Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Redi

Čekal jsem teda víc, když jsem viděl tady to hodnocení...ale je to až tak přehnané, že to ani není mov vtipné. Ty songy byly ale fajne. ()

July

Absolutně úžasné! Kde jinde potkáte pohromadě Barneyho Stinsona, Malcolma Reynoldse, Howarda Wolowitze a počítačovou závislačku z The Guild? Film by ovšem byl skvělý i bez známých tváří; Dr. Horriblovi prostě musíte držet palce :). ()

Gar-mogoth

Jeden z nejlepších webseriálů, které jsem viděl. Chytlavé písně, velmi dobré obsazení a kvalitní, ikdyž jednoduchý, příběh ()

Wendy

Malý geniální výtvor, který se i v naší zemičce stal neoficiální hymnou (nebo, hm, souborem hymen?) všech geeků. Velmi chytlavé písničky v podání charismatického hereckého tria, ve světě seriálů a webu (v případě Felicii Day) ne úplně neznámého, a když se zrovna nezpívá, lítá jedna hláška za druhou (včele s tou slavnou a diváky i tvůrci oblíbenou "the Hammer is my penis"). Vedle očividné komedie a muzikálu Dr. Horrible skóruje i na poli parodie a (díky/kvůli Jossovi, jak chcete) tragédie. A pokud vám 40 minut s našimi (pseudo)hrdiny nestačilo, plně doporučuji si sehnat stejně dlouhý komentář trefně zvaný Commentary! The Musical o čtrnácti dalších písních o hercích (Nathan is "better, better than Neil"), tvůrcích ("but my God, Joss is cheap") i postavách ("the Penny is my pussy") a je to skoro stejně velká sranda jako původní dílo. Musím říct, že by mi vůbec nevadilo, kdyby Joss Whedon dělal do konce života muzikály... ()

Millanium

Neil Patrick Harris hrát a zpívat vážně umí. Beru to jako dobrou oddechovku, plnou až příliš bizarních scén... 65% ()

immortalis

Neil Patrick Harris jako Dr. Horrible zaujme nejen vtipem, ale i zpěvem. Podobně na tom je i Nathan Fillion jako Captain Hammer ten jeho škleb musí každý milovat. Felicia Day dokazuje, že i po Guild neztratila nic ze svého kouzla i zpěvu. Simon Helberg aneb oblíbený Howard z TBBT. Texty jsou naprosto úžasné! Dr. Horrible's Sing-Along Blog patří mezi nejlepší seriál roku 2008. ()

ivo333

Neil Patrick Harris je pre mňa Boh a potvrdil to aj v tejto minisérii, dosť ma prekvapili jeho spevácke výkony, ale ani ostatní moc nezaostávali. V krátkosti teda zhrniem vtipné, s dobrou myšlienkou, chytľavými pesničkami a Neilom Harrisom. 95 percent ()

yeniczek

Naprostá dokonalost krátkého formátu. Jestli se tvůrci při stávkách dokážou vybičovat k takové originalitě, tak ať se stávkuje klidně do aleluja. Joss Whedon je genius, Harris jako vždy super a Filliona by si konečně měl někdo všimnout ve vyšší lize. ()

VasaX

Skvělý jednoduchý příběh, s krásným hudebním rozhovorem. Harris, Filliohn, Day - to je prostě roztomilé! ()

s.e.p.p

Po druhém zhlédnutí měním hodnocení na 5*. Asi to bude tím, že jsem věděl, že žádné "Barneyovské" hláškování a úchylárny se konat nebudou a vychutnával jsem si každou minutu příjemné podívané, plné skvělých, neuvěřitelně chytlavých písniček. Na dnešní dobu neskutečně originální počin. ()

Ichabod

Famózní Neil Patrick Harris a většinou skvělé songy s ještě lepšími texty udělají z 42minut instatní zlepšovák nálady. Na druhou stranu je dobře, že z toho není seriál, vyšší hodnocení by si zasloužil jen za podmínky ve kterých vzniknul, ale ty hodnotit nebudu stejně jako jinde. ||| Tak změna po druhém shlédnutí.... přeci jenom "je to na víc". Songy jsou naprosto fantastické, to by zasloužilo i klasickou muzikálovou formu. Sice směrem ke konci to jde s humorem a napaditostí záběrů malinko z kopce, ale i tak kdykoliv Harris i ostatní začnou zpívat, je to první liga, co by imho obstála i v kinech, tedy nelitoval bych vstupného. ()

horacko

Ja sice muzikalom nejako nehoviem, ale k tomuto ma prilakal Neil Patrick Harris. A ze sa to naozaj oplatilo pozriet. Taky trochu netradicny muzikal....a mozno prave to bolo to, co ma na nom zaujalo a preco ma 4*....ta uzasne spracovana netradicnost. ()

Molir

Az nechutne sympaticka vecicka (tak to dopada, kdyz si profici (a genius Joss Whedon) udelaji fanprojekt :)) ). Komiksovy muzikal (!), ktery uz nyni ma nabeh na kultovni status :) Ze zacatku to vypada celkem nevinne, ale finale je famozni a rekl bych i docela necekane :) IMO by aspon nominace na Huga ci Nebulu toto dilko minout nemela :)) Oficiani stranky na http://www.drhorrible.com ()

P1tr

Co řící? Zpívající Neil Patrick Harris. Pro fandy How I Met Your Mother zajímavá příležitost jak vidět téměř pravý opak postavy Barneyho. Ale i tady NPH válí a zbytek mu dobře sekunduje. První část dobře začíná "trilogii", ovšem co se písniček týče je asi nejslabší. Právě v této oblasti druhý a třetí díl přidávají a vyšvihují seriál do kvalitních výšin. Humor spojený s lovestory zajímavě a docela nečekaně vyvrcholí v závěrečném dějství a vám nezbyde než litovat, že je to tak krátké. I když kdo ví, jestli by Dr. Horrible měl takové kouzlo kdyby z něj byl regulérní seriál. Uvidíme, třeba se odpovědi někdy dočkáme. ()

Philoun1

Josh Whedon už ve Firefly ukázal, že dokáže skvěle spojit žánry, které tak často nevidíme pospolu. Tenkrát to bylo sci-fi a western a trochu komedie, teď to je muzikál komedie a trochu sci-fi:). Bezchybné obsazení a melodické písně. Tenhle nekomerční počin si prostě zaslouží plné hodnocení. ()

Or!g!nal

Naprosto perfektní muzikálový počin. Ještě lepší než samotný Dr.Horrible mi nakonec přišel naprosto úžasný Captain Hammer, to byl "padouch" jak ma být. Jinak mě moc překvapilo hlasové nadání všech hlavních postav. ()