Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

spikey1

Shakespearovská tragédie na pozadí amerického komiksového příběhu. Příběh je svou jednoduchostí tak roztomilý že z 40 minut, udělá neopakovatelný zážitek a donutil mě v duši žadonit o pokračování. ()

Kangaxx

Spevácke pasáže boli skvelé, za 5* je to však kvôli trefnej myšlienke o ľudskej zaslepenosti vo vzťahu ku pseudo-ideálom. ()

BMAJTZ

Pripoustim je to uplna blbost a je to docela hrozne (zase na druhou stranu to je chtene) ale kouka se na to tak nejak hodne dobre. A dokonce me prekvapil opravdu nehappyendovsky konec a to jsem celou dobu cekal zaverecny romanek. Jinak hudebni pasaze jsou docela fajn (po druhem shlednuti pripoustim ze pisne jsou neskutecne chytlave). Proste libilo a na to ze to je muzikal jsem se bavil. Edit: po druhem zkouknuti musim pridat hvezdicku. ()

3 AM Code

We saw the operation, you tried to pull today ~ but your humiliation means he still votes NAY! ~ And now assassination is just the only waaaay. ~ There will be blood, it might be yours, ~ so go kill someone. Signed:Bad Horse ..g-e-n-i-a-l-n-i xD ()

BluT

Dr. Horrible's Aing-Along Blog je fakt jeden z nejlepších muzikálů, co jsem viděl. Jako vždy skvělej, ale nyní jinej NPH, nesympatickej Captain Hammer, kterej ale do příběhu skvěle sedne, milá slečna v zájmu obou hrdinů/antihrdinů a parádní Simon Helberg, kterej ale nedostal moc prostoru. Trochu škoda, v BBT hraje parádně. Trochu mi až chybí superlativy, protože i většina songů byla úžasnejch a dva vyloženě perfektní. Prostě masakr. Jediný co se dá vytknout je délka, protože nějakejch 40 minut není moc a nabitou story profrčíte hned. ()

Lukoboss

Hodně dobrá a zábavná záležitost s líbivýma a dobře promyšlenýma písničkama. Takovýhle muzikál(k)y vůbec nejsou špatný. PS: N. P. Harris ale stejně bude navždy Barney :D ()

Brion.y

...áno, mám rada muzikály a áno, cením si seriály, ktoré za minimum času stihnú veľa ukázať. Ale ak aj odrátate od hodnotenia tieto dva subjektívne činitele, Dr. Horrible zostane prinajmenšom výborný, neokukaný a vtipný počin, ktorý príjemne prekvapí snáď aj vás. A až ma omrzí utápanie sa v ľútosti nad tým, že som zmeškala slovenskú live verziu, určite si ho ešte pozriem. Aspoň raz. Pretože PhD. in horribleness je ultimátna catchphrase napríklad. ()

anaxtal

Nezapomenutelný třídílný muzikál s celkovou stopáží 40 minut. Kromě toho, že jsem se opět ujistila, že Neil Patrick Harris umí zpívat, mile mě překvapilo, že Nathan Fillion se dokáže vtělit do role ještě většího pošuka, než jsou Richard Castle a Malcolm Reynolds. ()

Castorr

Naprosto úžasná věc! V době stávky v americe nikdo moc netočil, ale Whedon za pár drobných vytvořil vynikající minisérii. Super písničky a děj, ze kterého jsem nemohl ottrhnout oči. Taková věc by zasluhovala celovečerní filmek. ()

WereWolf

Doctor Horrible, tak co napsat, chtělo by to video, aby byly vidět všechny ty hvězdičky co mi lítají kolem hlavy a už se nevejdou do těch pěti v hodnocení. Neil Patrick Harris podal opravdu excelentní výkon, písničky jsou návykovější než nikotin a atmosféra je tak luxusně ujetá! Nezbývá mi než doufat, že bude pokračování ()

jasiska

Strašná haluz ale prudko pozerateľná. Samozrejme, nemohla som si nechať ujsť nič, v čom je Neil Patrick Harris A Nathan Fillion, čiže toto bolo must see. Navyše velice chytlavé pesničky s dobrými textami a originalita podujatia zaručujú úspech. ()

Darik

Krásné písničky, skvělý Neil Patrick Harris, oslnivá a krásná Felicia Day a mooooooooc smutný konec. ()