zabila a sledovat to do konce nakonec bylo neuveritelne utrpeni:( ()

bozka10

Herecké obsadenie katastrofa,jeden nesympatic ky herec za druhym.Lakačky nefungujú v tomto pripade,snaha bola,ale vlažný priemer.na jeden kuk ok. ()

SpeedyCZ

V určitých ohledech se mohlo tlačit na pilu víc, postavy jsou nevýrazné, originalita se taky moc nekoná, ale čert to vem. Kyle Gallner se pro roli snad narodil. Snímek jsem po celou dobu sledoval s napětím a ani chvíli jsem se nenudil. Velmi dobře udělané drama a horor. ()

Joll

Ohrané, předvídatelné, neděsivé. Ani nevím proč dávám za 3 hvězdy, jsou sice trošku slabší, ale čert to vem, neusnul jsem a ani nemůžu říct, že je to ztráta času. Každopádně pro staré znalce a milovníky hororů, to zážitek určitě nebude. ()

mala_kea

Možná lehká "parodie" na 3:15 zemřeš, záměr to mělo skoro stejný, a navíc později se to proměnilo v opakování standartní kostry, která je několiksetkrát ohraná. Tj, někomu se něco děsného zdá, nikdo mu nic nevěří, ale vždy se najde člověk, který ho chápe a poradí mu, popřípadě pomůže, co a jak dál dělat. Ani zde to nechybělo. Navíc, ke konci se to proměnilo v trošku nepochopitelné a nevysvětlené otázky. Nic méně, lekačky zde byly, atmosféra byla taky zajímavá, nenudil jsem se, takže průměrná podívaná ()

Deratizer

Perfektní horor na duchařské téma, opět o rodině, která se nastěhovala do starého domu, ve kterém straší duchové, kteří jaksi nenalezli po smrti klid a pak někdo z vyvolených postav ve filmu rozluští tajemství toho všeho zla a prokletým duším pomůže k věčnému klidu, jak už to tak v duchařských hororových filmech poslední doby bejvá. Ať už je to horor Prokletí domu slunečnic, Bažina, Clona, nebo právě Hrůza v Connecticutu, všechny tyto filmy mají společnou věc, a sice případ duší zemřelých, které nebyly po své smrti řádně pochovány a jsou zakleté někde mezi světem živých a mrtvých, někde na pomezí těchto dvou světů a není jim plně otevřena cesta do nebe a usilovně se dožadují vysvobození. A přece má každý z těchto filmů jiný příběh. Pro fanoušky těchto sobě podobných hororů je Hrůza v Connecticutu další horůrek, ve kterém si najdou to své kouzlo. Film je docela pěkně natočenej, zvukově si s dějem ladí a logika příběhu mu taky nechybí. Na konci filmu při závěrečných titulcích je ke slyšení hudba, která se k takovým filmům výborně hodí, stačí se zaposlouchat a použít trochu fantazie spojené s koncem filmu. Takže tento film je tématově opět do tuctu s tunou duchařských hororů, ale stojí za shlédnutí a pro mě je tentokrát hodnocení čtyřhvězdičkový. ()

mourinho

Tady není důvod se jakkoliv rozsáhleji rozepisovat. Díky docela obstojné atmosféře a celkem povedeným lekačkám si to tři hvězdičky v pohodě obhájí, ale jinak je to tak ohraná písnička až to bolí. Jo a ta hláška "podle skutečné události" mě taky pěkně rozesmála. ()

Rathalos

Ocakaval som,ze to bude o nicom film,ale ostal som milo prekvapeny,slusny a napinavy horor o duchoch,pri ktorom som mal obcas az zimomriavky,dvojka bola tiez vydarena...:-) ()

Olík

Rodina se přestěhuje do nového domu, ten však skrývá děsivé tajemství…….baf, to jste nikdo nečekal, co? :D Jasně, jede se po stokrát projeté řece domorodci zvané Klišé….ale ono, taky co už. Každopádně samotná ponurá story, proč ona nemovitost dělá na nové majitele „bu bu bu“, mne docela zaujala. Atmosféra se taky nějaká najde, některé scény by sedaly nazvat působivými, herecká stránka v rámci možností….jediný lehký problém jsem měl s tím s rakovinou bojujícím hochem – blbé, že to byl zrovna hlavní hrdina. Takže suma sumárum: „nema problema, slušný standard“. ()

foundation

Priemerny atmosfericky horor ktory na zaciatku ukaze dnes tradicne vyuzivanu znacku based on true story aby ju v priebehu filmu a hlavne na konci neuveritelnym sposobom pochoval az pod zem. Ak hladate originalitu alebo dobre herecke vykony urcite si vyberte nieco ine pretoze v tomto filme nic take nie je s vynimkou Eliasa Koteasa ktory sa mi pacil v ulohe knaza a povedzme ze svoju rolu uplne neodpiskal ani Kyle MATT Gallner.Cely film vlastne pracuje s banalnymi hororovymi prvkami typu tam zaskripe prkno tam sa zatvoria dvere, odrazy postav v zrkadle a podobne. Prave v tomto filme to ale bohvieako nefunguje. Ako cele dianie smeruje ku koncu nabera to sice trochu na obratkach ale zial takym sposobom ze sa priamoumerne zmensuje cele snazenie podat film ako skutocnu udalost. Maximalne prehnany zaver to uz cele len doklepol. Hodnotenie asi trochu prisne pretoze to nebol zasa az taky zly film ale ak som dal nedavno videnemu Collectorovi ,,iba,, 3 tu musim ostat pri dvoch pretoze to je evidentne slabsi film aj ked nie zrovna z tej istej kategorie. ()

LyBerion

Horůrek na staré dobré téma, jakožto duchů posekaných ve starém domě, který mě přes svou tuctovost nadchl fajnovýma lekacíma scénama, kterých je ve filmu požehnaně, takže diváka nutí vžít se do všeho dění. Mladý klučina Matt postižen rakovinou si zpočátku myslí, že trpí halucinacemi způsobenymi z jeho experimentální léčby, ale po chvíli zjistí, že to má co dočinění s minulostí domu a jeho obyvateli. Nejsem častý divák hororů, přesto mě tento nadchnul svými maličknostmi, které obsahuje a proto Hrůzu v Connecticutu všem doporučuji. ()

helraiser

Člověk by řekl, že se jedná o další tuctovou duchařinu, kterých jsou mraky, ale v tomto případě se naštěstí jedná o docela povedenou duchařinu. Děj běží pěkně plynule kupředu, atmosfera pěkně houstne, sem tam slušná lekačka a ani celkově nápad není špatný. No prakticky tu není nic na vitknutí, ale něco tomu stejně chybí, ale já byl v tomto případě spokojenej a nebudu mít problém si tuhle duchařinu pustit znovu. ()

Naki

Slabší duchařina, kde jsou pokusy o vylekání diváka snad na každém kroku, ale pravidelné utichnutí hudby vás upozorní předem, takže ve výsledku lekačka žádná. Film měl zajímavý nápad se zapojením hlavního hrdiny, který má rakovinu, takže to nebyl klasický strašák, kde někoho v domě vyděsí a pak zabijou, ale tady je příběh, i když poněkud šibnutý, který je rozhodně pozorovatelný. Ale musím se přiznat, že mi to hlavně ze začátku nechutně připomínalo 3:15, hlavně tím prostředí. I přes lehkou nudu si u mě vysloužil 38%, ale ať hlavně nikomu netvrdí, že tady takový lidský blábol je podle skutečné události..!! ()

kersten

Mne sa tento hororik naozaj páčil. Ľakačky tam boli naozaj poriadne, pár krát som skoro z kože vyletela. Do deja som sa celkom slušne a so strachom zažrala. Keby v ňom nebolo toľko hlúpych nelogickostí, idem s hodnotením vyššie. Ale je to len predsa slušný nadpriemerný horor. ()

dandislav1991

Hele, hodně povedené, škoda, že prostě stále nevím, zda to je pravda, že by to je inspirováno skutečnou událostí, nebo si s námi režisér jen hraje, ale co?! ()

Pacek

Já sem doktor MENGELE, trhám dětem prdele, mám nabroušený skalpely, nože, mačety, čepele. I tak se dá zhodnotit tento luxusně pojatý námět na jednoho šíleného doktora a jeho nekro praktiky, jenž korespondují s atmosférou, wow-bububu efektem a hlavní otázkou a sice.....co se to tu kurva děje?! Díky tomuto žánru zde není podmínka mít ve filmu kupu hollywoodských hvězd, ikdyž čím lepší herec, tím lepší a uvěřitelnější reakce, bohužel se zde musí pracovat s tím, co máme. A tak si jednoho dne sedím v posteli se svou přítelkyní, která mi nahání větší hrůzu než samotný film svýmy úleky. Všechno je ale ťip ťop, tak proč né pětibába? Něco tomu chybí, něco co by diváka zvedlo z pohovky (postele, židle, kaktusu na kterým je napichlý, protože se leknul ohořelých mrtvol) a donutilo ho bdít celou noc a čekovat, jestli se náhodou nepohnuly dveře, které už tak patří k snad neohranějšímu hororovému klišé na světě. Co naplat, pochcávačka je to vcelku luxusní. ()

Ondr@932

Duchařiny mám rád a zde je to občas velmi lekavé, i když už ohrané z jiných filmu, nic originálního. Ale i tak je to velmi dobrý nadprůměrný horor! 65% ()