Hrůza v Connecticutu

• USA The Haunting in Connecticut (více)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiální text distributora)

Joe16210

Opravdu kvalitní horor. A navic podle skutečné události. Až se tomu nechce věřit. Musím uznat, že tento film je opravdu strašidelný. ()

kenny79

Stále to stejné. Rodinka se nastěhuje do starého domu a po čase se začnou objevovat duchové. Samozřejmě, že je nejprve vidí pouze nemocný syn, kterému to nikdo nevěři. Po nudném začátku se na dalo koukat. Natočeno podle skutečné události. ()

Cechyno4

Nemohl jsem dělat, že ty dobré ohlasy které kolem mě poletovaly o tomto filmu neslyším ! Proto jsem se na snímek podíval. Nuda. Snad jedna nebo dvě lekačky. Hlavní mínus je to, že tu chybí atmosféra. Tuctový film. Jasný béčko. ()

CrazymanM

Nebylo to tak špatné,jak jsem očekával.Sice nic nového,ale slušná atmosféra,nějaký ty lekačky,jen ten happyend,to si mohli odpustit.A to neustálé opakování,že je to podle skutečných událostí.Těším se,až uvidím nějaký film,kde bude napsáno "Celé jsme si to všechno vymysleli,ne že tomu budete věřit!" ()

ChandlerBing

Námětem je to klasický hororový béčko (rodina se nastěhuje do nového domu, ve kterém dřív bývala márnice a najednou se v domě začínají dít zvláštní věci a mrtví se projevují, kdo by to neznal). Ale o co víc typičtější je děj, o to víc překvapivý a působivý je zpracování. Koncentrace "lekaček" je tu obrovská (takových lekaček, u kterých se opravdu leknete). Atmosféra je správně ponurá a scény děsivý, jak by měly. Ani předvídaný a tuctový závěr to nezkazí. Do tohohle hororu jsem šel jako do omletého odpočinkového klišé na dobrou noc, a světe div se, byl jsem velmi příjemně překvapenej a dokonce se i bál:) ()

honzic

Průměrný film, místy strašidelný, ale působil na mne příliš nelogicky a navíc ohraně a klišovitě tématicky. Hodnocení: 55 % ()

Facerr

Jeden z nejlepších "hounted house" hororů, co jsem viděl. I když srovnávám melouny s pomrdančema, Paranormal activity se můžou jít zahrabat. Konečně duchařina, ve který nezůstalo jen u lítacího nádobí a bouchajících dveří, ale bylo tu i "něco" vidět. Povedeně vizuálně zhmotněný duchové měli vážně super xichtíky a jejich historie byla taky patřičně zvrhlá. Je fakt, že to se mnou patřičně neotřáslo a na noc si klidně i tu lampičku zhasnu, ale na to jak mě zpočátku odradilo ono známé "natočeno podle skutečné události", slušná jízda. ()

Swingie

Filmy tohto typu môžem, aj ked je to stále dookola. Lenže Hrôza v Connecticute sa mi páčil asi zo všetkých duchárskych žánrov najviac. Viem, je stovky takýchto, ale je tu čosi... niečo navyše, čo filmu dodáva neuveriteľný šmrnc. Ziadne bububu, žiadne nechutné tváre /možno prvýkrát sa človek zľakne tých ľudí a zhoreného chlapca, ale potom to už berie ako samozrejmosť/, žiadny krik. Páči sa mi napatá atmosféra, pretože človek sa bojí tej atmosféry, nie strašidiel. A to je správne. Film som videl už asi štvrtýkrát a stále viac a viac si uvedomujem, že je to jeden z mojich najobľúbenejších hororov. Na konci, ked bežia fotografie, mi vždy ide mráz po chrbte =) A ešte niečo.... ten zhorený chlapec /neviem napísať jeho meno/ má naozaj najúžasnejšie oči! ()

elanista1

Nielenze je to nudne, je to pateticke, trapne, tuctove, klamlive, neoriginalne, nezaujimave.. hlavne nudne. Neodsudzujem to dopredu len preto, ze tento namet bol sfilmovany uz mnoho, mnohokrat predtym, ale hlavne preto, ze tento namet bol sfilmovany predtym uz mnoho, mnohokrat lepsie. Nehorazne som sa nudil, dovolim si dokonca prirovnat k zlym, takisto nudnym Paranormalnym aktivitam. Dobre, keby som mal o par rokov menej, a bol menej skuseny filmovy divak, pripustam ze by ma toto mohlo trocha vystrasit. Teraz mi to pride len zufalo trapne.. ked ma ani jedna scena za cely film neprekvapi, alebo niecim nezaujme, asi to nie je v poriadku. Ale Virginia Madsen bola dobra. ()

Aywes

Ohrané téma s ohraným zpracováním. Nic překvapivého, ale na druhou stranu vás film nenaštve. S touhle tématikou se najde kupa kravin. Tenhle napůl vybočuje. Prostě šílené klišé, které zas tak neurazí. Na jedno nenáročné podívání celkem fajn věc. ()

Keen.lady

Čekala jsem, že to bude horší. Příjemné překvapení, ale stále nejde o nic světoborného. Málo dynamiky, děj vás prostě nevtáhne, zůstanete chladní vůči všem postavám, nebo jim dokonce přejete smrt. Virginia Madsen mě nepřesvědčila, zbytek herců se dal snést. Až na některé mini části nic nového, ale neurazí. ()

Lucbric

Takový průměrný horor.. :) dům, ve kterém straší a v něm mladý hrdina, který musí rozlousknout duchařskou záhadu.. Viděla jsem horší i lepší horory, ale neříkám, že jsem se nudila nebo se nelekla - pár scén je tam opravdu dobrých :) ()

PamelaJJK

Občas fajn, často nuda a chvílemi nechtěně úsměvné až vysloveně trapné... Obsazení celkem fajn, hudba nic moc. Vzhledem ke značně nevyrovnané, kolísající a přerušované atmosféře bych uvítal klidně kratší stopáž... Hodně nevyvážená hrůza, kterou bych objektivně viděl tak na dvě a půl hvězdy. Zaokrouhlím a jsou to neobjektivní, hodně slabé, tři hvězdy. ()

J.Mayen

Na film jsem narazil nahodou pri zpetnem prehravani mych oblibenych programu. Mel jsem dojem, ze tenhle film jsem uz videl,ale pravdepodobne to byl jiny Connecticute. Kdybych byl byval byl vedel, ze film dosahuje tak skvelych kvalit, jiste bych se k nemu uracel prijit mnohem driv. ()

Skank

Líbí se mi duchařské záležitosti, mám je radši než, krompáč a hlava, břitva a šílenec, tupý a rezavý řetěz na motorovou pilu a několik lidí, několik studentů na výletě a něco atd, atd. Tento film pro mě patří rozhodně k nadprůměrným. ()

sAreOn

Jak byl začátek poutavý a strašidelný, tak byl prostředek filmu uspavající a konec vše dokonal. Ano, na začátku jsem si opravdu říkal, že se možná budu i bát - ta jedna lekačka na začátku filmu na mě zapůsobila a pak nějaké ty náznaky také nebyly vůbec špátné, ale pak... pak jde vše do háje. Hlavně díky dle mě zbytečným existencionálním žvástům rodiny, kterých bylo až příliš (hlavně pro děj byly naprosto nedůležité). Tak nadějně to začínalo, tak smutně to skončilo... ()