Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

mirliflore

No, řeknu to takhle - kéž by všechny komiksové filmy měly tak zajímavé postavy, dobré herce, promyšlenou zápletku, uvěřitelnou psychologii, chytlavou hudbu a geniální hlášky. Jednoduše výborné :-) ()

sirien

Hezká nízkorozpočtová hříčka dobrejch herců - která má vlastně nejen obsazení, ale i scénář a texty mnohem lepší, než si zaslouží. Plus samozřejmě neskutečná hromada detailů a referencí vpašovanejch snad do každé jedné scény. Ve svojí dýlce to je naprosto krásná oddechovka. ()

PaSup

Vůbec jsem to nečekal, ale je to tak - Neil Patrick Harris opravdu umí zpívat! Navíc melodie jeho hlasu je dosti chytlavá... Připomíná mi to celé takového moderního Sweenyho! Whedon jen dokazuje, že lze za malý rozpočet vytvořit skvělé dílko... 95% ()

ivamka

Krátké vtipy jsou nejlepší. Tady nevyhrálo zlo, ale náhoda. Padouch nádherně zpívá a jeho láska taky. Superpero - perfektní komentář. ()

Vakomlok

Tomuto dílku nejde dát méně jak pět hvězdiček. Skvělý mix komiksu a muzikálu a příběhu o zhrzené lásce a touze po moci. Jakkoli se tahle kombinace může zdát býti absurdní, tak to funguje naprosto bez chyby. Neil Patrick Harris je dokonalost sama a ani ostatní herci nijak nezaostávají. To opačné vykreslení archetypu hrdiny a zloducha - udělat z klaďase namyšleného idiota je vážně sranda, stejně tak v podstatě dobrácký zloduch neustále se snažící si vybudovat kredit nemilosrdného kruťase je boží. Muzikálová vystoupení skvěle odsýpají a co víc, jsou zábavná a skvěle otextovaná. Pouštěl jsem si je asi třikrát za sebou a pak pořád dokola OST. Skvělá věc, rozhodně doporučuji! ()

char_t

Perfektní úlet! All-Stars obsazení: Harris z HIMYM, Helberg z BBT, Fillion z Firefly, Day z The Guild, a všichni fakt umí zpívat - a samozřejmě režisér Whedon... Když se k tomu přidá střelenej příběh a dost povedená hudba, je z toho hodně překvapivý hit... Jak tohle mohlo zapadnout? ()

Jajar

Nápadité, originální, nezávislé, hláškami a návykovými písničkami narvané dílko, které se jednou zcela jistě stane kultovním. Neil Patrick Harris jako obvykle ruluje, Joss Whedon si konečně napsal scénář, do něhož mu nikdo nekafral a divákovi jen zůstává rozum stát, co všechno si v závěru dovolí. Klobouk dolů. 8/10 ()

Tryman

Neila Patricka Harrise jsem dosud znal jen z How I Met Your Mother, kde předvádí opravdu skvělé herecké výkony. Teď navíc zjišťuji, že kromě hraní ještě perfektně zpívá. Dr. Horrible je povedený muzikál, jehož soundtrack mám dosud v počítači, protože jsem si ty písně prostě zamiloval. Kromě dobré hudby a vtipného příběhu mě ještě překvapila účast Simona Helberga z The Big Bang Theory. ()

Fat'Fatal

Neil Patrick Harris těží z popularity How I Met Your Mother a účinkoval v tomto "muzikálu" a nutno říct, že velmi dobře. Krom hereckého talentu má i ten pěvecký a ten zde prodává skvěle... Za Laundry Day, Brand New Day a On The Rise si zaslouží Dr. Horrible pět hvězdiček! // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

bolf!k

Vtipný a písničky překvapivě kvalitní a chytlavý. Jen mám pocit, že to bylo příliš krátký (40min uplynulo jak voda při jarní splavnosti) a celkově pak filmeček vypadal uspěchaně a trošku chaoticky. Jinak ale originální zážitek, který mě skvěle pobavil. :) 80% ()

Filmárik

Jediný dôvod prečo som Dr. Horrible's Sing-Along Blog vyhľadal bol keď som sa dozvedel že na Istrocone 2010 má byť jeho slovenská hraná verzia na živo ( fakt že som ju nakoniec prakticky celú zmeškal je nepodstatný a pre zvyšok komentáru sa ním netreba zaoberať ). Muzikály sú a vždy boli pre mňa veľkou neznámou pri ktorej som raz unesený úžasom a druhý raz unesený nechápajúc. Toto bolo niečo medzi. Joss Whedon spravil vec výhradne pre konkrétny fandom ľudí ktorý majú do písmena napozeranú Firefly, Buffy a HIMYM. Nieže by tu bol nato priamy odkaz ale proste mi to z toho akosi štylizovane razilo. Obrovská škoda že som doteraz okrem pár dielov Buffy v spomínaných troch seriáloch neznalý. ()

cogi

Nápad na pět hvězdiček, obsazení Barniho z HIMYM skvělý tah ... ale popravdě jeho tajnou lásku mohli vybrat líp, každou sekundu se tvářila stejně. Buď jestli sbírala podpisy, nebo na ní jelo auto. Taky se našlo pár slabších scén. ()