Neřízená střela

• Velká Británie Wild Target (více)

Victor Maynard je v duchu rodinné tradice profesionálním zabijákem. Dalo by se říci, že je ve svém oboru absolutní špička. Svou práci vykonává rychle, precizně a nezanechává žádné stopy. Jeho obličej nikdo nezná, dokonce ani jeho kolegové zabijáci netuší, jak přesně vypadá. Brzy oslaví 55. narozeniny, žije sám bez potomků a jeho matka se obává, že by mohl být homosexuální a nezanechat po sobě pokračovatele rodinné tradice. Jednoho dne dostává Victor zakázku na zabití mladé podvodnice a zlodějky Rose. Prodala svému zákazníkovi panu Fergusonovi padělaný obraz za 900 tisíc liber. Zdá se to jako snadný úkol, ale Rosino chování je naprosto nevyzpytatelné. Victor selhal. Victorova matka je velmi zklamaná a žádá syna, aby se svému zákazníkovi hned omluvil a svou chybu napravil. V tu dobu už má však Rose na mušce Fergusonův muž. Než však stihne Rose zabít, Victor ho zastřelí. Šokovaná Rose žádá, aby ji Victor chránil. Domnívá se, že je soukromý detektiv, a nabízí mu 30 tisíc liber týdně za svou ochranu. Nasedají do Rosina auta, kde však na ně čeká další zabiják. Toho si vezme na mušku mladík Tony, který se na místě činu vyskytuje spíš náhodou a ze svého konání je vyděšený. Victor v něm odhaluje velký talent, a vezme ho proto s sebou. Všichni tři se nyní musí ukrýt. Jako bezpečné místo určí Victor drahý hotel. Náhodou se v hotelu a na stejném patře ubytoval i Ferguson, kterého Rose podvedla. Ferguson si najímá nového zabijáka Dixona. Jeho úkolem je zabít Rose i Victora Maynarda. Úplnou náhodou Ferguson a jeho pomocník objeví Rose a Victora v hotelu. Okamžitě se za nimi vydají. Victor, Rose a Tony ujíždějí v malém mini cooperu, pronásledováni velkým mercedesem. Mají štěstí, jejich pronásledovatelé nezvládnou řízení, a těžce se zraní. Victor odveze Rose a Tonyho do svého domu na venkove. Zde budou všichni v bezpečí. Victor nabízí Tonymu, že mu poskytne zdarma šestitýdenní výcvik, a Tony rád přijímá... (TV Prima)

enzo_cz

Velice svěží oddychovka. Bill Naighy mě jen utvrzuje v tom, jak báječným hercem je. Emily Blunt velice rozkošná. ()

wilks

Skvělý!!! Parádní pohodovka, neviděl někdo kočku? :)) Za ****, ne za **** a půl * , přece jen jsem měl čtyři deci vína a chuť by ještě byla.. ()

Aely

Mne to prisla prijemne stravena chvile .Na to,ze to melo jednoduchy dej,zajimave ho pojali a dovedli mne koukat az do konce s usmevem... ()

RoyBatty444

Bláznivá komédia vybudovaná na lacných vtipoch ako lesknúci úsmev hlavného záporáka hlúpi sidekick a milostný príbeh cez bonsai. Pár vtipných scén inak to bolo slabé. ()

petrussa

Super komédia :D mohla by som ju sledovať stále dookola :D podla môjho názoru bolo zbytočné dávať ruky niekoho iného kvôli Billovému problému, vytvorilo to mnoho chýb vo filme ()

Ashal

Pěkná komedie, která se neztrácí ani v akčních sekvencích, jako vždy skvělí Bill Nighy a Emily Blunt. Rupert Grint bohužel hraje jednu z variací Rona z Harryho Pottera, naštěstí to do filmu skvěle sedne a jako celek tak drží dobře. Bohužel nic, na co bych si po více jak týdnu opět vzpomněl. ()

tinss_18

Jedna z najlepších komédií, čo som tento rok videla. Dosť mi tam vadil R. Grint, prišlo mi to , ako keby bol z iného filmu a náhodou sa tam ocitol. B. Nighy a E. Blunt skvele zahrané postavy. Veľa vtipných scén a celkovo film pôsobí veľmi dobre. ()

ZekiZeki

Suchý britský humor řádně protřepaný, namíchaný a dávkovaný tak, jak to máme všichni rádi. Člověk se sice neválí smíchem po zemi, ale pobavený úškleb od úvodních až do závěrečných titulků je minimálně zaručen. A to se cení! ()

snupko13

Väčšia polovica je pohodový, nenákladný, vtipný, svižný a milý filmík, potom sa začne varenie z vody a trochu to zamrzí. ()

Terminator666

Zajímavý snímek. Děj mi přišel zajímavý a mnohdy také groteskní. Hlavní hrdinové jsou rozhodně zajímavé charaktery. Zabiják, zlodějka a zmatený feťák, co se chtějí ukrýt před jinými vrahy. Není to špatný počin, jen jsem od něj čekal o trochu víc. ()

Pythonator

Bill Nighy je král vážnosti. Jeho neskutečně vážný pohled vás pobaví, i když neřekne nic vtipného. Emily Blunt vzbuzuje rozpaky, jestli je, nebo není žhavá kočička, protože někdy působí strašně obyčejně a jindy by jste ji ohnuli třeba i na nákupu v supermarketu. Konkrétně v tomto filmu jí to ale moc sluší a dokonce umí být i zábavná. Pobaví dokonce i protivný zrzek z Harryho Potrata, a to už je co říct. Neřízená střela je pohodová zabijácká komedie britského suchého formátu. ()

juvelinokivi

Dokonalá komedie klasického střihu. Po dlouhé době jsem se opravdu výborně pobavila. Jsem zvědavá na originál s mým oblíbeným Jeanem Rochefortem. ()

ABC1

Mě to moc bavilo, výborný film na hnusný nedělní večer!!! Skvělý Bill i Emily, ucházející Grint,,dobrý scénář s minimem hluchých míst, o skvělém britském humoru není co dodat!!! ()

SantaCruz odpad!

Zaplať pán bůh za tlačítko "zrychlené přehrávání 10x" alespoň jsem se nudil i přesto nekonečných 9,4minuty :P ()

tulen

3* s hodně odřenýma ušima. Scénář dost slabý, herecké výkony taky nic moc (hlavně mi moc nesedla Emily Blunt). Dá se to vydržet do konce, ale že bych se nějak moc bavil to se nedá říct. Francouzi by to natočili asi líp, v hlavní roli jsem stejně nějak pořád viděl J.Rocheforta (nejen pro určitou podobnost herců). ()

Sofinek

Jedna z nejvtipnějších komedií, co jsem kdy viděla, navíc skvěle obsazená. Svižný děj, bravurně vypointované scény, zajímavá vizuální stránka filmu. Královsky jsem se bavila, takže nemůžu jinak než 95 % ()