Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

Smartynko odpad!

Keď konečne prestali dávať Uragán, tak som si myslel, že dramaturgovia, producenti aj herci konečne pochopili, že László Komárom, Ildikó ani Stromokocúr už nie sú vtipní. Bohužiaľ opak bol pravdou a tak vznikli Susedia (krycí názov Monštrózna Pi**vina 1) a potom ešte aj tento "kinematografický skvost" (krycí nazov "Monštrózna pi**vina 2: Banda Retardovaných Kreténov Dáva Poslednú Ranu Mentalite Slovenského Národa) Dávam tomu absolútnu nulu (rozumej ako označenie termodynamickej teploty čo konkrétne činí −273,15°C) Herci hrajúci v tomto seriáli si právom zaslúžia titul "ODPAD SLOVENSKEJ KINEMATOGRAFIE" a dúfam, že éra týchto primitívov sa čoskoro skončí. Ďalší by mohol nasledovať seriál "Bytovka Plná Koko*ov" alias Panelák a za nimi aj "Vila Plná Koko*ov! alias Maf Story. PS: Rád by som pozdravil pána Guštafíka, dramaturga televízie JOJ, ktorý tiež po*ere čoho sa chytí. Maf Story bol dobrý seriál pokiaľ tam bol Fratrič a.k.a Rudééénko. Po nástupe Sklára v role Aliho a Dzuríkovej v role Pipiny sa to začalo podobať na Tak Ide Čas. Ach bieda bieda... ()

mentos.

Už jsem si docela zvykl na to, že originalita moc neexistuje a nejen filmy, ale i seriály se přetáčejí pořád a pořád dokola. U seriálů to navíc neplatí jen v Čechách, ale i na Slovensku. Kutyil s.r.o. je totiž slovenská napodobenina amerického Kutil Tim. Tohle mě na seriálu asi štve nejvíc. Bohužel mi ani moc nesedí humor a Ladislav Potměšil. ()

Nemesis odpad!

Kedysi, ešte ako malý zasran som sa smial nad tým, že my Slováci nemáme žiadne seriály. Teraz sa už len ticho hanbím. ()

Raggnar

Rád bych dal více než tři hvězdy a to hlavně díky Andy Krausovi. Je to neskutečnej komik, ale když slyším tu upištěnou a uječenou Viki Rákovou, tak se to nedá vydržet. ()

rodan21 odpad!

Nechápem, ako sa už ľudia dokážu na tomto zabávať. Fakt tomu nerozumiem, hoci som sa to snažil pochopiť. Toto je už naozaj úroveň, čo v tej telke chodieva. Ďakujem pekne za takéto hovadské seriály, čo sa u nás natáčajú.... blbý a blbší......... ()

ogheekapr odpad!

Trapná kopie seriálu Susedia, párkrát jsem se sice zasmál, ale většina použitých vtipů už je ohraná a raději bych uvítal seriál s novými postavami, než je brát z jinama jen aby si zajistili sledovanost. Už jenom samotná znělka mi leze na nervy... ()

lbos

Dle mého je tento seriál absolutně vynikající.Vtipné dialogy Lajosa a Tünde mě vždy dovedly pobavit už v Susedoch v podání Lászla a Ildikó,tady to funguje úplně stejně.Později navíc přibyla Zuzana Tlučková jako Anabela a další humor plynoucí ze situace,že Lajos ji nazývá každý týden jiným jménem.Potměšil jako kněz taky svou roli zvládá báječně.Tento seriál se skutečně povedl. ()

Jard

Priniesť nový seriál ako náhradu za Susedou bol zo strany Andyho Krausa celkom fajn nápad, ale Lászlo bez Františka nemôže nikdy fungovať. Niektoré scény boli fajn, ale je to také, že stačí to raz vidieť a stačí. Mám pocit, že seriál Kutyil s.r.o. bol spúšťačom tích trápnych a nevydarených seriálov Andyho Krausa na Jojke. Seriál by nemal byť taký, na ktorom sa zasmejú len tvorcovia, ale aj diváci. 30% ()

Pokri

Je to dosť slabé, humor ešte prvoplánovejší ako v Susedoch, ale v porovnaní s ďalšou Krausovou tvorbou to je stále celkom znesiteľné, aj keď je to len vykrádačka samého seba. ()

Nataniel73

Ako treba na rovinu povedať, že je to strašná hovadina, ale pokiaľ to divák berie s patričným nadhľadom tak občas sa na to dá pozerať. Viac menej trápne scénky sú občas prerušené aj tými vtipnými takže u mňa si to dve hviezdy zaslúži. Ale americký Kutil Tim bol rozhodne lepší. 35% ()

mindkiller

Na prvej časti som sa smial a myslel som si že to bude zo zábavou stále iba stupňovať ale bolo jej stále menej. Najlepší je asi Ananás. ()

gabo1

Vykradnuté nápady z iných sitkomov, slabé výkony všetých zúčastnených - scenárista, režisér, herci. Nie, ďakujem! ()

MisoSasky

Viki Ráková sa snažila utiecť naspäť k role, ktorú vie hrať - k bláznivej Maďarke. Aj Andy Kraus sa utiekol k jedinej role, čo vedel hrať - k Maďarovi. No zabudlo sa, že Susedov najmä preslávili Zuzana Tlučková a Peter Marcin. A Marcina nenahradí nijaká tvár zo Slovenskej sporiteľne. A žiadnu 'cundru' Sládečkovú nenahradí český kňaz. Pre divákov, samozrejme, lákadlo - Susedia mali čaro. Toto však nie. Jedna hviezdička zo slušnosti. Inak nepozerateľné. ()

TONYNKO

Stále sranda ale chýba mi tu čaro Susedov. Niektoré veci mi tu prídu velice nútené, a niektore vtipy skôr trapne. 6/10 ()