Nevinná

72 hodín k slobode

Anything for Her

Krimi / Drama / Thriller / Romantický

Francie / Španělsko, 2008, 96 min

Sice nejsem zrovna fanynkou francouzských filmů, ale Nevinná se opravdu povedla! Před tím než na světlo pustili Tři dny ke svobodě jsem ji dokonce brala jako plnohodnotný film, který si zaslouží minimálně 4 hvězdy. Teď, když už jsem Tři dny ke svobodě viděla, musí říct, že Nevinná si zaslouží "jen" ty 4 hvězdy. Skvělá práce! Přesně můj žánr...láska, charizma, adrenalin, akce, drama..(12.3.2011)

Jedna hvězda za neamerický film, druhá hvězda za napětí, a dvě hvězdy za soundtrack...Na francouze moc hezké...(25.12.2009)

Přiznám se velké zklamání, děj vypadal slibně a napínavě, ale něco mě ktomu chybělo. Lepší je souvisejcí film s Russellem, ale tohle je moc nudný. Upřímě čekal jsem víc.(25.7.2011)

Celkem jednoduchý příběh, ale bavil mě.(28.11.2009)

Já měl o napětí postaráno už obsazením, protože Diane Kruger bych fandil i kdyby mě nechtěla uvařit oběd.(2.9.2010)

• - Scénáristé Fred Cavayé a Guillaume Lemans nedělali kvůli hlavní zápletce, jak se dostat z vězení, nějaké velké průzkumy mezi trestanci, protože nechtěli, aby diváci zapomněli na to, že hlavní hrdina je obyčejný člověk - amatér, který vlastně doopravdy neví, jak to má správně udělat. (HappySmile)

• - Režisér Fred Cavayé vybral Diane Kruger do role Lisy kvůli její kráse. Usoudil, že to udělá její postavu při tak těžké životní zkoušce silnější. (HappySmile)

• - Spoiler: Scény odehrávající se v Jižní Americe byly ve skutečnosti natočeny v Belgii a ve Španělsku. (HappySmile)