Kutyil s.r.o. je voľné pokračovanie seriálu Susedia. Hrdinami ale už nie sú Lászlo a Ildikó, ale Lajos (Andy Kraus) a Tünde (Viki Ráková) Gyönörűovci. Okrem nich diváci spoznajú aj ich dcéru Emese (Michaela Szoczová). Lajos pracuje ako kutil a jeho opravy sú vždy komické. Nechýba ani pomaďarčená slovenčina a tak často krát zábavné slovné spojenia. (marek.stone)

matthew.17

Ak to porovnávam so Susedmi, citeľne slabšie. Lacko už omrzel, scény so Somsédom ma nudili a jediní ťahúni, resp. ťahúňky seriálu boli Tlučková a Ráková. Dalo sa na tom ale zasmiať a štvrtú hviezdičku seriálu dávam za vynikajúcu druhú sériu a Viki Rákovú v blond parochni :) ()

Mahoney.

Tento televízny seriál považujem za slabý odvar programov ako boli: Susedia, Uragán, Hurikán a podobne. Hneď ako Susedia skončili objavil sa na obrazovke tento seriál ktorý považujem za sem tam svojimi hláškami vtipný, ale dejom totálne bezvýznámny a nudný. ()

figliar odpad!

Andy, Andy. Čo je toto už zač? Nemám poňatia, pre koho je takýto seriál určený. Paródia na Kutila Tima? Preboha prečo... ()

Rathalos

Kutyil s.r.o. je pre vacsinu ludi odpad,no ja sa pri sledovani neskutocne odreagujem a zabavim,preto si to vzdy rad pozriem...:-) ()

pistik odpad!

Toto sa nedalo ani pozerať a dúfam, že to nebude mať dlhú životnosť. Opäť sa potvrdilo to, čo začali Susedia. Andy Kraus je zlý herec a ešte horší scenárista. ()

R4D0

Prečo práve dve?Stalo sa že Kraus a Marcin,sa rozpadli a každý mal svoj serial/reláciu,no nie je to to pravé orechové ako diváci čakaly,skomolená Slovenčina,ktorá bola zaujimavou v serialy Susedia,je nudná a niektorý herci by tam nemusely byť pre mňa slabý podpriemer. ()

Polnoch

Úvodné série v pôvodnej zostave boli ešte miestami celkom pozerateľné ale čo prišlo potom je otras, noví otrasní herci a vyčerpanie aspoň trochu vtipných nápadov dotiahli tento seriál na úplne dno. ()

movemat

Ja viem, niesú to susedia, ale ten Andyho humor (najlepší v scénkach s "panom somsédom" a Považanom) je humor, ktorý vždy rozveselí. ()

haffen odpad!

Uz susedia boli miestami velmi slabucki. Toto je jeho 20% vyluh. Ma nadvaznost, ale tentokrat bez znepriateleneho Marcina. Jeho pritomnost by neozivila a ani nezlepsila tento paskvil. Ja to beriem ako pokus zo zufalosti. Strata casu. 5% ()

Scraffy

209. najhorší seriál? Ale kdeže! To určite nie. Je síce pravda, že úspech Susedov sa tu už neopakuje, ale aj cez to seriál nestojí za vyhodenie. Pár krát sa tu zasmejete a do komediálneho televízneho bloku to skvelo padne. A stále lepšie toto ako Ordináciu. ()

Beri odpad!

Myslím že corona to vystihla dokonale, toto už nieje len trápne, to je urážka diváka. Keby tento film videl Peter Jackson, slovo "Braindead" by u neho určite nadobudlo iný rozmer. Btw ďakujem všetkým hodnotiacim, že pretačili seriál do "top" 200, veľmi ma to potešilo:) ()